0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #20 -: Април 11, 2007, 11:08:14 am »
Здравейте момичета много съжалявам за тези от вас които трябва да изживеят прекъсване на бременноста си , чета и косата ми се изправя .Аз съм в шеста седмица ,някой може ли да ми каже обаче това означава ли че съм в 6 r c ??!! когато ми установиха бременност бях в четвърта и доки не ми каза нищо освен ,,бременна си,,и да отида след 4 седмици тогава щяло да се види дали има проблем някакъв! Няма ли да е много късно, ами ако се установи че има проблем вече ще влизам в третия месец .Направо ще лудна, а и годините ми не са малко на 35 съм !!!
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #21 -: Март 23, 2011, 16:27:13 pm »
zdraveite dnes i na men mi se sluchi v sashtoto minalata sedmica bqh na lekar i mi kazaha che e sas slab puls tova se sluchva v 6 sed dnes edna sedmica po kasno veche bremenosta mi beshe bez puls vednaga otidoh i pri dr doktor no sashtoto i sega trqbva da mahna ploda do 3 dni
*
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #22 -: Март 24, 2011, 09:49:16 am »
Съжалявам мила...  :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Проблемна бременност-сьрдечен пулс на бебе
« Отговор #23 -: Декември 25, 2014, 20:16:21 pm »
Здравейте мами,имам нужда от съвети,отговори и т.н.Ако някоя от вас или покрай вас се е сблъсквал с подобен проблем.А ето я и моята история за предната една седмица:в 23г.с бях на ФМ при др.Врагалева тя каза,че всичко на момиченцето ни е наред развива се според седмицата в която е,но едната химисфера на малкия мозък е леко асиметрична.Каза "ще се следим докрая на бременността и ще видим",този отговор не ме задоволи и си записах час при доц.В.Димитрова тя направо ми отряза глава,като ми каза да слизам да си подам документите за аборт,защото незнаела до какво ще доведе това..(аз отидох принея защото нали уж е светило) С таткото решихме  да се борим за момиченцето ни и отидохме при друг лекар и тои каза,че няма проблем според него,тогава мъжа ми и каза,че преди час са ни изпратили за аборт и дали наистина детето ни е добре,докторката извика друг доктор а именно др.В.Стратиева,която огледа всичко на бебето и да останови асиметрия,но никакви др дефекти.От там се почна амниоцентеза-отрицателна,преди това 2 биохимични-отрицателни,ЯМР+невролог-думите му бяха има асиметрия,но за мен тази бременност не трябва да се прекъсва тъй като всичко останало е наред и дясното полукълбо ще вземе функциите на лявото,най-вероятно детето ще се роди здраво.Наблюдаващия ми лекар в МД екатегоричен от самото начало,че детето е здраво,но всички останали ми казват,че това е прецедент в медицината и 100% отговор немогат да ми дадат.Направо незнам какво да правя...в напреднала бременност сам,няямам отговор категоричен и се побърквам..ходих при 12 лекаря досега и никой не се е изказал 100%....МОЛЯ ВИ аконякой се е сблъсквал с подобен проблем да ми каже ....Невролога изрази мнение и че може да е киста която не се вижда и е до кората на мозака затова така изглежда,но не бил сигурен... :(