0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
странно кървене
« -: Март 14, 2007, 09:59:00 am »
здравейте,бих искала да споделя моя проблем и да помоля за мнения.преди известно време ми направиха колпоскопия, но чакам резултата от цитонамазката. Междувременно докторката ми изписа противозачатъчни.Но след менструацията ми започна кървене, което е вече 10 ден.Това,което ме притеснява е, че в листовката пише да не се използват при онкологични изменения, а аз още нямам резултат от цитото.Страх ме е. Какво да правя?На какво се дължи това кървене?
*
Re: странно кървене
« Отговор #1 -: Март 14, 2007, 11:30:39 am »
Здравей,

Ако противозачатъчните ти ги е изписла същата докторка, то би трябвало всичко да е наред. Щом ти е правена и колпоскопия. Но за твое успокоение все пак можеш да и се обадиш и да я попиташ.
*
Re: странно кървене
« Отговор #2 -: Март 14, 2007, 11:35:37 am »
Възможно е да не ти стигат хормоните в противозачатъчните.
Аз съм имала кървене в продължение на цяла опаковка + един цикъл.
Обади се на лекаря си. Тя ще ти даде съвет, какво да правиш.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    merie:

Re: странно кървене
« Отговор #3 -: Март 14, 2007, 12:51:58 pm »
благодаря ви момичета, желая здраве на всичкил Бих искала и друго да попитам. Знаете ли повече за новата ваксина против цервикален рак. Надеждна ли е при възраст над 26год. Има ли гаранции срещу всички типове папилома-вируси, веднъж ли се поставя и предпазва завинаги през периоди от време?
*
Re: странно кървене
« Отговор #4 -: Март 14, 2007, 13:46:40 pm »
Важи самоо срещу 4 вида ХПВ - 6,11,16 и другия не се го спомням. Поставя се през определен период от време. В интернет има доста инфо за ваксината. И аз се чудя примерно дали, ако си на 27 г. може да се ваксинираш.
Re: странно кървене
« Отговор #5 -: Март 14, 2007, 14:22:02 pm »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=9075.0
Виж това за ваксината!
*
Re: странно кървене
« Отговор #6 -: Август 09, 2008, 12:16:35 pm »
Здравейте,
Много ме притеснява нещо което искам да споделя с вас.
На 25-ти юли ми правеха Колпоскопия ( взеха ми материал за изследване) На същия ден и на следващия имах много леко зацапване, след което спря.
Най-странното е че започна отново зацапване на 1ви август, което постепенно се превърна в леко кървене. Явно е менструация, но  ми идва 15 дена по-рано!!!!!!! Мензиса трябваше да ми дойде на 15ти Август!!!!. Така менструалня ми цикъл които нормално си е 31-35 дена този месец беше изненадващо къс - 19 дена!!! Такова чудо не съм имала.!!!!
Виждам също че базалната ми температура е много висока 37 градуса ( при мензис) !!!!
Вчера бях на гинеколог и той каза че това ранно идване е сигурно резултат от направената ми колпоскопия. Обаче ме тревожи това че не спира, вече е зацапване, ама няма край!!!! А доктора нищо не ми изписа!