0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Весела седмица! Всички да сте здрави, с добро разположение на духа!

Търся пасатор и столче за храна. Добрия стар PHILIPS сдаде багажа, само два пъти пасирах ябълки и туй беше :(. Вчера като една Баба Мравка накупих пюрета и ги строих в килера, за малко и столче на Чико да взема (единственото налично в магазина), но нямаше колелца и се разколебах. Ще съм благодарна много за мненията ви!
« Последна редакция: Май 07, 2007, 10:16:28 am от borovinka »
*
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #1 -: Май 07, 2007, 10:30:38 am »
Здрава и спорна и от мен, много усмихнати мами и бебоци, и повече положителни тестове :)

Боровинчо, моя пасатор също е Филипс, но за сега 2 м. успешно пасира картофи, ябълки, тиква и т.н.

Столчето което купих е на Бертони YAM-YAM. Ще ти кажа как процедирах при избора му.
- исках да не е много скъпо, струва 130 лв. (фен съм на Чико, но 250 лв. за столче за хранене не ми се даваха);
- задължително с колелца, за да мога да си я придърпвам с мен като готвя или правя нещо друго;
- да има степени на облегалката (защото по-евтините нямат);
- да не е розово :wink:

Експлоатирам го вече 1.5 м. и съм супер доволна, Деси обожава да седи вътре и да си играе. А от няколко дни е на вълна хвърляне на играчките от него и много се забавлява, аз й ги редя на табличката тя ги взима и хвърла и пак така ... :lol:

*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #2 -: Май 07, 2007, 11:09:41 am »
(фен съм на Чико, но 250 лв. за столче за хранене не ми се даваха);

Ама какво говориш Стеф, 250 лв за столче 8O. Това дето го гледах и се оказа без колелца беше 150 лв, а същото с колелца пишеше, че струва 160 лв в каталога. Жалко, че свекървата, която става за гледачка, откри сезона на село и ще я видим чак късна есен, а на майка ми и баба ми силиците им стигат само да и бръщолевят и песни да и пеят на малката. Та затова не мога да обиколя едно хубаво магазините както аз си знам. Ама здраве да е!
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #3 -: Май 07, 2007, 11:41:30 am »
Здравейте и успешна седмица и от мен и Мия.
Нашето столче е също бертони: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2711, такова, само че е синьо. Като цяло съм доволна. И аз исках да има различни степени на облегалката и да е на колелца. На малката й е удобно там. Пасаторът ми е мулинекс - задължително търсих с метален накрайник, защото тези с пласмасата много бързо се чупят. Ползвам го вече 4 месеца и нямам оплаквания. Има и много добра мощност.
<br />[link=http:
*
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #4 -: Май 07, 2007, 11:58:37 am »
Честит имен ден на Гането на патерици. Да ти е живо и здраво името, бъди весела, щастлива и безгрижна.

Здрава и весела седмица и от нас.

И аз съм ан вълна столче за хранене и пасатор. Така като гледам май само аз съм лудата, която ще си купува това столче ТУК Струва 270 лв. но определено другите от 130 лв. не ми изглеждаха така стабилни.
Иначе досега не съм ползвала пасатор, малко съм скептично настроена към нашите плодове и зеленчуци на пазара, но определено ще си купя и такъв уред, евентуално за по нататък. Гледам една реклама по TV за някакъв RoboChef или нещо подобно се казваше, добре ми изглежда но не съм решила още какъв да бъде пасатора.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #5 -: Май 07, 2007, 12:23:56 pm »
И нашето столче е Бертони за 130 лв, май е точно Yam Yam. Много са важни колелцата, придърпвала съм Дани да си играем, докато върша нещо, да ме гледа как правя манджата, както и да се разхождаме между стаите. Има 3 степени на облегалката и възможност да променяш височината. Доволна съм. Единствен недостатък - по едно време доста се беше разкърцало, ама за 120лв разлика с любимото ми Чико това ми се струва разумен компромис.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #6 -: Май 07, 2007, 13:37:00 pm »
моят пасатор е Филипс, за 85 лева някъде, има допълнително и по-малък съд - т.н. чопър. по същество, той пасира точно както големия пасатор, а е много по-удобно за малки количества и купичката е затворена. така че аз ползвам чопъра. препоръчвам.

