0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #540 -: Януари 15, 2009, 11:23:13 am »
Благодаря ти ara, аз вчера се обадих и ми казаха, че е 25лв. Мисля в събота да отида.
*

    десисава

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #541 -: Януари 16, 2009, 13:20:50 pm »
Здравейте искам да попитам моя проблем е нередовен цикъл я дали е добре да отида при него
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #542 -: Януари 16, 2009, 13:25:11 pm »
Здравейте искам да попитам моя проблем е нередовен цикъл я дали е добре да отида при него

целиш ли забременяване или не? ако не искаш да забременяваш, не ходи при него. той е високоспециализиран гинеколог по стерилитет и изкуствено оплождане.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #543 -: Януари 19, 2009, 14:39:55 pm »
Извършва ли се редукция в клиниката ,където работи д-р Владимиров. Ще бъда благодарна на отговор от момичетата ,на които се е наложило да се прави.
Очакваме те бебче
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #544 -: Януари 21, 2009, 14:29:06 pm »
Имам въпрос към момичетата, които искат да ползват средства за ART от Фонда за асистирана репродукция за 2009г.
Имате ли някаква предварителна уговорка с д-р Владимиров за започване на ин-витро веднага щом станат ясни критериите и начина на финансиране? В началото сигурно напливът ще е голям и за да има ред прави ли се вече предварително записване за ин-витро?
Според док. ние сме за ИКСИ със силна стимулация  /без отлагане във времето/, поради ИЯР и проблемна спермограма.
Позвъних за инфо в клиниката, но може би не попаднах на точния човек. :(     
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #545 -: Януари 25, 2009, 13:11:14 pm »
Моята процедура беше в края на ноември.Никой не ме предупреди за прегледа при мамолог.А крайната сума беше 9000лв(без изследванията).
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Как я заформи тази скромна сума? И не ми казвай, че е била неуспешна!!!
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #546 -: Януари 25, 2009, 13:16:49 pm »
.А крайната сума беше 9000лв(без изследванията).
Как я заформи тази скромна сума? И не ми казвай, че е била неуспешна!!!
Явно с по високи дози на лекарствата.При мен и 2 иксита излязоха всяко по около 10 000лв.заради високите дози лекарства.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #547 -: Януари 25, 2009, 13:22:16 pm »
Моята процедура беше в края на ноември.Никой не ме предупреди за прегледа при мамолог.А крайната сума беше 9000лв(без изследванията).
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Как я заформи тази скромна сума? И не ми казвай, че е била неуспешна!!!

2007 г. бях със стимулация за 6 000 лв.
(платила съм само 4 700 лв., лек-вата за 1 300 лв. ми ги дадоха).
Процедурата е 2 000 лв.
Около 300-400 лв. за изследвания и др. медикаменти.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #548 -: Януари 25, 2009, 13:37:49 pm »
Моята процедура беше в края на ноември.Никой не ме предупреди за прегледа при мамолог.А крайната сума беше 9000лв(без изследванията).
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Как я заформи тази скромна сума? И не ми казвай, че е била неуспешна!!!
И моето икси миналата година беше около 10 000 лв - стимулация за 6 400 лв, процедурата при д-р Владимиров е 3120лв, няколко пъти хормони по 54 лв, прегнил в деня на пункцията 10 000 ед и в деня на трансфера 5000 ед, за след трансфера - утрогестан... Добре, че бях по програма и процедурата ми беше подарък от док, а също и част от лекарствата.
П.П. И беше неуспешно!  :(

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #549 -: Януари 25, 2009, 14:53:12 pm »
Етерна като сложиш този емотикон  8O 100 пъти,
нараняваш толкова пъти момичетата дето си направиха пълен отчет на изразходваните средства!

Цената на процедурата е една за всички, крайната сума е + са лекарствата!
Едни от нас се нуждаят от повече такива, други не!
А за успеха на процедурата мога да кажа едно,
каквото зависи от нас и лекаря във всеки отделен случай се прави,
другото понякога е шанс и природа!

