0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Юруш на инвитрото :)
« -: Юни 10, 2005, 09:52:14 am »
от вестник Труд, 10.06.2005 г.:

Все повече бездетни двойки от Западна Европа посещават Турция, за да се подложат на оплождане инвитро, пише Интернет изданието "Журнал тюрк".
През последните 2 години, над 100 западноевропейки са се възползвали от подобна услуга в евроазиатската държава. За удобство на чужденците, клиника за изкуствено оплождане била създадена в близост до курорта Анталия. Причината за интереса на чужденците била цената от 2500 евро, която е пет пъти по-ниска от тази в Западна Европа.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Юруш на инвитрото :)
« Отговор #1 -: Юни 10, 2005, 11:34:25 am »
Ми няма лошо, к`во ... Тамън и курортче...
Кой ги знае дали са добри турците в тая работа?

Те верно чудеса правят, като се сетя оная история с трансплантацията на бъбреци :?
Благодаря ти, Бени!







*
Юруш на инвитрото :)
« Отговор #2 -: Юни 10, 2005, 14:32:38 pm »
Те добре тичат натам, но каква е успеваемостта на тази клиника?
То обаче като се замислиш на европейците кво им пука, като това е една месечна заплатка, а и почивчица ще си направят ....
*
Юруш на инвитрото :)
« Отговор #3 -: Юни 10, 2005, 18:43:03 pm »
Не 3ная в коя страна е толкова,но на мен ми струва 1500? като половината ми плаща касата 3а три опита.3на4и след това си плащам сама по 3000,3а което не си струва да се ходи до там.А крио трансфера е 3на4ително по евтин :? Сьщо не е верно 4е месе4ната 3аплата е 2500? 8O