0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
народе, ще ни издави тоз потоп. какво правите по цял ден с бебоците, като няма излизане? вчера Мартин го хвана як съклет, при положение, че двама души го развличаха и имаше нови играчки и занимания. накрая всичко му писна, та се наложи в дъжда да го натоварим на колата за кратка обиколка на квартала.

споделяйте идеи!

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #1 -: Май 21, 2007, 11:00:24 am »
Джам, привет. Тя моята си е домошарка и повече обича да седи вкъщи отколкото да ходи по разходки, така че сега й е много добре. Последнто много интересно нещо, което правим е да разглеждаме кухненските шкафове. Иначе като идея мога да ти предложа четене на приказки. Ние пък имаме друг проблем -от няколко дни много трудно заспива вечер. Снощи стоя будна до 11 и то при положение, че беше спала само час и половина за цял ден. То и аз май имам малка вина, защото ком 6 й се доспа, но аз реших, че няма да я слагам сега, а да изкара до 7, да хапне и тогава директно да спи. Да ама не, след като я разбудих после до 11 вилня -то не бяха приказки, книжки, песнички и накрая я приспах със сешуара. Направо ни изтощи.
<br />[link=http:
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #2 -: Май 21, 2007, 11:01:00 am »
Ха честито! Невероятни празници ни чакат, ако е все така...
И ние така си играем непрестанно - местя го от едната стая в другата за разнообразие, а вече съвсем като подивее - чакам да спре да вали - и тогава бам в слинга и беж навън- като бежанци търчим да хванем 5 сухи минути...
Ама много е гадно

П.С
Аз пак да си кажа - пазете челядта от новия фешън грип, че е отвратителен, Никола още не може да се оправи съвсем, а пък татко му - направо си е жив зян...
В очакване ....
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #3 -: Май 21, 2007, 16:34:36 pm »
Тука на морето чак потоп не е, но валя дъжд с африкански пясък - един такъв ситен, жълтичък. Коли, балкони - всичко е в пясък. Горещ южен вятър го донесе, че и разни миризми на локум, кардамон и тем подобни ориенталски. (Не лъжа :oops:!)

При неблагоприятно време обикаляме стаите, после роднините. Но по-добре да не се обаждам аз, щото малката едва от вчера се обръща сама от гръб на корем и това е единственото, което съм записала в графа "умения". Туй ще да е началото на края на моето царство :wink:.
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #4 -: Май 22, 2007, 00:08:05 am »
Честита месечинка на Никола :D Да расте здраво и будно дете, за радост на мама и тате :balk_16:

Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #5 -: Май 22, 2007, 02:53:35 am »
Честита 11 месечинка на малкия Никола.  :lol:

[/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #6 -: Май 22, 2007, 09:10:10 am »
:babydust:Честита месечинка на Никола!
Фани :sunshine: е той!

Момичета днес е голям  :heartbeat:трепет за мен и семейството ми!
Със секцио по медицински показатели ще се роди бебето на брат ми!
 yahoo_17Моля се, всичко да е наред и бебо и мама да са добре!

 :rainbow:Бъдете с мен ще ставам леля, а мама за първи път баба!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #7 -: Май 22, 2007, 09:31:02 am »
Честита месечинка на малкия Никола!
Нека да расте здраво и жизнено дете, за радост
на мама и тати!
     

