0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    e36

  • **
  • 60
  • http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycl
Здравейте! На 01.02.беше последната ми минструация на 06.03 установиха бременност видя се само плодно сакче Каза че сьм на 4 седмици и 5 дни На 21.03 пак бях на гениколог и не установи сьрдечна дейност само ембрион Гениколога каза че трябва да се прекрати бременноста бях в някакьв ужас Отидох и при друг и той ниможя да хване сьрдечен ритам на бебчо Моля ви кажете ми има ли шанс да се поеви сьрдечен пулс на бебче то ми по кьсно на някой случвало ли се е нещо подобно?
« Последна редакция: Март 24, 2007, 11:14:18 am от e36 »
*
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #1 -: Март 24, 2007, 11:34:46 am »
Отиди на трети специалист с добър вагинален ехограф.
Късмет, стискам палци всичко да е наред и след 9 месеца да гушнеш своето детенце.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    e36

  • **
  • 60
  • http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycl
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #2 -: Март 24, 2007, 13:37:20 pm »
Здравейте Благодаря за отговора Втория при когото ходих има най-добрата апаратура с 3 -измерен ех.Незнам просто може ли да се поеви сьрдечен тон след 7 г.с Тогава бях на 7г.с без 2 дни
*
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #3 -: Март 24, 2007, 13:47:07 pm »
А вторият лекар какво каза за липсата на пулс? Ако нямаш доверие на тези лекари, потърси още едно мнение. При мен винаги са виждали сърдечна дейност в края на 6 г.с.
*

    e36

  • **
  • 60
  • http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycl
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #4 -: Март 24, 2007, 13:54:44 pm »
Втория сьщо каза че няма пулс но може да се изчака 7-10 дни Че е рано да се говори за аборт при желана бременност
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #5 -: Март 24, 2007, 14:16:45 pm »
аз бих изчакала още седмица преди да предприема аборт.
<br />
*
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #6 -: Март 24, 2007, 14:20:39 pm »
аз бих изчакала още седмица преди да предприема аборт.

И аз.
Желая ти много късмет и ти стискам палци!
*

    e36

  • **
  • 60
  • http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycl
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #7 -: Март 24, 2007, 15:15:48 pm »
Благодаря за пожеланията .Незнам дали ще мога да издаржя.Много ми е изтрах и годините не ми са малко Имам син на14  и никакви аборти до сега
*

    lolo

Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #8 -: Март 29, 2007, 14:46:56 pm »
Здравей, и аз имам същия проблем като теб. Първият ден от последният ми МЦ е 04.02. На 12.03. констатираха бременноста ми, вече се виждаше и плодния сак, но както при теб до този момент все още няма сърдечна дейност. Потърсих и второ мнение и другия доктор не можа категорично да каже има или няма сърдечна дейност, а и констатира, че плодния сак има не кръгла форма. Мнението на двамата лекари е, че бременността следва да се прекъсне, но все пак решиха да ичакат до другата седмица. Не знам какво да правя.

Моля те, пиши акво е станало с теб.
*

    lolo

Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #9 -: Март 29, 2007, 14:54:52 pm »
Ако има и други със същия проблем, моля Ви пишете какво е станало с Вас.
*

    e36

  • **
  • 60
  • http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycl
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #10 -: Април 01, 2007, 17:27:34 pm »
Все още несьм ходила на лекар Ще го направя в пониделник или сряда когато мога да си взема час за този доктор Неговата апаратура е най-добрата в Добрич генитичката ми от София не ми дава да правя аборт до навьршване на  втория месец и ме вика в София Но ще напавя още 1 пеглед и тогава ще решим какво да правим Казаха ми че като направя 2 месеца от последната менструация и най простия апарат ще хване сьрдечен тон ако има За формата на сакчето мисля че нетрябва да е крьгла Втория доктор при когото ходих ми даде 2 размера на сакчето и каза че това е нормално Апьк мисля че и при теб е било рано да се направят такива заключиния Всичко ще се опави и при теб и при мен Важното е да не се травмираш ако изкаш пиши ми на evrika123@abv.bg
*

    lolo

Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #11 -: Април 02, 2007, 12:09:52 pm »
Вече трима различни гинеколози ме гледаха, като и 3-мата са категорични, че ембриона няма сърдечна дейност, "плацентарните влъси са задебелени" - цитирам дословно от днешния преглед, и трябва да се направи абразио и то в най-скоро време. Така че мойте надежди приключиха. Утре ще ми правят абразио.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #12 -: Април 02, 2007, 12:45:37 pm »
съжалявам,стискам палци всичко да мине бързо и без усложнения.
<br />
*
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #13 -: Април 02, 2007, 13:03:53 pm »
Съжалявам!
*

    e36

  • **
  • 60
  • http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycl
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #14 -: Април 03, 2007, 18:39:51 pm »
И моята сьдба е като на lolo  утре сьм на куртаж!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #15 -: Април 03, 2007, 18:46:47 pm »
много съжалявам :(
<br />
*
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #16 -: Април 03, 2007, 19:42:25 pm »
Съжалявам, мила e36!
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #17 -: Април 04, 2007, 16:00:37 pm »
Много съжелявам, мили момичета, знам колко много боли. Бъдете силни и дано следващият път е успешен и за двете ви! Поздрави.
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #18 -: Април 04, 2007, 16:50:19 pm »
Момичета , бъдете силни, колкото и клиширано да звучи!
Ужасно съжалявам  за вас, милички!
*

    shell

Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #19 -: Април 06, 2007, 13:20:24 pm »
мила не че искам да те плаша, но с мен се случваше същото.виждаше се плод , но нямаше сърдечна дейност. изчаках с надеждата, че ще се появи такава но уви! една седмица по-късно направих спонтанен аборт.бях в седмата г.с. лежах в болница за задържане - нищо не стана. природота си работата - щом нещо не е било наред....