0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Подфорум "Покажете си графиката"
« -: Март 19, 2007, 09:24:11 am »
Момичета,
Предвид големия обем на темата "Дайте да ви видя графиката" преценихме, че ще е доста по-удобно на нея да й бъде предоставен самостоятелен подфорум, в който всяко момиче ще може да си публикува въпроса и да си показва графиката самостоятелно в отделна тема. Така ще бъде по-лесно за проследяване и доста по-удобно за използване!

Поздрави, хубав ден и само бременни графики в новия подфорум! :) 

stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl

stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl

stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl

stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl

stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl

« Последна редакция: Март 19, 2007, 11:35:03 am от cygnus »
Re: Подфорум "Покажете си графиката"
« Отговор #1 -: Март 19, 2007, 11:27:59 am »
Идеята е много добра!  :D




*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Подфорум "Покажете си графиката"
« Отговор #2 -: Март 19, 2007, 16:31:02 pm »
bubata77, идеята е да си пуснеш собствена тема и да си я следиш, иначе се губи смисъла.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Подфорум "Покажете си графиката"
« Отговор #3 -: Март 19, 2007, 17:54:36 pm »
И аз ще съм ви благодарна, ако коментирате графиката ми. ОЖт няколко месеца се опитваме, но нищо не излиза. На 38г. и имам предишно забременяване (за жалост неуспешно) от същия партньор.
Благодаря отново.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Подфорум "Покажете си графиката"
« Отговор #4 -: Март 19, 2007, 20:46:05 pm »
Вubata77, извинявай, изтрих ти мнението без да искам.
Моля, който иска да се коментира графиката му да си пуска отделна тема в този подфорум.
*
Re: Подфорум "Покажете си графиката"
« Отговор #5 -: Април 27, 2007, 10:05:37 am »
Момичета, тъй като съм нова тук, не знам как да пусна нова тема тук.Но имам нужда от помощта ви.Нищо не разбирам от моята графика.Знам че не е пълна, защото я меря отскоро.Но въпреки това ще ви бъда благодарна, ако изкажете мнения и ако можете да ми кажете как трябва да изглежда една графика "за пример". :)


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Подфорум "Покажете си графиката"
« Отговор #6 -: Април 27, 2007, 19:44:32 pm »
amina
Графиката, а и това продължително кървене показва че има проблем с МЦ
Отивай на лекар, възможно най-скоро и дано да няма нещо сериозно.
Ето как трябва да изглежда една 'нормална' графика.
Базална температура/БТ/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Подфорум "Покажете си графиката"
« Отговор #7 -: Април 27, 2007, 21:50:35 pm »
Denis, благодаря ти много!
Относно проблема, мислиш ли че може да се дължи на евентуални полипи в матката?
На 13.03.2007 ми направиха лапароскопия, махнаха ми киста 54 мм.Слава богу, тръбите са проходими!
Обаче док има съмнения за полипи и иска да правим хистероскопия.Само да вметна, че 2 пъти са ми махали полип.Последният път беше 10 см.Имам и миома от външната страна на матката, която е колкото малъх орех.
Почти винаги имам неменструално кървене, може би е време да направя хормонални изследвания
Ще съм ти много благодарна, ако споделиш какво мислиш!
Дано не ставам досадна! :oops:


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Подфорум "Покажете си графиката"
« Отговор #8 -: Април 28, 2007, 07:35:24 am »
Не си досадна  :D и не се извинявай
Кървенето може да е от много неща/вкл. и от полип/, както и от хормонален дисбаланс. Но това трябва да го каже лекар.
От мен може да получиш само морална подкрепа и съвет да обърнеш сериозно внимание на това и да търсиш причината с помоща на своя лекар.
Дано да не е нещо сериозно и скоро да се похвалиш с добри новини.
От мен- успех! :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Подфорум "Покажете си графиката"
« Отговор #9 -: Май 01, 2007, 11:20:45 am »
Ех,Denis!
Днес имам съвсем леко зацапване като отида до WC и то само на хартията.Ако не чаках М. изобщо нямаше да го забележа.
И този месец нищо не стана....
Би ли била така добра и да ми кажеш какво точно не е ОК на моята графика.
И още едно въпросче.Фатално ли е, ако не меря БТ по време на М?Че моят е направо кошмарен и няма хич да ми е хубаво да я меря.
Може би трябва да пусна отделна тема "Графиката на amina", какво ще кажеш?
Еййй, много въпроси станаха :oops:


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Подфорум "Покажете си графиката"
« Отговор #10 -: Май 01, 2007, 12:29:24 pm »
Да- пусни си отделна тема, ако искаш.
За графиката ти- долу-горе е добре, притеснява ме само това продължително кървене.
Консултирай се с лекар.Неможе 1/2 от МЦ да е М- а другата половина ЛФ- ако въобще е имало О./защото аз не съм много сигурна какво точно става.
Съжалявам, че не мога да ти кажа нищо хубаво.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Подфорум "Покажете си графиката"
« Отговор #11 -: Май 01, 2007, 17:43:20 pm »
Е, няма страшно.Аз вече свикнах да не чувам хубави неща.Все нещо ново се появява и пречи на забременяването ми.
Сега ще направя хистероскопията, защото на 99% съм сигурна, че пак имам гадни полипи.
Сега ще пусна отделна тема и ще се радвам, ако от време на време ми поглеждаш графиката и даваш някой съвет. :)


*

    asi79

Re: Подфорум "Покажете си графиката"
« Отговор #12 -: Май 11, 2007, 22:08:23 pm »
Това е графиката ми



Здравейте на всички. От близо 2 месеца следя форумите и днес реших да споделя и моята графика. Цикалът ми се мени - от 33 на 35 ден, от 35 на 37, от 37 на 39, от 39 на 43, от 43 на 37 и последно до момента от 37 на 30 ден. Това са дати като се връщам назад във времето. Понякога усеам болки в гърдите по време на предполагаемата ову. Ходих на гинеколог на 21 април и тя ми откре поликистозни яйчници. Бебеопити правим от 19 февруари, но този цикъл не разбирам с точност кога ми е ову. Гинеколожката ме посъветва да си изследвам хормоните като ми дойде следв.цикъл.
Дайте мнение.
*

    gemi78

  • ***
  • 235
  • ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!!!
Re: Подфорум "Покажете си графиката"
« Отговор #13 -: Юни 11, 2007, 21:22:28 pm »
Графиката ти е добре Ази.Не се тревожи.