Мише, желая късмет на снаха ти, и на цялото ви семейство!
Ти ще бъдеш щастлива леля!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #8 -: Май 22, 2007, 09:40:13 am »
Честита месечинка на малкия сладък Никола, да е щастлив и здрав.
Мише- стискаме палци :crossfingers:, днес приемат и моята братовчедка с диагноза асцит, която беше да видим кога ще плануват раждането.
Хубавата новина е, че при последната контрола лекарката е казала, че има пренебрежимо малко количество течност в коремната кухина. Дано всичко завърши добре.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #9 -: Май 22, 2007, 10:18:14 am »
Честита месечинка на малкия Никола - да расте жив и здрав за радост на мама и тате!
Мини, всичко ще е наред! Стискам палци! :balk_50:
Мише, късмет и на снаха ти! Здраво бебе и леко раждане на мама!
Ние с Венцислав като е дъждовно си играем, разглеждаме шкафове, слагам го на активната гимнастика (в седнало положение се ползва като йоника), на спалнята пълзи, върти се, гризе играчки, като му омръзне седи и на столчето за хранене (там съм му сложила една клавиатура и умира от кеф да си щрака на нея). Общо взето извършваме дейности, които изискват изцяло моето внимание. Понякога го слагам в кошарката и там си играе сам около 15-20 минути, но повече не иска.
И аз като Фуси дебна 5 минути хубаво време и беж навън.
Приятен ден от нас!

*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #10 -: Май 22, 2007, 10:46:44 am »
Чиестита месечинка на Никола. Да е все така магнетичен и прекрасен.
Мише, леко раждане и светкавично възстановяване на снаха ти. Здраво и ухаещо бебе.
Мини, късмет и при вас. Всичко ще е наред.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #11 -: Май 22, 2007, 10:50:41 am »
Eeeeeeх момичета, много сте мили. Благодаря за хубавите думи. Навлизаме във важния 11ти месец, чакам с нетърпение да се потвърдят наблюденията на Вени и Мармотче  :lol:

Мише, честито! Хич не се притеснявай - всичко ще е наред, пък и след няколко месеца новото бебенце ще се сдобие с първи братовчед, така че, само прекраснотии ви чакат  :lol:

Мини - сигурна съм, че ще нещата ще се разминат само с уплаха. След няколко дни ще гушкате напълно здраво бебинце - братчет!
В очакване ....
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #12 -: Май 22, 2007, 10:59:59 am »
Мише, момента наистина е щастлив и незабравим! Дано всичко бъде добре с мама и бебо! А вие да не спирате да се усмихвате! Аз още настръхвам, като си спомня за раждането на моята племенница! Тя милата ми, днес се дипломира в детската градина и на есен с бодра песен в първи клас! Ех, че хубави новини днес!
Мини, дано има късмет братовчедката ти, че много преживя милата! Дано Господ е с вас!
Фани, да нацелуваш малкия си мъж по дупата! Да расте здраво и добро дете! Ей, как лети времето!
Целувкиииии на всички!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #13 -: Май 22, 2007, 11:28:21 am »
Честита месечинка на Никола. Да расте здраво и умно детенце :lol:
Мишанта слънце си ти. Леко и безпроблемно бременеене и леко раждане на племенничето.  :D
Мини стискам палци всичко да е наред и да са неоснователни тревогите.
Найстина потопа е ужасен. И ние чакаме 5 минути да не вали и излизаме навън. :( Или с колата отиваме на гости. Нали сме в къща с двор и малката е свикнала повече да е навън и сега ни побърка. Да се надяваме, че скоро дъждовете ще спрат или поне ще намалят :?
С това лигавене ми идва до гуша. На простора висят постоянно дузина лигавници и се преобличаме по три пъти на ден :P
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #14 -: Май 22, 2007, 11:38:48 am »
Фани, да ти е жив и здрав Никола! Все така да те радва, да те слуша, да стане голямо и добро дете! И да е винаги все така слънчев и чаровен! Да го нацелуваш по сладката дупа :wink:
Мише, стискаме ти палци! Ти ще си най-добрата леля :lol: Всичко ще е наред и с майката, и с бебето!
Мини, дано всичко се размине безболезнено!
При нас за сега е слънчево, обаче ще изпукаме от жега. Вчера беше 31 градуса, а днес се кани да вали и го дават до края на седмицата да е така. Все се надявах, че ще успеем в почивните дни да идем някъде да се попечем, ама май няма да ме огрее :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #15 -: Май 22, 2007, 11:48:29 am »
Фуси, честита ви месечинка! Голямо момче стана Никола и това си е! :D
Мише, ти си знаеш - успешно раждане на племеничето ти!
Мини, стискам палци всичко лошо да е преминало и много скоро да се радвате на нов член в семейството!
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #16 -: Май 22, 2007, 12:15:03 pm »
Честита месечинка на малкия голям мъж Никола! Фани, да ви радва много и да ви е здрав!
Мишенце, страхотно е да си леля - аз мойте две племенници ги обожавам. Всичко да мине леко и да се гушкате скоро!
Мини, дано и при твойта братовчедка нещата се развия благоприятно - стискам палци!

