0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Подарявам
« Отговор #100 -: Април 09, 2008, 15:46:51 pm »
Задължително ли е меногон и гонал ф да са в хладилник.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Подарявам
« Отговор #101 -: Април 09, 2008, 20:17:24 pm »
Задължително ли е меногон и гонал ф да са в хладилник.

Гонал Ф може да се съхранява на стайна температура.За меногона не съм сигурна.
Re: Подарявам
« Отговор #102 -: Април 09, 2008, 22:47:26 pm »
От това се стахувах най-много - да има повече желаещи и да трябва да се решава на кого да ги дадем :ask:
Винаги е възможно да сбърка човек...
Най-лесно щеше да е ако можем да ги върнем на касата, ама те май не заслужават...
Искам да се обърна към всички пуснали ми лично съобщение - когато се "приключи" ще ви пиша.
Някъкъв съвет как да постъпя?

Puregon 50 IU - 20 ампули
Fostimon 75 IU - 13 ампули
Това са лекарства за стимулация при инвитро. Получени са след кандидатстване по програмата от ЗК.

Имаме желание да ги подарим на одобрени по тази програма. Освен това ще осигурим и доставката.

*
Re: Подарявам
« Отговор #103 -: Април 09, 2008, 22:49:39 pm »
Може би на първият , които ти е писал :)
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Подарявам
« Отговор #104 -: Април 09, 2008, 22:52:15 pm »
Не ги връщай!
Аз направих първия си опит, една голяма част с подарени пурегони. И до ден днешен съм благодарна на момичето направила жеста!
Както и да избереш "печелившия", ти благодаря за постъпката.
Пожелавам късмет за вас и двойката на която ще ги подарите!
:bighug:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Подарявам
« Отговор #105 -: Април 09, 2008, 22:59:01 pm »
Аз се чудих защо никой не ги иска, а те ти пишели лични.Който и да избереш,дано има смелостта да ти благодари открито и да каже че е получил лекарствата.Понеже се чудиш кого да избереш, без да искам да ти влияя,а и незнам кой ти е писал, ако зависеше от мене,бих ги дала на жена, която е правила най-много опити досега. Другия вариант е да изчетеш всичко писано от всяка една и сама да прецениш коя е най-нуждаеща се.Няма да е честно лекарствата да отидат в жена, която лесно би отделила пари и сама,но използва ситуацията. Може да се допиташ и до модераторите може би.Те познават потребителите в някаква степен.
*
Re: Подарявам
« Отговор #106 -: Април 10, 2008, 22:09:53 pm »
delfy, аз бих  напвавила така:
*или да ги дам на първият който е писал в темата/ на лични
*или да ги дам на док, като съм сигурна 4е той ще прецени добре човека на който да ги дари

Успех!
« Последна редакция: Април 10, 2008, 22:14:44 pm от dendy »
*
Re: Подарявам
« Отговор #107 -: Април 11, 2008, 22:39:53 pm »
И моят съвет е да ги дадеш на първото момиче, което ти е писало! Но решението е изцяло твое, разбира се! А всъщност до кога им е срокът на тези лекарства?

Re: Подарявам
« Отговор #108 -: Април 13, 2008, 22:06:43 pm »
Здравейте!

Не съм запознат с форума и всички, които ми писаха бяха просто псевдоними.
Някои бяха съвсем лаконични и за да се запозная с историята им се наложи да чета назад в съобщенията. Четох една нощ няколко часа и от цялата споделена радост и мъка се оказа, че решението да им кажа "Не" няма да е по-лесно.

Опитах се вчера да направя директно запитване, но се получи още по-голямо объркване! Изпратих на всички едно, мога да призная грубо и безлично съобщение. Исках да добия по свой си начин някаква представа. Няма как, аз съм недодялан, обвинен в безплодие мъж, с омачкани от живота чувства.

От трите години очакване разбрах, че създаването на нов живот е чудо! Тези лекарства само биха помогнали това чудо да се случи. Очакването за одобрение от касата беше тягостно, но закъснението с 6 месеца ни костваше доста мъки и необратими последици...

