0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

точно се вращам от лекар
« -: Март 15, 2007, 17:53:23 pm »
здравейте,

лекаря каза, че всичко изглежда наред, имаме пулс / нормален/, размерът е добре 7.5 - седмица 7. Не ми изписа нищо за лекото прокървяване, каза да почивам повече и никакъв спорт, секс и много движение докато не отмине зацапването. Благодаря ви за съветите от днес и се надявам  всичко да мине добре.
Re: точно се вращам от лекар
« Отговор #1 -: Март 15, 2007, 18:20:49 pm »
Радвам се за теб, но изобщо не е нужно да отваряш нова тема всеки път, когато влезнеш във форума с новина - това можеше да го напишеш в другата си тема. Иначе след малко ще пуснеш тема - Прибрах се в къщи и си легнах да почивам, защото така ми каза лекаря, довечера - Станах и си мисля... и така нататъка.
Да ме извинят модераторите, че се намесвам в тяхната работа, ама днес нещо съм нервна :evil:
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
Re: точно се вращам от лекар
« Отговор #2 -: Март 15, 2007, 18:24:01 pm »
О.К. споко, няма проблем. Все пак може да е интересна информация за някои и освен това мислех че няма да го видят под същата тема.
*
Re: точно се вращам от лекар
« Отговор #3 -: Март 15, 2007, 18:42:23 pm »
О.К. споко, няма проблем. Все пак може да е интересна информация за някои и освен това мислех че няма да го видят под същата тема.
Много е хубаво, че пишеш какво е развитието, но и според мен по-подходящо е в предишната тема. Така всички, които следят твоята история, ще са информирани какво става с твоята бременност.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: точно се вращам от лекар
« Отговор #4 -: Март 15, 2007, 20:41:01 pm »
Аn_slavova, пиши в една тема. Въздържай  се от ох и ах. Сайтът е сериозен, посещава се от хора със сериозни проблеми. Поведение като твоето не се толерира.
За подобни вълнения има Отчетни теми в bg-mamma.com.
*
Re: точно се вращам от лекар
« Отговор #5 -: Март 15, 2007, 23:58:10 pm »
an_slavova, радвам се, че всичко е наред. А иначе за писането най-добре да пишеш в темата на бременните http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=9264.0 . Там пишат момичета в твоето положение и със сигурност ще получиш съчувствие и разумен съвет.