Ох, това време - ние плануваме отиване до моренцето за 3-4 дни, дано не ни разочарова напълно. Аз поне крачката ще топна, да не съм съвсем капо, де!
 :beach1:
Хубава седмица на всички!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #17 -: Май 22, 2007, 14:35:51 pm »
Навлизаме във важния 11ти месец, чакам с нетърпение да се потвърдят наблюденията на Вени и Мармотче  :lol:

душицо, само да ти коригирам сметките малко :)
11 месеца сте навършили, значи навлизате в 12-тия месец  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #18 -: Май 22, 2007, 15:03:31 pm »
Тюх, да бех внимаваАла повече  :lol: :lol: :lol:
В очакване ....
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #19 -: Май 22, 2007, 18:36:50 pm »
:blowingdust:Ето че се роди племенницата  :sleepingbabygirl:
Девойка красива с идеалните размери-48см и 3.300кг!
Бебето е добре, мама още е в реанимация!
Аз незнам къде се намирам.....новини, новини!
 :heartbeat: ми изхвърча цял ден!
"Страхотен ден" :music22: ми иде да запея!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #20 -: Май 22, 2007, 18:40:34 pm »
честито рождество племенническо!  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #21 -: Май 22, 2007, 18:43:06 pm »
 
:bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Май 22, 2007, 18:45:00 pm от naha »
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #22 -: Май 22, 2007, 18:44:33 pm »
Честити прекрасни емоции, Мише.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #23 -: Май 22, 2007, 18:46:32 pm »
Честито, Мише! Да ти е жива и здрава племенницата! :D А ти го пази това  :heartbeat:  :bighug:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #24 -: Май 22, 2007, 19:22:26 pm »
:biglove:Обичам ви, ей!

 :bighug:

Черпя, да и е сладък живота на малката муцунка!

    
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #25 -: Май 22, 2007, 20:50:04 pm »
Честито Мише  :balk_5: :balk_14: :balk_15: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Да е жива и здрава принцесата и много да ви радва.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #26 -: Май 22, 2007, 21:01:14 pm »
мише, да ти е жива и здрава племенницата :D
пп тя име няма ли си бре :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #27 -: Май 22, 2007, 21:44:57 pm »
Честито, лелче :) Да е здрава и щастлива малката принцеса :)
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #28 -: Май 22, 2007, 21:52:55 pm »
Фуси, честита последна месечинка на Никола - живо, здраво, усмихнато да ти е момченцето!

На леля Мишанта честито първо племенниче! Много е готино да си леля :D

Мини, дано и при вас скоро има добри новини!
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #29 -: Май 22, 2007, 21:59:25 pm »
Фани, честита ви последна месечинка!
Мише, честита племенничка!

От дъжд и гръмотевици нямах нет вчера цял ден и днес от време навреме! Вчера изгря за 2-3 часа и веднага реализилахме излизане! Днес сутринта също! Така по-става! Иначе е ад!

