0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    габи

андролог
« -: Юни 07, 2005, 09:18:19 am »
Препоръчаха ми андролог- д-р М.Коларов, на Шатсьор Петьофи.
Искам даразбера отзивизанего и негови координати!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
андролог
« Отговор #1 -: Юни 07, 2005, 09:35:23 am »
Добър е.
*
Re: андролог
« Отговор #2 -: Юни 07, 2005, 09:39:42 am »
Цитат на: габи
Препоръчаха ми андролог- д-р М.Коларов, на Шатсьор Петьофи.
Искам даразбера отзивизанего и негови координати!

Да не би да имаш предвид д-р Милен Кацаров. Ако е той - повечето сме с добри отзиви за него.
*

    Anonymous

андролог
« Отговор #3 -: Юни 08, 2005, 17:20:53 pm »
Извинявайте за вчерашния "краснопис"!
Да, точно питам за Милен Кацаров.
Можете ли да ми кажете приблизително  при какви цени работи?
И какви са при него условията за спермограма, защото "моят" човек е толкова................. специален............
Иначе аз също чух много добри отзиви и от лекарката също и ми го препоръча!
*
андролог
« Отговор #4 -: Юни 09, 2005, 10:17:03 am »
Вчерашният гост съм аз! :wink:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
андролог
« Отговор #5 -: Юни 09, 2005, 14:43:51 pm »
Не можете да направите спермограма при д-р Кацаров, трябва да я направите другаде, а при него да отидете за преглед (урологичен).


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
андролог
« Отговор #6 -: Юни 09, 2005, 17:13:28 pm »
Д-р Кацаров не работи с касата.
Мъжъм ми беше при него на преглед вчера и му е взел 20 лв. /това включва и видеозон/.

Успех!
*
андролог
« Отговор #7 -: Юни 14, 2005, 10:14:27 am »
Интересно, защото докторката която ни изпраща при него ни каза да направиме спермограма при Милен Кацаров, освен ако е искала да каже преглед.......
А пък скоро се рових из нет - а и открих изказване на д-р Кацаров, за лошото качество на спермограмите.....
Първата която правихме беше в АГ център "Димитров". Там са много добри специалисти, но "условията" не са много присърце на "половинката ми".
Сега пиша и разпитвам за лаборатория, в която условията да са "по- предразполагащи", защото там такава опашка от чакащи направи ......... :oops:
А от къщи неможеме да донесем материал, защото нямаме автомобил и става дълга и широка, докато хванеме някое такси с "безценнияматериал" :?