0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #820 -: Март 05, 2010, 16:14:49 pm »
и аз съм на 12.03.2010 за получаване на заповед,номер4282,току що ми се обадиха!
Охх,много се радвам!
Успех на всикчи ви милички и с получаването ,а и с опита :bighug:
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #821 -: Март 05, 2010, 16:20:47 pm »
номер 4288 има обаждане за така чаканата заповед. В понеделник на 08.03 ще си я взема  Много съм щастлива
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #822 -: Март 05, 2010, 17:47:30 pm »
Мили момичета,здравейте и от мен.Номер 4389 на 15,03,2010г.отива за заповед.
Пожелавам успех на всички и помнете,че за БОГ невъзможни неща няма,той е винаги с нас и ни помага във всяко едно наше начинание.Благодаря на всички от фонда,благодаря на Вас,че писахте във този форум,благодаря на д-р Савова,че подготви документите ми и най накрая благодаря на Бог,че го има и е винаги до мен.
Още веднъж-УСПЕХ.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #823 -: Март 05, 2010, 18:03:22 pm »
НОМЕР 4154 Е СГОТОВА ЗАПОВЕД,НА 11.03 ЩЕ СИ Я ПОЛУЧИ.УСПЕХ НА ВСИЧКИ И ДАНО ДА ЗАПОЧНЕМ ДА ПИШЕМ В ДРУГИ ТЕМИ. :)
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #824 -: Март 05, 2010, 19:35:26 pm »
здравейте на всички,

отдавна чета форума, но днес реших да се регистрирам. За всички, които са в очакване да ви съобщя, че днес номер 4415 получи обаждане и на 15.03 трябва да си вземем заповедта. Мисля, че се предвижват бързо молбите, поне моите сметки бяха по-предпазливи. Успех на всички!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #825 -: Март 05, 2010, 21:35:57 pm »
Здравейте момичета.
Номер 4419 на 15 март отива да си вземе заповедта.Толкова съм щастлива,благодаря на всички,който направиха съществуването на този фонд възможно,и на всички хора,който работят за да се сбъдват нашите мечти.
Желая на всички това да ни е последния опит към щастието да бъдем майки и скоро да пъчим горди коремчета.
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #826 -: Март 05, 2010, 22:31:52 pm »
Момичета здравейте! Някой знае ли до кой номер са стигнали във фонда при подаване на документите,защото сега ще подавам за втори път.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #827 -: Март 06, 2010, 07:56:15 am »
около 6300 са приблизително.
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #828 -: Март 06, 2010, 10:15:14 am »
Цитат
Момичета здравейте! Някой знае ли до кой номер са стигнали във фонда при подаване на документите,защото сега ще подавам за втори път.

Аз си подадох документите на 12.02 и съм 5965
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #829 -: Март 06, 2010, 10:20:27 am »
Благодаря много за информацията!
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #830 -: Март 06, 2010, 17:16:37 pm »
Момичета здравейте! Някой знае ли до кой номер са стигнали във фонда при подаване на документите,защото сега ще подавам за втори път.
Аз вчера си подадох документите-6274

Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #831 -: Март 06, 2010, 19:18:03 pm »
вече започнах да се притеснявам аз съм номер 4370 и никой още не ми се обадил  а има момичета който са след мен по номера а вече имат обаждане за заповеди незнам как ги пишат тези заповеди ако някой е наясно моля да сподели моята тревога
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #832 -: Март 06, 2010, 21:21:23 pm »
Миличка,мисля че няма за какво още да се притесняваш,всеки момент ще ти се обадят! :)До колкото виждам,момичетата които са след теб и са със заповед са нечетни номера,невероятно,но май сега нечетните изпреварват четните.Браво на фонда-доста бързо напредват!!!А аз ще почакам още-раничко ми е -5573 :D.Успех на всички!!!!!!!!!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #833 -: Март 07, 2010, 11:25:24 am »
вече започнах да се притеснявам аз съм номер 4370 и никой още не ми се обадил  а има момичета който са след мен по номера а вече имат обаждане за заповеди незнам как ги пишат тези заповеди ако някой е наясно моля да сподели моята тревога
Аз също съм в недоумение и в понеделнищ ща ,не ша ще звъня да пита одобрена ли съм.Аз съм 4362 номер и също нямам обаждане!
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #834 -: Март 07, 2010, 12:19:30 pm »
вече започнах да се притеснявам аз съм номер 4370 и никой още не ми се обадил  а има момичета който са след мен по номера а вече имат обаждане за заповеди незнам как ги пишат тези заповеди ако някой е наясно моля да сподели моята тревога
Аз също съм в недоумение и в понеделнищ ща ,не ша ще звъня да пита одобрена ли съм.Аз съм 4362 номер и също нямам обаждане!
Дидомира,не се притеснявай няма смисъл да звъниш във фонда,нали си за втори опит,ти вече си одобрена и сега е въпрос на време да ти се обадят за новата заповед.Имайте малко търпение,на всички ще се обадят. :P
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #835 -: Март 07, 2010, 13:31:37 pm »
Здравейте,обръщам се към всички момичета със много забавени заповеди като мен, на които никой от фонда не иска да даде конкретен отговор - нека ме потърсят на лични.Мисля, че освен положителните емоции за всеки получил одобрение и заповед има и много недопустими нередности.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #836 -: Март 07, 2010, 14:56:26 pm »
Здравейте,обръщам се към всички момичета със много забавени заповеди като мен, на които никой от фонда не иска да даде конкретен отговор - нека ме потърсят на лични.Мисля, че освен положителните емоции за всеки получил одобрение и заповед има и много недопустими нередности.
защо не престаете да се заяждате?
защо не бяхте толкова активни, когато се заговри за създаването на фонда?
не стига, че държавата ви помага, ами непрастанно звъните и сравнявате на кой се обадили и на кой не.
не помислихте ли, че вашите документи за се забавили по някаква причина и е въпрос на време да ви се обадят?
Ники 77, като си толкова веща, защо не се самофинансираш и няма да има нередности, няма да чакаш и така. учудвам ти се, че даже призоваваш и останалите момичета, на които им е ясно, че нещата вървят макар и със леки закъснения. помислете и за хората, кито работят освен тези заповеди и други неща.
бъдете по толерантни и търпеливи.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #837 -: Март 07, 2010, 20:11:31 pm »
Здравейте,обръщам се към всички момичета със много забавени заповеди като мен, на които никой от фонда не иска да даде конкретен отговор - нека ме потърсят на лични.Мисля, че освен положителните емоции за всеки получил одобрение и заповед има и много недопустими нередности.


Извинявай ама мисля че се УЛИВАШ,дай малко по спокойни и всичко ще е наред,всички имаме нерви,нямаме нужда и от твойте.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #838 -: Март 07, 2010, 23:00:40 pm »
Момичета, моля ви поуспокойте малко страстите! Призовавам ви да се придържате към темата. Знам че сте изнервени, но чак пък да говорим за нередности, мисля е прекалено. Ако имаше такива, нямаше да са факт вече много направени процедури.
ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ОБЯСНЯВАМ - ЗАПОВЕДИТЕ СЕ ИЗГОТВЯТ ОТ МЗ, НЕ ОТ ФОНДА. МОЛЯ, РАЗГРАНИЧАВАЙТЕ ГИ.
Извинете за големите букви!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #839 -: Март 07, 2010, 23:44:10 pm »
ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ОБЯСНЯВАМ - ЗАПОВЕДИТЕ СЕ ИЗГОТВЯТ ОТ МЗ, НЕ ОТ ФОНДА. МОЛЯ, РАЗГРАНИЧАВАЙТЕ ГИ.

бих посъветвала всички недоволни от забавянето да звънят и да пишат в министерството на здравето, а защо не и на самия министър! защото именно там се бавят вашите заповеди, момичета - не във фонда!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!