Вчера и днес сме по рожденни дни - вчера на племенника на мъжа ми, днес на моя! Това е - Мати вече съвсем е надобрял с ходенето! Вие как сте по тая част по-големите?
Матей - 1.04.2006 г
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #30 -: Май 22, 2007, 22:45:43 pm »


Честито на щастливата леля, да ти е жива и здрава приказната племенница, а наесен да се радва на едно здраво и красиво братовчедче!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #31 -: Май 22, 2007, 22:59:44 pm »
 :balk_16: :balk_9:
Да ти е жива и здрава племенницата!
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #32 -: Май 22, 2007, 23:08:55 pm »
народе, ще ни издави тоз потоп. какво правите по цял ден с бебоците, като няма излизане? вчера Мартин го хвана як съклет, при положение, че двама души го развличаха и имаше нови играчки и занимания. накрая всичко му писна, та се наложи в дъжда да го натоварим на колата за кратка обиколка на квартала.

споделяйте идеи!

брей, значи това било 8O чудя се аз какво издивя това хлапе, то стана нетърпимо, нищо не иска, бие майка си 8O :Dи пищи. излязохме - пак слънчезарен! знаех си, че е номад като нас, обаче обмислях самоубийство вече...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #33 -: Май 22, 2007, 23:25:57 pm »
ман, все повече заприличва на тебе.  :)

аз също обмислям самоубийство.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #34 -: Май 22, 2007, 23:36:49 pm »
Mishanta, честита племеничка! Да ви е жива и здрава!

Юлия също издивя затворена в къщи. Излиза само в неделя когато ходихме до Пигис Хаус да и купим столче за кола. Там и беше доста интересно докато зяпаше наляво и надясно. Иначе когато си е в къщи обича да гледа през прозореца. Ако времето позволява(нашия балкон е вътрешен и не вали върху него, но сме на 15ия етаж и понякога е доста ветровито) я изнасям на терасата и я държа на парапета-там и е още по-интересно, защото се чуват шумовете на града.
А ако положението стане нетърпимо я изправям права до раклата и нареждам отгоре играчки. В момента това е любимата игра и върши работа.
Друго много интересно нещо е блъскането по копчетата на уредбата ама това по обясними причини го избягваме. :D


*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #35 -: Май 23, 2007, 00:24:19 am »
не знам дали обърнахте достатъчно внимание на фразата "бие майка си" :D обаче в гнева си "ако не ми е интересно, няма да играя" ме набарабАни с ръчички 8O. досега не съм имала проблем с мъжете, но май си намерих майстора :D
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #36 -: Май 23, 2007, 08:17:51 am »
мише, да ти е жива и здрава племенницата  :lol: Знаеш, и моето сърчице вчера щеше да изкочи от ПРЕКРААААСНИТЕ новини.... Един голям ГУШ от мен...

ПП - я кажи сега тази млада девойка как се казва  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #37 -: Май 23, 2007, 09:26:25 am »
мише, да ти е жива и здрава племенницата  :lol: Знаеш, и моето сърчице вчера щеше да изкочи от ПРЕКРААААСНИТЕ новини.... Един голям ГУШ от мен...

ПП - я кажи сега тази млада девойка как се казва  :lol:
Мише, страхотно е да си леля, от опит го зная, моята е на 5 месеца и ми идва да я изям, голям сладур, като баща си..... :)
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #38 -: Май 23, 2007, 09:39:07 am »
:hug2:Безкрайно БЛАГОДАРЯ, момичета!



Толкова красиви и добри пожелания!
Вие сте нейните орисници!

А за името, баща и(брат ми) вчера, пътуваше към тях!
И името ще ни го кажат днес, важното е че бебе и мама са добре!
А момата, даже чернокоса :bori_007:   дългокоса!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #39 -: Май 23, 2007, 11:33:01 am »
не знам дали обърнахте достатъчно внимание на фразата "бие майка си" :D обаче в гнева си "ако не ми е интересно, няма да играя" ме набарабАни с ръчички 8O. досега не съм имала проблем с мъжете, но май си намерих майстора :D

