0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #580 -: Януари 30, 2009, 10:19:16 am »
мерси
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #581 -: Януари 30, 2009, 12:12:27 pm »
Момичета,вчера прочетох,че ще събарят ГУСВ,а в тази сграда се намира клиниката на д-р Владимиров.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #582 -: Януари 30, 2009, 12:32:16 pm »
Момичета,вчера прочетох,че ще събарят ГУСВ,а в тази сграда се намира клиниката на д-р Владимиров.

как така!?!? къде го прочете? дай линк, моля
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #583 -: Януари 30, 2009, 12:34:08 pm »
Бутат сградата на ГУСВ
29 януари 2009 / News.dir.bg
Централата на държавното предприятие Строителство и възстановяване - ГУСВ, в София на бул. “Цар Борис III” 54 ще бъде съборена, за да се построи новата сграда на Софийския районен съд и Софийската районна прокуратура.
Правосъдната министърка Миглена Тачева обяви проекта за приоритетен за съдебната власт наред с изграждането на Съдебна палата във Варна, съобщава в. "Труд". Първоначалната идея предвиждаше сградата на бившите Строителни войски да бъде ремонтирана и преустроена, но от ведомството на Тачева уточниха вчера, че е възприет вариантът с изцяло ново строителство.
Разгърнататазастроена площ ще е 86 000 кв. м и ще включва 70 съдебни зали, 170 съдебни кабинета и 85 стаи за съдебните секретари.
В повечето кабинети ще бъдат настанени съдиите и прокурорите, но ще бъдат заделени и няколко помещения за Висшия съдебен съвет и Главна дирекция Охрана на съдебната власт.
Комплексът е още на етап идеен проект, а строителството ще отнеме няколко години.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #585 -: Януари 30, 2009, 14:06:00 pm »
значи, няма да е утре... :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #586 -: Февруари 03, 2009, 12:57:02 pm »
Имам въпрос към момичетата, които искат да ползват средства за ART от Фонда за асистирана репродукция за 2009г.
Имате ли някаква предварителна уговорка с д-р Владимиров за започване на ин-витро веднага щом станат ясни критериите и начина на финансиране? В началото сигурно напливът ще е голям и за да има ред прави ли се вече предварително записване за ин-витро?
Според док. ние сме за ИКСИ със силна стимулация  /без отлагане във времето/, поради ИЯР и проблемна спермограма.
Позвъних за инфо в клиниката, но може би не попаднах на точния човек. :(     
Хеи Здравеи от мен,...аз преди няколко дни се обаждах и ме записаха в някакъв списък на двоики, които се интересуват от това и ми казаха че ,до 2-3 седмици ако е тръгнала процедурата ще ми се обадят.това знам засега.звънни пак и питаи,как точно са нещата и сподели с нас ако има нещо друго:)))))))))))))
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #587 -: Февруари 03, 2009, 19:00:38 pm »
преди няколко дни се обаждах и ме записаха в някакъв списък на двоики, които се интересуват от това и ми казаха че ,до 2-3 седмици ако е тръгнала процедурата ще ми се обадят
Момичета, аз като прочетох написаното от Норма, взех че звъннах в клиниката.Наистина има списък на чакащи за безплатно инвитро и доколкото разбрах списъка е доста дълаг.Звънете и се запишете.На мен ми обясниха, че към края на месеца ще бъде ясно какъв е списъка от необходимите изследвания.И че ще ми се обадят или аз да звънна да питам какво точно ще трябва.Чудно ми е как досега никой от пациентите на клиниката не е споделил, че вече правят списък на двойки за АРТ? :(
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #588 -: Февруари 05, 2009, 19:44:22 pm »
дано имаме късмет момичета,стискам палци на вас и на мен, да ни включат към процедурата и наи вече да  имаме добри разултати......незнам какво ми предстои ,на всяка от нас е различно положението ...много мее страх, но надеждата мие голяма.
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #589 -: Февруари 06, 2009, 08:41:13 am »
Имам въпрос към момичетата, които искат да ползват средства за ART от Фонда за асистирана репродукция за 2009г.
Имате ли някаква предварителна уговорка с д-р Владимиров за започване на ин-витро веднага щом станат ясни критериите и начина на финансиране? В началото сигурно напливът ще е голям и за да има ред прави ли се вече предварително записване за ин-витро?
Според док. ние сме за ИКСИ със силна стимулация  /без отлагане във времето/, поради ИЯР и проблемна спермограма.
Позвъних за инфо в клиниката, но може би не попаднах на точния човек. :(     
Хеи Здравеи от мен,...аз преди няколко дни се обаждах и ме записаха в някакъв списък на двоики, които се интересуват от това и ми казаха че ,до 2-3 седмици ако е тръгнала процедурата ще ми се обадят.това знам засега.звънни пак и питаи,как точно са нещата и сподели с нас ако има нещо друго:)))))))))))))
Момичета и аз се записах в списъка, но за сега нямат инфо за критериите, по които ще ни одобряват. Ако науча нещо повече ще пиша. Успех на всички!!!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #590 -: Февруари 06, 2009, 08:46:51 am »
Имам въпрос към момичетата, които искат да ползват средства за ART от Фонда за асистирана репродукция за 2009г.
Имате ли някаква предварителна уговорка с д-р Владимиров за започване на ин-витро веднага щом станат ясни критериите и начина на финансиране? В началото сигурно напливът ще е голям и за да има ред прави ли се вече предварително записване за ин-витро?
Според док. ние сме за ИКСИ със силна стимулация  /без отлагане във времето/, поради ИЯР и проблемна спермограма.
Позвъних за инфо в клиниката, но може би не попаднах на точния човек. :(     
Хеи Здравеи от мен,...аз преди няколко дни се обаждах и ме записаха в някакъв списък на двоики, които се интересуват от това и ми казаха че ,до 2-3 седмици ако е тръгнала процедурата ще ми се обадят.това знам засега.звънни пак и питаи,как точно са нещата и сподели с нас ако има нещо друго:)))))))))))))
Момичета и аз се записах в списъка, но за сега нямат инфо за критериите, по които ще ни одобряват. Ако науча нещо повече ще пиша. Успех на всички!!!