Искрено съжалявам за забавянето с една седмица и още повече за късното пускане на първото съобщение. Още днес предлагам лекарствата на първата ми писала.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам
« Отговор #109 -: Април 14, 2008, 00:15:54 am »
Делфи, съжалявам и искрено ти пожелавам чудото във вашия живот въпреки всичко и всички да се случи! :flower:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Подарявам
« Отговор #110 -: Април 14, 2008, 08:39:19 am »
Аз съм една от желаещите. Писала съм на ЛС по-вече информация.
*
Re: Подарявам
« Отговор #111 -: Април 14, 2008, 11:30:40 am »
Аз съм една от желаещите. Писала съм на ЛС по-вече информация.

А не четеш ли какво пише Делфи?
« Последна редакция: Април 14, 2008, 12:47:00 pm от Pukanka »
Re: Подарявам
« Отговор #112 -: Април 14, 2008, 12:29:21 pm »

Аз съм една от желаещите. Писала съм на ЛС по-вече информация.

А не четеш ли какво пишех Делфи?
Пуканка не разбрах към или към делфи е въпроса?
Re: Подарявам
« Отговор #113 -: Април 14, 2008, 12:31:04 pm »
Опс съжелявам: Към мен или към делфи е въпроса?
*
Re: Подарявам
« Отговор #114 -: Април 14, 2008, 12:48:57 pm »
Правописна грешка просто.
Калимера, ти ли беше първата която  писа на Делфи?
Re: Подарявам
« Отговор #115 -: Април 14, 2008, 15:48:32 pm »
Незнам пуканка дали съм първа...ама аз съвсем се обърках
 :oops:

 Още днес предлагам лекарствата на първата ми писала.


това го разтълкувах че започва нов избор и първата за днес писала на нея ще са лекарствата...ама дали е така??? и затова реших да се отбележа официално в темата и да допълна информацията си на ЛС.
Re: Подарявам
« Отговор #116 -: Април 14, 2008, 16:55:43 pm »
Ще ми е трудно да намеря думи да отговоря на лични, затова пиша до всички че лекарствата днес ги обещах на първите две, писали ми преди седмица.
Re: Подарявам
« Отговор #117 -: Април 14, 2008, 17:05:56 pm »
Ааха сега вече всичко разбрах.
*
Re: Подарявам
« Отговор #118 -: Април 14, 2008, 18:13:56 pm »
Здравей, Delfy! Благодаря ти за решението да подариш лекарствата! Дано с тях момичетата, на които ги даваш се доближат по-скоро до мечтата си! Искрено се надявах, че причината да ги подаряваш е хубава.  :(  За жалост сега разбирам, че все още се борите за дете.  :(

Няма как, аз съм недодялан, обвинен в безплодие мъж, с омачкани от живота чувства.

Не, не си причинявай това! Може да си недодялан и с омачкани чувства, но не се обвинявай.... Моят съпруг е с азооспермия. Знам за това още от момента, в който се запознахме. Заедно сме вече 18 години. През всичките тези години сме се борили за мечтата си, но все още не се е случило чудото. Вероятно няма и да се случи. Но ако имах възможност да започна живота си на ново, пак щях да избера моето момче, ако се налага да избирам между съпруга си и нероденото си дете - аз знам кого ще избера. С дете или без дете - важното е да сме двамата с моята любов! Това е най-важното за мен!
Най-искрено ти желая всичко най-добро!

Re: Подарявам
« Отговор #119 -: Април 14, 2008, 19:38:26 pm »
Трудно намирам в момента думи да изкажа чувствата си на благодарност към Delfy и неговата съпруга, за решението ние да вземеме втората част от лекарствата.
Надявам се, използвайки ги при втория ни опит те да ни донесат повече късмет и мечтата на живота ми, да бъда майка, да се сбъдне.
Нека и те не се отказват от своята мечта. Ние се борим от 10 години и разбира се, като всички сме имали своите кризи на отчаяние след всеки нов проблем излязъл на пътя ни. Преди три месеца се докоснахме до истинското щастие, да видиш пулсиращата точица, което се срина за 2 часа. Сега вярвам и се надявам, че ще ни се случи отново и този път ще успеем.

БЛАГОДАРЯ

Теодора Христова