Рано или късно всеки си намира майстора! :wink: Мия пък редовно "бие" баща си, особено сутрин. Ама така е, той докато бях бременна все разправяше как ще я прави боксьорка, че да не стане някаква лигла, та детето усвоило вътреутробно някои умения явно :)Е, той обвинява мен, защото пък аз съм говорела как харесвам диви хлапета със свое мнение, та съм била получила каквото съм искала...Всичко това в кръга на шегата, разбира се.
Мише да ти е жива и здрава племеничката и много щастие да донесе на всички свои близки!
<br />[link=http:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #40 -: Май 24, 2007, 08:14:40 am »
Още веднъж БЛАГОДАРЯ :flower: момичета!

Малкото съкровище се казва  :sleepingbabygirl:Марияна!



Весели празници и приятни почивни дни на всички!
 :kaos7:При нас започват поредица хубави поводи утре рожден ден на момчето,
в други ден годишнина от сватбата и след още някой ден Мишка рожденник!



Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #41 -: Май 24, 2007, 10:14:10 am »
Да си кажем и ние, След последвалите дъждовни дни и аз си признавам че почти полудях.
Малката не спря да се сърди, пищи, дере и т.н. В един момент започна да го отнася мъж ми, в следващия започнах да си бия здраво главата за да не фрасна и аз някой  8O ужасно нетипично за мен да си изпусна така нервите. И вчера отидохме на бал. Малката се държа все едно беше в София ленд. 8O Смях, усмивки даже беше първа на дансинга :lol:. Даже не иска и да яде и забрави и да мрънка, че и се спи... абе с две думи това не беше моето дете. Вечерта с гу и га се изкъпахме, нацока се за 5 мин и заспа 8O, о благодат :D
Извод: напред по баловете докато свършат дъждовете :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #42 -: Май 24, 2007, 10:32:33 am »
Мишанке, да ти е жива и здрава малката Марияна! Много да ви радва, да расте здрава и щастлива, а скоро да има и едно здраво и усмихнато братовчедче!
Да ти е живо и здраво момчето! Да се обичате все така! Да не спираш да откриваш в очите му любовта!
Да сте заедно дълги години още и да сте много щастливи и все така влюбени! Да устоявате на бурите и в живота ви да има само слънце и цветя от сега нататък!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #43 -: Май 24, 2007, 18:33:48 pm »
Честит празник на българската просвета и култура-24 Май! Майският месец е един от най-красивите и романтичните в България, пълен с хубави български празници!

Честити месечинки, други празници и нови бебенца на всички в темата!

Много здрави мъже и жени, здрави бременности, здрави бебета и здрави родители!

Весела седмица!
Alexandra
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #44 -: Май 25, 2007, 09:03:54 am »
Привет от нас!
Вчера бях почевка, та затова тази сутрин сме будни от 6 часа - да не се отпускам! :)

Все да питам мамите на наближаващите годинка бебоци- усещате ли промените?
Матей - 1.04.2006 г
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #45 -: Май 25, 2007, 10:32:53 am »
Ние реализирахме първата сериозна беля :lol: Вчера си намери шоколадови бонбони, които уж бяха вдигнати на високо, така че да не ги стига. Докато се огледаме с баща му - той вече беше намазал секцията, дрехите си, килима и муцунката си. И беше ужасно недоволен, че му взехме шоколада :lol: За сметка на това пък, беше ужасно сладък с омазана муцунка :lol: Така че ние вече опитахме първите сладости на живота :wink:
Внимавайте на каква височина оставяте всичко в къщи :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #46 -: Май 25, 2007, 13:06:18 pm »
ами аз не знам какви точно промени трябва да усещам.
при нас, най-големият бум в развитието досега беше в периода 8-9-ти месец. точно както пише в книгите. след това имаме известен застой, няма ежедневен растеж на нови умения.
виждам, че става по-своенравен, бута всичко, което не желае, с характерното движение на голям човек. не се кефи толкова на играчките, иска нещата, които са му забранени. още не проявява интерес да ходи, въпреки, че купихме уокъра на Чико - като че ли нарочно го игнорира. научи се да пуска кубчета в дупки. та така...