Всичко повече и допълнително можете да научите и научавате от тук.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=38.0
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #591 -: Февруари 06, 2009, 08:48:44 am »
Въпросните списъци, за които се опищя орталъка в сайта са единствено и само ИНФОРМАТИВНИ.
Това, че сте в списъка, не ви гарантира нищо, освен че ще бъдете информирани как вървят нещата с фонда. Разпитах най-подробно за целите на този списък. Няма да е лошо, ако го правите и вие  преди да шашкате народа.
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #592 -: Февруари 06, 2009, 11:53:56 am »
не разбрах сано защо да съм "опищяла орталък" аз споделих с вас какво направих преди време...не съм и коментирала какво ни дават тези списъци,не претендирам че те ще ни решат нещата по нататък....а на теб благодаря за разбирането...............
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #593 -: Февруари 06, 2009, 12:09:07 pm »
norma, нямам предвид теб. Конкретното нещо, което ме подразни е  това:
Цитат
Наистина има списък на чакащи за безплатно инвитро и доколкото разбрах списъка е доста дълаг
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #594 -: Февруари 06, 2009, 17:17:46 pm »
Момичета, моля ако някоя от вас е правила пункция за инвитро при д-р Владимиров да сподели каква е процедурата.В смисъл ужасно ме е страх, чак съм се паникьосала. Особено ме е страх от упойката. И колко време продължава процедурата?После боли ли?
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #595 -: Февруари 06, 2009, 17:38:09 pm »
future74, първо спокойно, няма място за страх и паника!
Две пункции съм минала при Владимиров.
Вече си говорила с анестезиоложката предполагам и знаеш какво и кога може да ядеш и пиеш.
 Пункцията се прави в кабинета срещу манипулационната. Присъстват две сестри, Владимиров, анестезиоложката, може и д-р Димитрова. Събличаш се от кръста на долу, дават ти да си облечеш ако искаш една перелинка и лягаш. Сестрата ти намира вена, бодват те веднъж и анестезиоложката си действа по нейните въпроси с упойката. През това време ти правят промивка  с топла вода или нещо от сорта.И  след това лека -полека започват да ти пускат упойката, нищо не се усеща. Пункцията е около 30 час ( плюс, минус 10 минути). Помагат ти да станеш, водят те в манипулационната, където те слагат да си легнеш и си почиваш около един час. Носят ти кафе, нещо сладко да се осафериш. Нищо не ме е боляло, може би малко яйчниците, но нищо сериозно.После идва Владимиров или някоя от ембриоложките, съобщават ти резултата от пункцията и си тръгваш по живо, по здраво :)
Това е !
Успех!

