0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #60 -: Май 10, 2007, 21:12:36 pm »
Честит първи рожден ден на Мия!

Тия дни съм на лекзии и хич нямам време, мъжа ми замина и сега съм сама и всичко на мене ляга, добре, че има кой да води Лора на училище, Мати спа няколко нощи у свеки, защото съм от рано на лекции!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #61 -: Май 10, 2007, 21:49:44 pm »
Честит Рожден ден на малката рожденичка Миа :) Да е много здрава и щастлива :)
 :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #62 -: Май 10, 2007, 22:32:49 pm »
Честита първа годинка на сладката Мия, хубаво детство и много усмихнати моменти.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #63 -: Май 10, 2007, 22:39:21 pm »
Мешко, да ти е жива и здрава Мия! Весело празнуване!
*
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #64 -: Май 11, 2007, 00:15:15 am »
Мешко, честита ви първа годинка - да ти е жива и здрава и много да ви радва.весел празник
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #65 -: Май 11, 2007, 08:30:55 am »
Честит Рожден Ден на малката Мия, да е жива и здрава и много да радва мама и татко :lol:
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #66 -: Май 11, 2007, 11:47:42 am »
Честит празник, Мия. Да е живо ои здраво слънчицето на Мешко и семейство, много радост да ви носи!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #67 -: Май 11, 2007, 15:11:31 pm »
Здравейте. Празникът мина много хубаво. Отпразнувахме го в тесен семеен кръг, но Мия беше много щастлива, смя се, подскача, показа всички пакости, които е усвоила. Разплака се при духането на свещичката и съвсем малко се нацапа с шоколад. Та това е в общи линии, хубаво се получи и всички си прекарахме добре и най-вече рожденичката. Ще сложа снимки, когато ми остане време.
<br />[link=http:
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #68 -: Май 11, 2007, 21:00:46 pm »
Честит рожден ден на малката Мия, да е жива и здрава и винаги усмихната :D
Ема Магнолията е страхотна. :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #69 -: Май 11, 2007, 23:23:24 pm »
Абе мацките, дайте сайт за степен на безопасност на лекарствените препарати, пробвах с този във Важни теми в този подфорум, ама това лекарство което провервам го няма. Благодаря ви предварително.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #70 -: Май 11, 2007, 23:49:33 pm »
Честит рожден ден, малка Мия. Мешко, да ви е жива и здрава и дано няма повече премеждия.

Мини, аз друг сайт не знам. Хрумва ми само да те посъветвам да търсиш не само по име, но и активно вещество.


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #71 -: Май 12, 2007, 08:27:06 am »
Мини, аз друг сайт не знам. Хрумва ми само да те посъветвам да търсиш не само по име, но и активно вещество.
И така пробвах още преди да ви запитам- ама тц  :?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #72 -: Май 12, 2007, 12:08:12 pm »
Мини, я пробвай тук...  http://www.pharmacy-bg.com/pills.php
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #73 -: Май 13, 2007, 09:56:55 am »
Моника вчера навърши 5 месеца. Толкова бързо отлетяха :D
Вече искаме да ходим и като я сложа на земята и я държа правим и крачки. Леле какъв зор бързо, бързо да порастем. Ама какво да прави и тя като в градинката е най малка и бърза да навакса :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #74 -: Май 13, 2007, 10:14:20 am »
Лиде,честита ви месечинка, да растете много здрави и много усмихнати. :balk_21:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #75 -: Май 13, 2007, 14:40:49 pm »
Лиде, честита ви месечинка.
Много здраве на малката сладуранка.
И щастливо детство.

Целувки от нас.

 :bighug: :ballons:
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*
Re: Седмицата 07-13 май да е здрава и спорна
« Отговор #76 -: Май 14, 2007, 06:09:35 am »
Честита годинка на Мия и честита месечинка на Моника. Наистина много бързо минава времето и ние вече приближаваме 5-те месеца - сякаш препуска това време...