сигурно сте разказвали в съответния период, но ми се ще да прочета сега синтезиран разказ от вас, чиито бебета вече отпразнуваха първата си годинка - как организирахте празника? с подробности моля - къде, по кое време на деня, какъв тип поканени, изобщо, всичко. събирам идеи, че нашият ден-ден наближава, а аз още нямам концепция. пада ни се и делничен ден, което усложнява нещата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #47 -: Май 25, 2007, 17:49:07 pm »
Джам, по принцип казват, че е хубаво рожденния ден да се празнува на самия ден. При нас също беше делничен ден и ние решихме в много тесен семеен кръг да го отбележим, а по-голямо празненство с деца и още куп други неща да е в почивен.
Събрахме се в къщи, направихме си тържествена вечеря, запалихме свещичка и отразихме събитието. Бабите гледаха на скайп :lol:, приятели помагаха да духне свещичката и така мина самия ден.
Първата събота след рожденния ден направихме събиране за повече хора. Бяхме наели една къщичка. Тук можеш да си наемеш помещение, в което има детски кът, кухня с всичко оборудвано и там празнувахме. За наш късмет времето беше супер. Вътре украсихме с балони, подредихме го празнично. Бяха поканенни все приятели с деца или най-близките ни тук приятели. Децата си играха в един отделен кът, а възрастните бяха наблизо. Бяхме поръчали храна от кетъринг фирма, понеже трябваше иначе да готвя за доста хора. Малко притеснено изкарахме рожденния ден, понеже Алекс се разболя и на празника си вдигна 40 градуса. Общо взето той май не разбра много от самото тържество :(
Бях направила предварително специални покани, които разпратихме на всички. Имаше е-мейл на Алекс, на който се отговаряше дали ще се присъства или не. Освен това купих един голям албум с бели страници, на които всеки от гостите написа или нарисува нещо като пожелание към него. Като извадя и снимките - ще ги добавя към самия албум. Ами общо взето това е синтезирано.
Направих му специално снимка в часа, в който се роди и смятам да правя по една такава всяка година на рожденния му ден.
Ето и линк към снимките от партито :lol:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=102163&view=1&photo=1

Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #48 -: Май 25, 2007, 19:24:11 pm »
Джамка, така започват промените! Слагате кубчета - браво! Тепърва те очакват промени! Мати вече толкова разбира, че се изумявам и непрекъснато го провокирам като го карам да прави това или онова, да погледне тук или там, за да разбера и това ли знае!
Нашия РД беше неделя и ходихме в един ресторант с родата! Стана много добре! Мати спа час и половина на дворчета и после беше свеж за тортата!
Матей - 1.04.2006 г
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #49 -: Май 26, 2007, 15:52:48 pm »
На въпроса на Джам за рождения ден -нашият беше наскоро. Много мислех как и с какво да го отбележим. Прецених, че няма да правим бебешко парти с други бебета, защото тя така или иначе няма да го помни, пък догодина живот и здраве тогава ще е детски празник. Поканих най-близките хора вкъщи -баби и дядовци, двете лели с техните приятели и бъдещата кръстница. Украсих къщата с балони, имахме торта със свещичка, както си му е редът. Мия се чувстваше прекрасно сред най-близките си хора, което беше и идеята за такова тържество. Тя много се смя и се забавлява. Беше облечена с красива рокличка специално за случая. Така постоя докъм 20.30 и след това си легна, а ние си продължихме купона. Хубаво се получи.
<br />[link=http:
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #50 -: Май 26, 2007, 19:41:03 pm »
Аз чакам Дони да се включи с идеи за рожден ден. :D

