0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #280 -: Юни 10, 2015, 11:22:26 am »
Ами то,ако се огледаш и тук, и в други теми,останахме само тези с "дебелите" глави  :lol: :lol:! Просто на някой им предстои още "една обиколка до финала" :wink:! Или - още една дебела стена за трошене,ама ,вижда му се края  :D. Усещам го! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #281 -: Юни 10, 2015, 11:31:49 am »
Зайче  :bighug:

Рачо, чудесно си го казал!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #282 -: Юни 10, 2015, 11:53:14 am »
 :bighug:

Д-р Николай Попов - да, от Шейново и Вита. Ориентирах се към него, защото е добър хирург (а аз съм със сраствания до ушите, едва ли не), а той неочаквано се появи на ДРЗ. Така му се зарадвах в Банско, че едва не му се хвърлих на врата  :lol:

Таричка, ще се борим докрай, то се е видяло  :hug2:
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #283 -: Юни 10, 2015, 12:32:56 pm »
Зайке,аз съм пациент на Вита,познавам доктора,добре си се насочила към него.Аз съм при д-р Велкова,тя също е добър специалист.Тя ми е казвала за негови много успешни хирургически интервенции.Когато тя видя при мен малка миома каза,че е малка и ще я наблюдаваме,ако се увеличава д-р Попов ще я махне.
Друг случай,в коридора с негова пациентка разговаряхме,доста доволна звучеше.
Успех ти желая и кураж.



Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #284 -: Юни 10, 2015, 12:42:43 pm »
Благодаря ти, Дали!
За Турция ще ми трябва български специалист, на когото да имам доверие.
Успех и на теб!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #285 -: Юни 10, 2015, 13:06:09 pm »
Да,добре е в Турция да се ходи с правилните изследвания,направени тук.Спестяват средства и време!!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #286 -: Юни 10, 2015, 14:29:22 pm »
Зайче, честита придобивка! Пожелавам ти много хубави кадри! Стискам палци да ти се получат другите неща! Аз също си имам една малка миома, ама отвън.

Добро утро  :)
Изобщо не мога да разбера някой защо така са се запънали с ФБ профилите и не искат да си правят?! Може ли някой да ми обясни? Там споделяте само Ако и Каквото пожелаете, както и тук примерно.

мързи ме, нямам време, не считам, че ми е належащо полезно :lol:


хубав ден!
Абе явно им е належащо, щото е виж за една снимка колко зор  :lol: Никой не е казал, че като го имаш, трябва 24/7 там да киснеш, но е удобен и за комуникация и за групови събирания.
Пляскали си манджата, ма може някоя нова вкусна и лесна рецепта да излезе :) Снимали си бременността и бебетата, аз повече се впечатлявам на тези, които по никакъв начин не са отразили "радостта" Иначе че е клюкарник и отнема време изобщо няма да споря  :D
Рачо, във ФБ има групи по интереси и можеш и там да си следиш важните неща (гледай каква яка агитация  :lol: :lol: :lol: )
Mousyt честито  :balk_9:
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #287 -: Юни 10, 2015, 15:35:44 pm »
Зай,и аз съм фен на д-р Попов  :) той ми прави лапароскопията преди години,е малко ме обърка с това,че уж съм със запушени тръби,защото контраст е минал на 3-я път,но на ЦС всичко бе ок с тръбите...чудесен специалист е :)
Мousyt,честито на Мати  :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #288 -: Юни 10, 2015, 21:32:25 pm »

 :P

Лека и спокойна да ви е вечерта!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #289 -: Юни 11, 2015, 06:11:34 am »
Добро утро  :D



Теди, хахаха, страхотно е  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #290 -: Юни 11, 2015, 06:17:33 am »
Добро утро!!! Много "симпатично" предложения,Зайо! Днес дали ще се "мръщи" пак... :??
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #291 -: Юни 11, 2015, 07:47:08 am »
Добро утро и от мен! Капитане, а дано да не се мръщи днес това време. Днес шефката е решила да прави изнесен съвет (нещо като тиймбилдинг) в Старосел, та съм се приготвила за хубаво време и никакъв дъжд. Той бат' Емо предвеща леки превалявания, ама дано не познае или поне да са в късния следобед.
Хайде, да ви почерпя и аз с нещо вкусно за закуска


Всеки миг е още един шанс...
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #292 -: Юни 11, 2015, 08:07:37 am »
Добро утро!
Преди да вляза тук, си избрах закуска, която да ви предложа. Така че ето:



И тук за сега е хладно, но се надявам да стане по-топло.
Зайко, честита нова придобивка. Сигурна съм, че ще правиш хубави снимки с нея.
Mousyt, честит ви „голям“ вече младеж!

Лек ден ви пожелавам!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #293 -: Юни 11, 2015, 09:07:44 am »
Добро утро.
Гледката, която Пешето ни е показала е същото разбушувано море в душата ми. За пореден път се убеждавам, че не трябва да споделям и да влагам емоциите си там(в другият форум).
Не искам да развалям хубавата раздумка с моето скапано настроение, но все пак имам една мъничка надежда, едно пламъче, което ме крепи, че все пак желанията се сбъдват.
Лек ден, момичета и Рачо!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #294 -: Юни 11, 2015, 09:11:59 am »
Тединка, желанията се сбъдват  :bighug:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #295 -: Юни 11, 2015, 09:16:08 am »
Теди, мила, я не позволявай на някой си там да ти скапва настроението и деня. Светлината в тунела се вижда :bighug: :bighug: :bighug: Подозирам, че една мъничка Надежда е напът към вас  :wink:


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #296 -: Юни 11, 2015, 09:34:04 am »
Добро утро!

Теди, силата и надеждата са в теб, не в недобронамерените непознати! :bighug:

Като гледам закуската на Пешека и направо ми идва да стагам куфарите. Вчера предплатих морето  и сега гледам на оставащите работни дни по-положително :).

Хубав и много слънчев ден!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #297 -: Юни 11, 2015, 10:47:39 am »
Здравейте и от мен!

Пеше, прекрасна закуска  :) , взимам си от нея и хубавото кафе.

Теди, недей да се ядосваш и при мен е такова буйно море, но аз го обичам-изчиства ненужните неща от живота ми.





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #298 -: Юни 11, 2015, 18:20:13 pm »
Момичета,  :bighug:

Синеочке, дано познаеш! Искам да бъда майка само още веднъж(преди да съм станала баба).

Днес следобед събирах багажа на Дани за Зеленото училище. Голям е, но досега не е ходил никъде с преспиване. Утре го изпращам за 4 дни и ми се е свило сърцето, че пътят е дълъг(около 300 км с автобус), но се надявам да пътуват добре и да случат на хубаво време.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #299 -: Юни 11, 2015, 18:27:59 pm »
Тедка, ще стане  :bighug:

Излезе ми антимюлеровия: 2,75 при норма 1 - 6,8. Приличен е, но вече нямам време. А имаме други неща да оправим преди да се заемем с репродукцията - на мъжа ми ставата. А и работата ми не позволява процедура по време на семестъра, значи ще е през януари.
Да оправим ставата и ще отскочим до Истанбул. Преди това си мисля да отида пак при Попов, да му чуя мнението с този резултат какво и как. Но процедура в България не бих направила.