столчето ми е Кангару, не го препоръчвам. конструкцията е така направена, че спирачките на предните колелца се блокират от една пластмасова поставка за краката на майката и като буташ, колелцата не се въртят. ругая го всеки ден.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #7 -: Май 07, 2007, 14:14:11 pm »
Доходна и безаварийна и от нас  :lol:

Имаме поводи за хвалба - вчера кръстихме Никола. Беше прекрасно, аз бях мнннооого горда, присъстваха баби, лели, братчеди - пълна програма.
Кръстихме го в черквата св. Никола. Там, понеже е много мъничко и самия ритуал се извършва пред главния олтар, а не както в други черкви съм виждала - в отделна стаичка. Свещеникът беше млад и много симпатичен - направи съвсем човешки ритуал - в смисъл, че всичко се разбираше, пя чудесно и някак си стана много семейно.
Новопокръстеният се държа образцово - поплака само като го съблекохме и го пъхнахме в купела, а свещеникът го поля със стуцената вода.
Иначе си показа всички номера - викаше ади, ади, ади, смя се, по време на молитвата бръмча и плю, задърпа евангелието от ръцете на отеца, искаше свещта - но не плака и не се дра, за което получава отличен!!!
В момента, в който свещеникът му каза - освободи се от злото - наш Никола го погледна в очите и се уригна със страшна сила  :lol: :lol:, аз щях да го изпусна, щото хем ми е много смешно, хем неудобно да се хиля там...


Хайде тази седмица - само радости и цветя  :lol:
В очакване ....
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #8 -: Май 07, 2007, 14:51:09 pm »
Честито кръщение на малкото христианче! Да стане голям, силен, добър и с голямо сърце като родителите си.
Фуси, ти и рецепта за кисели краставички да разказваш, пак ще я направиш забавна :wink:
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #9 -: Май 07, 2007, 15:29:49 pm »
Фусьо, разсмях се на глас като стигнах до освободаването от злото. жено, ти си сбъркала професията, преориентирай се овреме към писането на комични сериали.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #10 -: Май 07, 2007, 15:59:53 pm »
В момента, в който свещеникът му каза - освободи се от злото - наш Никола го погледна в очите и се уригна със страшна сила  :lol: :lol:, аз щях да го изпусна, щото хем ми е много смешно, хем неудобно да се хиля там...
Браво! Точно така се прави! :lol:Ами че какво друго "зло" освен газове може да има в едно малко дребосъче и слушка Никола, изпълнява стриктно! :lol:
*
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #11 -: Май 07, 2007, 18:18:26 pm »
Ха честито ви християнче :D
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #12 -: Май 07, 2007, 18:34:53 pm »
Фуси, честито и от нас! Развесели ме! Наистина имаш дар слово! Целувки на Никола!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #13 -: Май 07, 2007, 18:50:15 pm »
Честито християнче! Да е жив и здрав, все такива смешки да прави на мама!
« Последна редакция: Май 07, 2007, 19:12:47 pm от Cvetelina »
*
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #14 -: Май 07, 2007, 18:52:25 pm »
На всички пожелавам здрава и успешна седмица.
Фуси, честито кръщене.Целувки на малкия христянин!
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #15 -: Май 07, 2007, 19:36:26 pm »
Честито Християнче, Никола!
И аз се смях с глас!

Моето столче е Чиполино Грандкомфорт, много съм доволна - падащо гръбче, колелца, две табли, различни височини - много е удобно: http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2007&category=163&type=1
Матей - 1.04.2006 г
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #16 -: Май 07, 2007, 20:01:41 pm »
Фуси, честито ти християнче! Много се смях :lol: Браво на Ники, много добре се е справил със задачата :lol:
Боровинчо, аз си купих по-обикновено столче, но съм си много доволна от него. Няма такива екстри, но беше сравнително евтино. Дървено е, но мога да го ползвам и когато стане по-голямо детето. Става на стол и масичка, а ние вече сме май на този етап - с масичката.

- това в Данет е 55 лв.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #17 -: Май 07, 2007, 21:23:51 pm »
Фуси, честит ви празник в семейството, левент Никола да е добър християнин и много да ви радва!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #18 -: Май 07, 2007, 23:22:55 pm »
Фуси, честито ти християнче! Много се смях :lol: Браво на Ники, много добре се е справил със задачата :lol:
Боровинчо, аз си купих по-обикновено столче, но съм си много доволна от него. Няма такива екстри, но беше сравнително евтино. Дървено е, но мога да го ползвам и когато стане по-голямо детето. Става на стол и масичка, а ние вече сме май на този етап - с масичката.




Гане, честит имен ден със закъснение!
И аз се оглеждам за столче на Никол, и най-вероятно ще е такова.
Мисля, че беше 50 лв.
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #19 -: Май 08, 2007, 09:10:08 am »
Гане, със закъснение, но от сърце - честит имен ден!
Фусич, такава работа ми отвори ти тая сутрин... Естествено смях се с глас на мурафетите Кольови и още по естествено разлях възсладичкото си кафенце върху клавиатурата. Сега чакам да поизсъхне та да видя кой клавиш ще запецва. Дано да е само точката...........
Много целувки на тоз готин Никола :lol:

Да питам още нещо аз - да сте чували за сраствания при момиченцата? Причинявали ги памперсите. Вече при трето бебе около мен се получава тая гадост.