0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Пълнее ли се?
« -: Юни 08, 2005, 18:12:17 pm »
Здравейте, момичета!

Може би въпросът ми да ви се стори глупав, но все ще питам:

Ако се стигне до Ин-витро, искам да зная, дали лекарствата, които се пият предварително водят до напълняване?
Пълнее ли се?
« Отговор #1 -: Юни 08, 2005, 18:36:08 pm »
Моите наблюбения са че се пълнее, но това не би ме спряло ако се наложи да правя инвито. Може пък на някой да му действат отслабващо, въпрос на организъм е.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Пълнее ли се?
« Отговор #2 -: Юни 08, 2005, 18:53:10 pm »
Аз също искам да попитам дали някоя от вас е получила засилено окосмяване на лицето от стимулацията? При първите ми два опита имах, но сравнително доста по-малко от колкото сега при третия. Направо не мога да се понасям и не знам какво да предприема, дали да изчакам или да ходя на кола маска или епилация.
*
Пълнее ли се?
« Отговор #3 -: Юни 08, 2005, 18:54:49 pm »
Лично аз немога да кажа, че съм напълняла. :)
Re: Пълнее ли се?
« Отговор #4 -: Юни 08, 2005, 19:08:58 pm »
Цитат на: blaga
Ако се стигне до Ин-витро, искам да зная, дали лекарствата, които се пият предварително водят до напълняване?

Обикновено лекарствата не се пият, а са във вид на инжекции, т.е. бодат се ;)
Пълнее се от клостилбегит-а.
*
Пълнее ли се?
« Отговор #5 -: Юни 08, 2005, 21:28:05 pm »
Аз пък при всеки опит слагах по няко килце отгоре, като голямото качване настъпваше при лежането след трансфера.Тогава само хапваш, пиеш си хаповете и лежиш  то така става с килцата и като се качиш на кантара те заболи главата.  :scale:

Ocean, аз въобще не съм получила окосмяване от стимулацийте.Дали не се дължи на нещо друго? Посъветвай се с лекар преди епилации или кола маски, щот като се почне няма спиране.
Поздрави
Missy :D
*
Пълнее ли се?
« Отговор #6 -: Юни 08, 2005, 22:32:07 pm »
Мила Блага, честно казано не знам от какво напълнях 7-8 килограма - от хормоните ли покрай процедурите, от това че ядях като за световно или от това че много седя на компа - на работа и работа в къщи пак - 16 часа в седнало положение. Може и да е комплексно. Все си мисля, че ако човек си постави за цел да си пази теглото може да се справи при тази ситуация и да не се отпусне. Доста е индивидуално.
Късмет ти желая и дано не се стига чак до ин витро при теб  :D
*
Пълнее ли се?
« Отговор #7 -: Юни 10, 2005, 10:20:35 am »
Аз напълнях с 8 кг. но не беше от самата стимулация а от преднизолоно който пиехeat:.Голям глад ме гонеше.Но не във всяка клиника го изписват така че спокойно.Успех ти желая и дано след инвитрото започнеш да дабелееш но от друго нещо :bfp:
*
ХМ!
« Отговор #8 -: Юни 10, 2005, 11:33:36 am »
Не искам да пьлнея! :-(
И без друго сьм с овални форми!!!
Аз още не сьм стигнала до инвитро-то, но исках да знам...

Вашите мьже как го приеха...пьлнеенето за бебе, де?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ХМ!
« Отговор #9 -: Юни 10, 2005, 12:03:57 pm »
Цитат на: blaga
Не искам да пьлнея! :-(
И без друго сьм с овални форми!!!
Аз още не сьм стигнала до инвитро-то, но исках да знам...

Вашите мьже как го приеха...пьлнеенето за бебе, де?


аз мисля, че повечето незапознати с въпроса жени, погрешно свързват думичката "хормони" с "пълнеене". независимо за какви, аджеба, хормонални препарати става дума. а то разликата от противозачатъчни до стимуланти на фоликулогенезата е големшка.

имам сравнително скромен опит със стимулация - 1 цикъл Клостилбегит и 1 цикъл Меногон.
не съм наддала нито грам от тях. и в страничните ефекти, описани в листовката на двата препарата, не пише за такова нещо.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
В отговор на Блага
« Отговор #10 -: Юни 10, 2005, 14:47:38 pm »
Привет Блага и всички останали!!!
Тези странични ефекти,които описваш ти и другите момичета,трябва да са индивидуални.Всеки организъм ги приема по различен начин.
На мен лично ми биеха Меногон,да ти кажа не съм качвала никакви килограми,нито съм имала кой знае какъв апетит!Не съм се окосмявала.Чувствах се супер,като изключим напрежението,което беше в главата ми!Дали ще стане,какво ще стане? :sbabygirl: При мен стана от 1път!!!
Надявам се при теб да не се стига до инвитро.Но ако стане,не се притеснявай съпругат ти ще те хареса такава,каквато си!Ти ще носиш вашето бебе в корема си!!!
Успех!!!
*
Пълнее ли се?
« Отговор #11 -: Юни 13, 2005, 17:53:02 pm »
Ох, благодаря ви много!

Ако се стигне до инвитро, пак ще се обадя да ви кажа какво ще ви се наложи да вземам и да се консултирам са вас!

Сега ще ми правят цветна снимка, и ще видим какво ще покаже...

Успех на всички.