0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #740 -: Февруари 26, 2010, 13:55:40 pm »
Здравейте момичета!
Ние имахме един неуспешен опит и подадохме за втори опит. Нашия номер е 547*
Някой знае ли когато чакаме за втори опит по-бързо ли ще ни дадат заповедта?
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #741 -: Февруари 26, 2010, 14:04:45 pm »
Здравейте момичета!
Ние имахме един неуспешен опит и подадохме за втори опит. Нашия номер е 547*
Някой знае ли когато чакаме за втори опит по-бързо ли ще ни дадат заповедта?
Не няма да я дадат по- бързо,изчакваш си реда просто
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #742 -: Февруари 26, 2010, 14:07:47 pm »
krisi1812, благодаря ти за бързия отговор!
И аз така предположих, но все пак да попитам  :D
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #743 -: Февруари 26, 2010, 14:19:46 pm »
Момичета грешката е моя аз кандидатствах в фОНДА които е нам общината извинявам се
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #744 -: Февруари 26, 2010, 14:39:02 pm »
Здравейте и от мен, № 3940. Отивам да си взема заповедта на 04.03.2010
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #745 -: Февруари 26, 2010, 17:20:46 pm »
Здравейте момичета,
днес и аз получих дългоочакваното обаждане от фонда. Моят номер е 3955. Успех на всички! :wink:
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #746 -: Февруари 26, 2010, 17:29:34 pm »
valentinka0910 честито и много успех, ще ми кажеш ли кога ти звънаха по точно в колко часа.
« Последна редакция: Февруари 26, 2010, 17:34:44 pm от ivkaaa »
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #747 -: Февруари 26, 2010, 17:37:19 pm »
Здравейте момичета, отдавна следя темата и май беше време да се регистрирам. Туко що ми се обадиха от Фонда да си получа заповедта на 01.03 - ние сме № 4068. Много съм щастлива и благодаря на всички, които направиха това възможно.
Все пак се надявам да нямаме нужда от паричките от Фонда и те да останат за друга двойка с нашите проблеми. Ние направихме втори опит за наша сметка (на спонтанен цикъл) и на 15-я ден от трансфера (на 02.03) трябва да отида в клиниката за кръвен тест.
Стискайте ми палци!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #748 -: Февруари 26, 2010, 17:39:11 pm »
Успех миличка
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #749 -: Февруари 26, 2010, 17:50:44 pm »
Здравейте момичета, отдавна следя темата и май беше време да се регистрирам. Туко що ми се обадиха от Фонда да си получа заповедта на 01.03 - ние сме № 4068. Много съм щастлива и благодаря на всички, които направиха това възможно.
Все пак се надявам да нямаме нужда от паричките от Фонда и те да останат за друга двойка с нашите проблеми. Ние направихме втори опит за наша сметка (на спонтанен цикъл) и на 15-я ден от трансфера (на 02.03) трябва да отида в клиниката за кръвен тест.
Стискайте ми палци!
Успех и  :crossfingers:
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #750 -: Февруари 26, 2010, 18:43:33 pm »
Момичета,сутринта ми звъннаха-№ 3949 -в понеделник отиваме да си вземем заповедта
Trudy,стискам ти палци да не си ползваш заповедта 
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #751 -: Февруари 26, 2010, 19:22:14 pm »
Здравейте момичета, отдавна следя темата и май беше време да се регистрирам. Туко що ми се обадиха от Фонда да си получа заповедта на 01.03 - ние сме № 4068. Много съм щастлива и благодаря на всички, които направиха това възможно.
Все пак се надявам да нямаме нужда от паричките от Фонда и те да останат за друга двойка с нашите проблеми. Ние направихме втори опит за наша сметка (на спонтанен цикъл) и на 15-я ден от трансфера (на 02.03) трябва да отида в клиниката за кръвен тест.
Стискайте ми палци!
Труди, стискам всичките си палци. Бъди сигурна, че резултатът е желания от вас. Аз и съпругът ми смятаме да минем по същата схема и се надявам да те последвам в успеха ти. Моля, пиши в коя клиника направихте вашия опит на спонтанен цикъл?!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #752 -: Февруари 26, 2010, 20:19:12 pm »
Благодаря на всички за моралната подкрепа, много сте мили момичета. Дано всички имаме щастието скоро да гушкаме бебенца.