*

    Pipi_M

  • **
  • 148
  • Няма невъзможни неща!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #596 -: Февруари 06, 2009, 17:47:40 pm »
Момичета, моля ако някоя от вас е правила пункция за инвитро при д-р Владимиров да сподели каква е процедурата.В смисъл ужасно ме е страх, чак съм се паникьосала. Особено ме е страх от упойката. И колко време продължава процедурата?После боли ли?

Нямаш основание да се притесняваш.Предполагам,че си имала обстоен разговор с анестезиолога и ти е обяснил каква е процедурата.Накратко:отидох сутринта,без да съм приемала храна и вода,указанието беше да изпия в къщи един Ранитидин(за подтискане на стомашните киселини)Непосредствено преди процедурата трябваше да ползвам тоалетна.Поставиха ми абокат,през който анестезиологът влива упойката.Заспах след 3-4мин.Цялата пункция трае около 15-20мин(все пак зависи от броя на фоликулите)Събуждаш се още там,придружават те до другата стая,където лежиш около 1ч.Предложиха ми кафе и вафличка.Съобщиха ми колко са яйчицата,облякох се и си тръгнах.Нямах никакви болки.
Не се паникьосвай,просто няма за какво.Желая ти успех!И кураж!!! :) :hug2:
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #597 -: Февруари 06, 2009, 18:36:45 pm »
Благодаря ви момичета за инфото.Сега малко се поуспокоих :D
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #598 -: Февруари 06, 2009, 18:51:44 pm »
norma, нямам предвид теб. Конкретното нещо, което ме подразни е  това:
Цитат
Наистина има списък на чакащи за безплатно инвитро и доколкото разбрах списъка е доста дълаг
Скъпо зайче, вобще не мисля, че можеш ей так да обиждаш някой, защото си се ИЗДРАЗНИЛА от нещо написано.В това което написах няма капка лъжа.Така ми казаха от клиниката и това споделих.Не мисля че съм всяла паника или пък съм обидила някой със нещо.Можеш да не ми отговаряш.Не мисля да си чатя със теб.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #599 -: Февруари 06, 2009, 20:22:48 pm »
Здравейте, имам следният въпрос- Д-р Владимиров ми назначи хормонални изследвания, определяне на яйчников резерв и други. Трябва ли когато станат готови да си запиша час за коментиране на резултатите или направо да ходя в клиниката и да чакам да ме приеме. Как сте процедирали вие, защото часовете са за след месец, а ако отида без уговорка  -дали изобщо ще ме приеме? Съжалявам че ви занимавам с такива въпроси, но от скоро съм негова пациентка , доста неща не са ми ясни и  засега ги научавам по трудния начин-с часове седене в клиниката и часове сълзи в къщи.
 Желая успех на всички :D
url=http://lilypie.com][/url]
[/url