0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Питане към модераторите
« -: Март 14, 2007, 11:33:16 am »
Искам да попитам, има ли някаква уговорка с консултантите на форума по отношение на срока за даване на отговори на въпроси?
Има зададен въпрос в темата на проф. Прапас и се питам, кога мога да очаквам отговор.
Много мерси за вниманието :D.
Слънчев и усмихнат ден.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Питане към модераторите
« Отговор #1 -: Март 14, 2007, 12:17:47 pm »
Имаме още неизяснени неща с тези консултативни теми, това е едно от тях. Като уточним сроковете, ще ги публикуваме във всяка тема, за да са наясно участниците кога да очакват отговорите на своите въпроси.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Питане към модераторите
« Отговор #2 -: Март 14, 2007, 12:49:00 pm »
Мерси, Злато. :balk_21:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Питане към модераторите
« Отговор #3 -: Декември 06, 2007, 00:21:48 am »
за да не правя нова тема ще питам тук-отбелязала съм,че искам имейла да ми бъде скрит, а той не е-можете ли да ми помогнете,благодаря?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Питане към модераторите
« Отговор #4 -: Декември 06, 2007, 00:27:00 am »
от менюто, което виждаш над форумите, избери ПРОФИЛ, след което от ляво избери ПОТРЕБИТЕЛСКИ НАСТРОЙКИ.
ще се изведат достъпните за промяна настройки, които си направила при регистрирането си. една от тях е "Скрий ел.поща" - трябва да е маркирано с чавка, за да се скрие.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Питане към модераторите
« Отговор #5 -: Декември 06, 2007, 09:04:27 am »
за да не правя нова тема ще питам тук-отбелязала съм,че искам имейла да ми бъде скрит, а той не е-можете ли да ми помогнете,благодаря?
Когато ти самата си влизаш в профила - имейл адресът ти се вижда, но за другите е скрит.
Re: Питане към модераторите
« Отговор #6 -: Декември 06, 2007, 15:58:53 pm »
Искам да ви попитам защо,когато вмъквам цитат в постинг не ми излиза отгоре в/у карето с цитата кого цитирам.В началото ми излизаше,но вече не се получава.Къде бъркам :oops:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Питане към модераторите
« Отговор #7 -: Декември 06, 2007, 16:06:25 pm »

Искам да ви попитам защо,когато вмъквам цитат в постинг не ми излиза отгоре в/у карето с цитата кого цитирам.В началото ми излизаше,но вече не се получава.Къде бъркам :oops:
Има разлика между горното и това:
Цитат
Искам да ви попитам защо,когато вмъквам цитат в постинг не ми излиза отгоре в/у карето с цитата кого цитирам.В началото ми излизаше,но вече не се получава.Къде бъркам

В първия случай като четеш някой пост натискаш бутона  "цитат", който се намира горе вдясно в поста
. Във втория просто копираш част или целия текст, който искаш да копираш и използваш бутона , когато си пишеш поста :) Така си мисля, може и да греша.
Re: Питане към модераторите
« Отговор #8 -: Декември 06, 2007, 16:11:24 pm »
Да правя така както го описваш във втория случай но от доста време не се получава .Е нищо..може би греша
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Питане към модераторите
« Отговор #9 -: Декември 06, 2007, 16:27:44 pm »
Да правя така както го описваш във втория случай но от доста време не се получава .Е нищо..може би греша
Не е начина да правиш както във втория случай, а в ПЪРВИЯ , за да показва кой цитираш, над карето на цитата. :) Ако правиш второто описано и използваш просто бутона докато пишеш цитат и копираш там цитата, определено няма да ти се появи кой точно цитираш :) Ползвай , който се намира в поста на човека, който искаш да цитираш :)
Re: Питане към модераторите
« Отговор #10 -: Декември 06, 2007, 16:30:56 pm »
До сега си играх и видях че както казваш по този начин става- :balk_81: Само че като маркирам определено изречение впоследствие в цитата не ми излиза само то, а целия постинг. Не ме мразиш..нали :oops:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Питане към модераторите
« Отговор #11 -: Декември 06, 2007, 17:03:42 pm »
Ми това което не три трябва от цитата, след като позлваш бутона просто го триеш и оставаш тази част, която ти трябва :)
Примерно така:
...... Не ме мразиш..нали :oops:
Не те мразя  :lol: :lol: :lol: опитвам се да ти помогна :)
Re: Питане към модераторите
« Отговор #12 -: Декември 06, 2007, 22:50:42 pm »
от менюто, което виждаш над форумите, избери ПРОФИЛ, след което от ляво избери ПОТРЕБИТЕЛСКИ НАСТРОЙКИ.
ще се изведат достъпните за промяна настройки, които си направила при регистрирането си. една от тях е "Скрий ел.поща" - трябва да е маркирано с чавка, за да се скрие.
jam направила съм всичко,което казваш от самото начало,но не се получи
Re: Питане към модераторите
« Отговор #13 -: Декември 06, 2007, 22:56:49 pm »
mmery за профила знам,но аз виждам иконката към имейла ми след всяка моя пупликация
*
Re: Питане към модераторите
« Отговор #14 -: Декември 06, 2007, 23:11:12 pm »
mmery за профила знам,но аз виждам иконката към имейла ми след всяка моя пупликация
Да, ти ще виждаш иконката, но другите не я виждат. Аз не ти виждам emaila, нито на публикациите ти, нито на профила ти - пише, че е скрит. Не се притеснявай, не се вижда.
Re: Питане към модераторите
« Отговор #15 -: Декември 06, 2007, 23:24:55 pm »
Рози много ти благодаря-извинявам се за невежеството си  :oops:
Re: Питане към модераторите
« Отговор #16 -: Декември 07, 2007, 14:30:58 pm »

[/quote]
Не те мразя  :lol: :lol: :lol: опитвам се да ти помогна :)
[/quote]   :thankyousign: :balk_21:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Питане към модераторите
« Отговор #17 -: Декември 07, 2007, 14:39:21 pm »

 
Не те мразя  :lol: :lol: :lol: опитвам се да ти помогна :)
  Ех,че бързо схващам :lol: :lol: :lol:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Питане към модераторите
« Отговор #18 -: Декември 07, 2007, 15:00:18 pm »
:flower: Видя ли, че не е трудно :)