Таня, Жени, Душе
една голяма и силна  :bighug: от мен!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #550 -: Януари 25, 2009, 15:17:08 pm »
Мише, толкова си миличка.


 :bighug:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #551 -: Януари 25, 2009, 16:48:19 pm »
Мише и от мен -  :bighug:!

*

    Pipi_M

  • **
  • 148
  • Няма невъзможни неща!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #552 -: Януари 25, 2009, 19:09:35 pm »
Моята процедура беше в края на ноември.Никой не ме предупреди за прегледа при мамолог.А крайната сума беше 9000лв(без изследванията).
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Как я заформи тази скромна сума? И не ми казвай, че е била неуспешна!!!

Да,за съжаление,процедурата беше неуспешна.
А що се отнася до сумата,ето как я заформих:
3120лв-ИКСИ
5880лв-лекарства(само дотук е 9000лв)
 900лв-изследвания
 500лв-транспорт
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #553 -: Януари 25, 2009, 20:28:39 pm »
Мише и от мен  :bighug:
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #554 -: Януари 26, 2009, 17:21:51 pm »
Моята процедура беше в края на ноември.Никой не ме предупреди за прегледа при мамолог.А крайната сума беше 9000лв(без изследванията).
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Как я заформи тази скромна сума? И не ми казвай, че е била неуспешна!!!

какво толкова те озадачи?!?!?
на мен иксито също ми стъпва на 8000 с всички изследвания и лекарства.
една голяма  :bighug: за всички от "тежката артилерия"
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #555 -: Януари 26, 2009, 20:11:19 pm »
О, аз пък задължителните изследвания преди иксито, транспортът и другите разходи изобщо не съм ги прибавяла към сумата... :(

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #556 -: Януари 26, 2009, 21:35:27 pm »
Ами не ми е ясно какво обидно имаше във въпроса ми, но наистина не бях чувала за такива суми. Аз имам 4 опита 2 от които със много силна стимулация, но не съм преминавала 6000 дори с допълнителни манипулации, вливанията, при икси процедура плюс 15 дневен престой в София. Освен това контактувам с други момичета и сме обсъждали, но наистина такова нещо не бях чувала. Та тъй като сега съм при този доктор, явно това ме чака. Моля да споделите кое е това скъпо лекарство, колко струва и каква доза ви е предписвана! Ето това беше въпросът ми. Наистина ще съм ви благодарна да ми отговорите, защото ако Владимиров ми предложи тези лекарства, аз ще предпочета да се откажа.
« Последна редакция: Януари 26, 2009, 21:44:34 pm от eterna »
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #557 -: Януари 26, 2009, 22:09:56 pm »
Етерна учудването ти, все едно някой иска да те излъже...това усетих аз!
И че високата крайна сума, непременно предполага успех.
Можеш да провериш цените на лекарствата в клиниката и същите в аптечната мрежа!
Но ако подхождаш към екипа със съмнение, избери друг!
 yahoo_17Късмет каквото и да решиш!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #558 -: Януари 26, 2009, 22:12:58 pm »
Лекарствата са същите, като при другите лекари, само, че дозите са много високи. При мен н-р 16 дни стимулация по 400 лв с гонал, мерионал и диферелин, но в конски дози. Изследвания и особено процедурата са по-скъпи в тази клиника, но ние сами сме си я избрали. Лекарствата, обаче ги вземах от клиниката и бяха на доста по-ниски цени от другите клиники и аптеки в България. Ако си намеря фактурата ще ти напиша точните цени. Желая ти успех!

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #559 -: Януари 26, 2009, 22:52:36 pm »
Тъй като и при мен втория ми опит беше почти 10 000лв. могa  да ти препоръчам да се интересуваш от цените на лекарствата в Румъния. Въпреки, че цените на лекарствата в клиниката са по ниски от тези в аптеките в Бг, специално цената на Гонала в Румъния е доста по ниска от цената му и в клиниката. Имаше такава тема за цените на лекарствата в Румъния, може да я потърсиш тъй като там подробно е описано как става снабдяването.Моите лични наблюдения обаче са само за Гонала.