0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета,
имам нужда от помощ! Имате ли идея как да се свържа с д-р Стаменов? Не мога да чакам за час до 2015 г., трябва да отида възможно най -скоро. С ИЯР съм и не мога да чакам толкова време.
Здравейте,
трябва да си пусна TSH, FT4,TAT,MAT, PRC- на чист ден без кафе. Пускала съм ги вече няколко пъти, ама не си спомням трябваше ли да е на гладно или не?
А относно придвижването от жп гарата(автогарата) към клиниката аз вземам автобус 11 от спирката на Лъвов мост, а на връщане от болницата към автогарата каквото дойде - автобус 60 или 11

На гладно, Кремче. Ама вода можеш да пиеш. PRC пролактин ли е? Трябва да поседиш 15-тина минути преди да ти вземат кръв за него.
Момичета, един малко глупав въпрос - при цветна снимка с упойка слагат ли абокат  :oops: Д-р Персенска се съмнява в миомен възел и ми насрочи цветна снимка с анестезия. А мен не ме е страх толкова от самата манипулация, колкото от поставянето на абоката, защото имам лош спомен от преди години. През абокат ли вливат упойката или е с инжекция.
[[/quote]

На гладно, Кремче. Ама вода можеш да пиеш. PRC пролактин ли е? Трябва да поседиш 15-тина минути преди да ти вземат кръв за него.
[/quote]
да пролактин, благодаря за отговора
*
Да, slanceto2, анестезиологът слага абокат. Както при хистеро и лапаро с краткотрайна пълна упойка, но е много по-кратка. Не се притеснявай, успешна процедура  :)!

Здравейте момичета,
Днес трябва да си поставя неупоген,но забравих да питам имали значение по кое време на деня се поставя.Някои дали ще може да ми помогне с инфо?
Здравейте момичета,
Днес трябва да си поставя неупоген,но забравих да питам имали значение по кое време на деня се поставя.Някои дали ще може да ми помогне с инфо?
казаха ми само да е долу-горе по едно й също време, аз си го слагах към 14.00, защота така ме започнаха в клиниката
Благодаря ти krem123  :)
Момичета и момчета, за колко време излизат генетичните изследвания и от къде се взима резултата?
Миналата година пуснахме нашите в Надежда и станаха готови за 1м.Вземат се от регистратура.
Момичета и момчета, за колко време излизат генетичните изследвания и от къде се взима резултата?
за пакета тромбофилии който си пуснала- не съм сигурна, аз за кариотипа мога да кажа че излезе след 3 седмици- тука трябва да заявиш предварително ,че искаш копие и за теб и го взех директно от персенска(бяха го сложили в досието моето копие)
Мерси, Кремче!
Нищо не се разбрахме за резултата със симпатичната докторка снощи. Ще настоявам да ми дадат, но ще започна да го искам след 3 седмици. А ако няма копие за мен, просто ще ми го снимат - не е голям проблем  :D
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Здравейте момичета,
имам нужда от помощ! Имате ли идея как да се свържа с д-р Стаменов? Не мога да чакам за час до 2015 г., трябва да отида възможно най -скоро. С ИЯР съм и не мога да чакам толкова време.
Kammyy давам ти идея за среща с доктора, Деня на репродуктивното здраве на 26.04.2014г. в София, в сайта можеш да получиш информация за това събитие!Обикновено докторите от водещите репродуктивни клиники идват на тези събития, водят лекции и след това се срещат с пациенти!Аз лично така се видях за първи път с д-р Стаменов!Успех!
*
Здравейте момичета,
имам нужда от помощ! Имате ли идея как да се свържа с д-р Стаменов? Не мога да чакам за час до 2015 г., трябва да отида възможно най -скоро. С ИЯР съм и не мога да чакам толкова време.
Пробвай да запишеш час за друг лекар в клиниката, после ще имаш повече варианти - като прим. единият е да се консултираш с някой от другите лекари, защото си тежък случай, (а и най-вероятно действията, които ще се предприемат от страна на лекуващия ти лекар, ако не се съгласуват с док. Стаменов, то поне ще вървят в общата "политика" за процедиране на клиниката в подобни случаи - прим., което знам в подобни случаи - събиране на яйцеклетки на ЕЦ и пр.).
По слънчевата страна на улицата
Момичета и момчета, за колко време излизат генетичните изследвания и от къде се взима резултата?
аз миналата година си ги пуснах вднага след прегледа,промерно в четвъртък преди Великден,генетиците гу нямаше и излезнаха след 2 свдмици.мисля,че всеки понеделник им ги носят -аз си ги взех директно от регистратурата,преди да отидат в досието.гоних ги секретарките,че ми бяха важни за бързо стартиране на опит
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
Здравейте специални мами (бъдещи и настоящи),
от днес съм бъдещ пациент на д-р Персенска, получих час за първичен преглед след 3 и 1/2 мес.т.е на 30.07!
До сега ме следеше д-л Илиева от Вита, доволна съм от нея, познаваме се от 15 години, но сега мисля ,че е най-добре да се обърна към специалист по репродуктивно здраве и се надявам след изчетеното за Персенска да съм взела правилна посока.
От скоро взех решение за АРТ и все още не знам пълната картина на репрод. си състояние.
Имам изследвани някои хормони, назначени са ми и други след седмица , така че по нататък ще споделя резултата...Мисля си дали е подходящо да продължа с Илиева да направим и други изследвания така,че времето до 30 ти юли да е полезно употребено - примерно да се види проходимоскт на тръбите , ЯР  и т.н  и при Персенска да предоставя  резултатите...
Интересувам се от донорска вътрематочна инсеменация, а всъщност не знам Надежда с какъв донорски материал работи -от бълг.банки, собствени донори или европейски като кл-а  Щерев?
Добре ,че ви има тук и споделяте ,че се подготвям от вас теоретично като за дисертация:-)
Искам да предложа  и  безвъзмездна помощ на бъдеща майка , която пътува от провинцията до София - може да ми гостува за да й е по-евтин престоя и е по-добре да имаш с кого да споделиш и да се чувстваш подкрепен! ....
От София съм, родена в Хасково, над 40 години :-) От няколко месеца съм доброволец към фондация за отглеждане на малки бебета  и това ме кара да се чувства страхотна майка ! много е вънуващо, къпя , храня и т.н съвсем малки бебета от 20 дневни до 7 месечни  ,настанени в къща от семеен тип!
пътувам служебно 1-2 пъти седмично до Пловдив и обратно и може и с транспорт да помогна на друга специална мама!
Моля за вашите съвети, препоръки , напътствия и предварително ви благодаря!
*
Добре дошла във тук maggiemagia.
Добър избор си направила и добър план за действие докато чакаш. Като за начало си пусни между 3 и 5 ти ден изходни хормони, като към тях пуснеш и инхибин Б и Антимюлеров хормон, те ще ти дадат информация за състоянието на яйчниковия резерв. Цветна снимка също е задължително да имаш. Донорските програми в клиниката са от собствена банка донори. Хубаво е да пуснеш и хормоните на щитовидната жлеза. Всичките изследвания можеш да си направиш в клиниката без още да си й пациент, така или иначе не се поемат от касата и се плащат. А цветната снимка,  за да не чакаш трите месеца до прегледа за да ти я назначи д- р Персенска може и на друго място.
Пожелавам ти успех и съвсем скоро да се похвалиш!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Благодаря Avalon,
назначихме АМХ за следващата седмица,
ще споделя като са готови всички хормони.

Продължавам да се образовом тук.

Успех на всички!