Крем2003, за теб пиша малко повече информация. Ние сме в клиника "Малинов" и сме пациенти на доктор Стаменов. Аз имам приятелка, която след множество неуспешни опити в няколко различни клиники накрая забременя за първи път на спонтанен цикъл при същия лекар. Затова решихме да се пробваме и ние, цената е прилична на фона на цикъл със стимулация - 350 лв. за пункция, 600 лв. - за трансфер и отделно изследване на хормони, ПКК и прегнил преди пункцията. Аз платих и две процедури акопунктура (препоръчват с 4) - всяка от тях по 80 лв., но те не са задължителни.     
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #753 -: Февруари 26, 2010, 20:44:27 pm »
Здравейте,номер 4943 също е одобрен.Нека тази година съдбата да ни дари с най-скъпото за нас,а именно бебчета!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #754 -: Февруари 26, 2010, 21:11:25 pm »
Здравейте! Аз съм номер 3751 и все още чакам да ми се обадят, че заповедта е готова.Звънях на д-р Лалев и той ми каза, че сме одобрени. Защо не ми се обаждат? Има ли някой около моя номер , който вече си е получил заповедта.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #755 -: Февруари 26, 2010, 21:19:44 pm »
Момичета, моля ви спрете да звъните на д-р Лалев! После се чудите защо се бавят... Нали знаете, че след одобрение нещата се прехвърлят в МЗ, където се изготвят заповедите, които после се връщат във Фонда и чак тогава ви се обаждат да си ги получите. Това отнема технологично време. Колко пъти трябва да го дъвчем това?
Мисля, че вече многократно стана ясно, че щом отговаряте на критериите /ако не отговаряте не ви приемат документите/, задължително ще бъдете одобрени. Просто е въпрос на време.
Моля ви, бъдете мааалко по-търпеливи! Разбирам ви, но с постоянно звънене и притесняване на служителите на Фонда, няма да забързате нещата.
Благодаря и успех на всички!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #756 -: Февруари 26, 2010, 22:09:32 pm »
Благодаря на всички за моралната подкрепа, много сте мили момичета. Дано всички имаме щастието скоро да гушкаме бебенца.
Крем2003, за теб пиша малко повече информация. Ние сме в клиника "Малинов" и сме пациенти на доктор Стаменов. Аз имам приятелка, която след множество неуспешни опити в няколко различни клиники накрая забременя за първи път на спонтанен цикъл при същия лекар. Затова решихме да се пробваме и ние, цената е прилична на фона на цикъл със стимулация - 350 лв. за пункция, 600 лв. - за трансфер и отделно изследване на хормони, ПКК и прегнил преди пункцията. Аз платих и две процедури акопунктура (препоръчват с 4) - всяка от тях по 80 лв., но те не са задължителни.     
Благодаря ти Труди! Ние също сме пациенти на д-р Стаменов. Обсъдихме варианта за ЕЦ и ... Честно, смятам да последвам на 100% примера ти, защото той е 100% ОК! Разбери ме правилно,  :witch: аз и приятелките ми сме орисници и правим чудеса  :balk_602: Щастлието преследва хората които могат да се усмихват. Благодаря ти, че сподели! Бъдете щастливи!
*
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #757 -: Февруари 26, 2010, 22:23:06 pm »
Да бе sixsens лесно казано. Но в случая на Iva75 става въпрос за разлика от 1200 номера , а не за 200 или 300 ако не греша. Разликата е огромна. Така, че е нормално да звъни и да се притеснява момичето.
« Последна редакция: Февруари 26, 2010, 22:26:02 pm от ileini »
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #758 -: Февруари 26, 2010, 23:04:09 pm »
Iva78 би ли ми казала,след като си одобрена кога ти казаха да отидеш да си получиш заповедта,за да се ориентирам горе долу кога и аз да очаквам обаждане.Ти беше номер 4943 ако не греша аз сам 5469 и като гледам бързо се движат нещата във фонда, а и нали си за втори към фонда. Благодаря ти.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Има ли вече одобрени 2
« Отговор #759 -: Февруари 27, 2010, 00:50:51 am »
Да бе sixsens лесно казано. Но в случая на Iva75 става въпрос за разлика от 1200 номера , а не за 200 или 300 ако не греша. Разликата е огромна. Така, че е нормално да звъни и да се притеснява момичето.
Когато става дума за фрапиращи случаи е нормално човек да се обади, разбира се! Само че всички добре знаем, че има момичета, които звънят за щяло и нещяло, включително и за неща, които са обсъждани тук многократно :wink: Мисля, че добре ме разбрахте какво искам да кажа..интелигентни жени сте....
Успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!