Иначе за сега смятаме да направим на самия ден само с нас и съседите/те знаят и ще дойдат така или иначе/, защото е четвъртък,а в събота с приятелите.То при нас е по-интересно, защото бебетата са родени на 28 юни, а баткото на 1 юли/денят на Канада/ и явно и неговият рожден ден трябва да се отчете също.
Поздрави на всички

:)
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #51 -: Май 26, 2007, 23:00:16 pm »
Ема, jam, ние смятаме да сме на заведение близко до нас, има едно ново, хубаво е вътре и се стараят. С роднини ще сме.
« Последна редакция: Май 26, 2007, 23:01:59 pm от cygnus »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #52 -: Май 26, 2007, 23:19:52 pm »
Днес следобед роди и братовчедка ми, детенце е момиче 3250, нормално родено с малко шевове, за съжаление предполагат синдром на Даун, като в понеделник ще правят изследванията за бебето и родителите ... каквото сабя покаже  :(
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #53 -: Май 27, 2007, 09:13:54 am »
Днес следобед роди и братовчедка ми, детенце е момиче 3250, нормално родено с малко шевове, за съжаление предполагат синдром на Даун, като в понеделник ще правят изследванията за бебето и родителите ... каквото сабя покаже  :(

Мини, много съжалявам! Дано да не е вярно! :(
Тя не е ли ходила на фетална морфология по време на бременността си?
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #54 -: Май 27, 2007, 10:12:27 am »
Мини, много кофти! Не се ли е изследвала - то само амниото може със сигурност да покаже, но все пак...!
Имам едни познати от градинката и майката разправяше, че като се родила дъщеря им, докторката казала, че ако не  си беше правила амнио майката и не се е знаело, че няма детето дДаун, щяла да се обзаложи, че това бебе е с даун! Демек много приличало на носещо синдрома, но не било! Дано да е такъв случая!

Днес правя прощапулка! Ако имате идея какво съм пропуснала от предметите, които се слагат на масата детето да си харесва - казвайте:
химикалка - писател, книга - учен, слушалка - лекар, самолет - пилот, отверка - инженер, лъжица - готвач, телефон - бизнесмен, пръстен - богат човек, топка - спортист, калкулатор - икономист, четка за зъби - зъболекар, муз.инструмент - музикант!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #55 -: Май 27, 2007, 10:17:11 am »
Мини, искрено се надявам лекарите да са сгрешили и малката ти племеничка да е добре.
Стискам палци!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #56 -: Май 27, 2007, 10:22:39 am »
Мини, дано всичко се оправи!
Вени, можеш да сложиш също портфейл с пари, за да има винаги пари и евентуално клавиатура :lol: За компютърен специалист.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #57 -: Май 27, 2007, 10:25:53 am »
Хоп да се включим и ние в последния момент.
Завърнахме се най накрая. На морето беше прекрасно, преваляваше съвсем по малко и предимно вечер. Минахме после през баба й и дядо й и успешно снощи в 12.30 се завърнахме.
Нямам телефон, защото го изпрах като една "добра домакиня", така че моля ви на тези които имах телефоните пуснете ми ги на ЛС :oops:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #58 -: Май 27, 2007, 16:38:32 pm »
Мини, :( ще се моля да е само предположение!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #59 -: Май 27, 2007, 18:18:08 pm »
о Мини дано да е сгрешена диагноза. :(
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #60 -: Май 27, 2007, 20:46:34 pm »
Да докладвам - ще ставаме богат лекар, който ще има и технически наклонности! Хвана слушалките, пусна ги и хвана пръстена, а после и отверката!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #61 -: Май 27, 2007, 23:31:33 pm »
Mini, дано да е погрешно предположението.

Новото при нас за последните няколко дни е, че вече пристъпваме и сега това е любимото занимание. Не исках да прохожда толкова рано, ама кой ли ме пита 
Открихме колко много неща вече може  да достигнем и сега няма спирка. :lol:

Вени, ха дано освен богат е и способен лекар!