0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #40 -: Юни 07, 2007, 14:12:25 pm »
От Диането -не.После пих Андрокур и от него тестостеронът беше паднал почти до долната граница,но той е в пъти по-силен от диането.
*
Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #41 -: Юни 07, 2007, 19:05:53 pm »
на мен пък не ми е лошо от диането.вчера изпих последното хапче от месеца и се чувствам добре.чвно ми понася - незнам?дано има ефект-да свали тестостерона де..
поздрави и успех на всички
*

    sugarbabe

Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #42 -: Юни 11, 2007, 18:42:29 pm »
priemaneto na diane moje li da e pri4ina da me bolqt gyrdite? ve4e ne se tyrpi  :x i tova e po4ti prez celiq mesec!
*
Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #43 -: Юни 14, 2007, 21:14:33 pm »
здравей sugarbabe и мен ме боляха гърдите,ама преди да ми дойде.Притесняваме,че течението ми е по-малко и тъмно кафяво.Днес ми е втори ден и продължава да ми е кафяво.незнам нормално ли е?Как е при вас?Моля, пишете ми.
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #44 -: Юни 14, 2007, 23:03:06 pm »
Аз пих един месец Диане (за тестостерона) и на 2 ден от второто блистерче започна едно кафеникаво-черно течение 7 дни (никога преди не съм имала такова), на осмия малко кръв и отидох на лекар. Лекарката ме прегледа и ми преписа Постинор5 пих го 5 дни а кървенето стана обилно. Отивам на петия ден на преглед и удебелена маточна лигавица  8O. Лекарката ми казва спиращ всичко почваш ДИЦИНОН и може да се наложи кюртаж  :( . Такова обилно кървене не съм имала никога. С моите 53 кг. сега остана и анемия да получа от това кървене. Дали Диането така ме обърка или нешто друго незнам :x
Ако някои може да ми даде някакъв савет  :(

Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #45 -: Юли 09, 2007, 00:25:58 am »
iskam da popitam Dianeto vodi li do povi6avane na prolaktina??? Izvinqvam se, ako vyprosyt e glupav(ne sym mnogo zapoznata...daje sym pylna neveja), no vidqh temata "bolki v gyrdite". pri men ve4e sa stanali hroni4ni. spirat samo 2-3 dni predi i po vreme na cikyla(t.e. ima-nqma 1 sedmica)? tova povod za pritesnenie li e ili e normalno?
pls, dajte mi nqkakyv syvet, za6toto ve4e ne moga i da spq normalno  :(
Усмихни се на света, за да ти се усмихне и той :)
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #46 -: Юли 24, 2007, 22:07:47 pm »
Момичета Диането не ми понася  :( права големи кървоизливи. Някои да е намалявал тестостерон с нещо друго?

Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #47 -: Юли 26, 2007, 09:52:15 am »
Момичета Диането не ми понася  :( права големи кървоизливи. Някои да е намалявал тестостерон с нещо друго?
Съжалявам, лекарите какво казват? Защо се получава така при теб?

От Диането -не.После пих Андрокур и от него тестостеронът беше паднал почти до долната граница,но той е в пъти по-силен от диането.
Аз също съм пила Андрокур и то в комбинация с Диане и още нещо, но това само по ЛЕКАРСКО ПРЕДПИСАНИЕ и наблюдение. Не съветвам никой да взема на своя глава Андрокур!!!
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #48 -: Юли 26, 2007, 11:58:53 am »
Момичета Диането не ми понася  :( права големи кървоизливи. Някои да е намалявал тестостерон с нещо друго?
Съжалявам, лекарите какво казват? Защо се получава така при теб?

В момента съм за два месеца на Климонорм и нещата са добре, но след месец два искам да почваме да действаме за бебче.

Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #49 -: Юли 27, 2007, 23:31:28 pm »
Аз също съм  с висок тестостерон. Д-р Тодорова ми изписа 20 дневно лечение с Преднизолон, Спиронолактон и Низорал. след това направих контрола на тестостерона и беше в норма вече.
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #50 -: Юли 29, 2007, 22:58:35 pm »
Аз също съм  с висок тестостерон. Д-р Тодорова ми изписа 20 дневно лечение с Преднизолон, Спиронолактон и Низорал. след това направих контрола на тестостерона и беше в норма вече.
Браво mileidybg, дано така и да ти остане :D. А тези три лекарства всичките ли ти бяха за тестостерона и имаше ли поликистоза? Септември ще трябва да посета д-р Тодорова и аз или направо при д-р Стаменов да отида, оф така съм объркана  :?.

Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #51 -: Юли 29, 2007, 23:51:24 pm »

искам да попитам нещо. аз почти приключих с Диане-то. остана ми само месец още да го пия. общо взето като изключим сутрешното гадене, мина добре. не надебелях, както очаквах, но и по-слаба не станах  :wink:  :lol:
ОБАЧЕ сега към кого да се обърна- към гинеколог или към ендокринолог? и ког трябва да отида на изследвания? веднага след като изпия и последното хапче или има някакъв период на изчакване?  :?
Усмихни се на света, за да ти се усмихне и той :)
Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #52 -: Юли 29, 2007, 23:53:02 pm »
mileidybg, ще стискам палци да не се налага повторно да се подлагаш на такова лечение :)
Усмихни се на света, за да ти се усмихне и той :)
*
Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #53 -: Юли 30, 2007, 20:53:49 pm »
Таз Тодорова не е ли ендокринолог?Нали уж трябва да минеш и през гинеколог?
Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #54 -: Юли 31, 2007, 22:54:03 pm »
Благодаря ви момичета.
MKMALENA: да имам поликистоза. Сега даже се връщам от преглед при Тодорова. Ще продължавам лечението с тези лекарства още 3 месеца и в същото време ще правя стимулация с Клостилбегит. А в петък имам час при д-р Даскалов, за да видя кога ще правя цветна снимка.
Да ендокринолог е д-р Тодоровам но аз първо бях при Даскалов и той ме прати да посетя ендокринолог за да се установи причината за високия тестостерон.
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #55 -: Август 01, 2007, 11:34:17 am »
mileidybg УСПЕХ. И аз ще трябва да мина по твоя път, дано скоро видим  :bfp1:

Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #56 -: Август 03, 2007, 16:34:09 pm »
Да ендокринолог е д-р Тодоровам но аз първо бях при Даскалов и той ме прати да посетя ендокринолог за да се установи причината за високия тестостерон.
A би ли споделила каква е при теб причината за този висок тестостерон?
Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #57 -: Август 22, 2007, 11:56:30 am »
Аз също пих една година Диане и има ефект. Космите значително намаляват. Но сега като го спрях косата ми опада и направо съм в шок. Това не е лечение, а само поддържане временно. При спиране ефекта от тест е ужасно засилен. Плюс това ако се цели забременяване е невъзможно при приема му.
*
Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #58 -: Август 22, 2007, 14:49:44 pm »
 da,получава се така,защото след спирането му се наблюдава отново покачване на андрогените.
Re: ВИСОК ТЕСТЕСТЕРОН
« Отговор #59 -: Септември 05, 2007, 17:04:08 pm »
здравейте мили момичета.препочетох всички теми по няколко пъти- едната тема ме оспокоява а другата не ми дава никакви надежди че някога ще излекувам моя проблем.а ето го и него-от пубертета ми установиха високо ниво на тестостерон, а по-късно диганозата беше късна форма на ВНХ(каквото и да означава това;и представа си нямам) :ask:предписаха ми преднисолон и около 2 години ги пих,според лекарката ми трябваше да ги пия поне докато родя.аз обаче по своя иниациатива ги спрях за6тото кръвнотоми стана 140 на 90 и то на 17год.времето мина и ето че се омъжих и сега си имаме едно здраво и красиво момиченце. :bori_020:обаче проблемат ми се появи.някаде на 5 6 месец от райдането изоб6то не ми се появи цикала(нямах повод да мисля че сам бременна).отидох при гинеколойката ми и тя каза кистичка.така пих три месеца регулон и всичко си бе6е точно.а сега след два месеца от лечението пак никой няма.не ми се ходи на лекар , не ми се пия хормонални хапчета цял живот-кажете ми дали липсата на мензис се далжи на висок тостестерон(не сам си правила изследване,просто предполагам),дали ако пия хапчета 3 4 месеца и ще съм излекувана???благодаря ви много 4е ме излушахте много се ппоовлякох, но сега това ме терзайй