0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Гост

Пускам темата по молба на моя близка. Има няколко неуспешни опита ин-витро, инсеминации също без успех. Лекарите й казаха, че тя не може повече да образува фоликули. Това е въпросът на темата. Моята близка търси жена - донор, която би се съгласила на стимулация, поемат й се всички необходими разходи, плюс прилично възнаграждение. Повече подробности ще се дават само на сериозно заинтересованите жени, на имейл: bigoni@abv.bg.  Също и жени, които не могат да си позволят стимулация и ин-витро, могат да се възползват от безплатна стимулация и поделяне на образувалите фоликули. Съжалявам ако не се изразявам добре, но се надявам да помогна на близката си. Изискванията към донора са: възраст до 30г., предимство е да е раждала, физически здрава, емоционално необременена, естествено българка. Пледварително благодаря на всички, които биха се обадили.
*

    Anonymous

Re: Моля помогнете!!! Търси се донор на .............
« Отговор #1 -: Юни 07, 2005, 10:48:23 am »
pepi-1973
 sigurno shte se spavite, jelaia mnogo uspeh
*
Моля помогнете!!! Търси се донор на .............
« Отговор #2 -: Юни 08, 2005, 23:38:12 pm »
http://www.ivf-bg.com/news.html
И аз съм на мнение, че донорството трябва да е анонимно - най-малко за да се спестят неприятности на детенцето след време, ако започнат да му пълнят главата с глупости разни доброжелатели. Хората са много лоши  :cry: Да не говорим, че може да се забъркат такива казуси, че ...
Една позната ембриолог каза във връзка с донорската инсеминация, че държат в центъра им донорът да е анонимен точно по тези причини. Верно забременяване с материал от друг познат мъж може да стане и по най-естествения познат досега начин, но по нейните думи - "всеки сам решава какво да прави с живота си и центъра не трябвало да взима участие в това".
Ами ако донора "отпере" по някое време и тръгне да си иска детето!
*

    Гост

Моля помогнете!!! Търси се донор на .............
« Отговор #3 -: Юни 09, 2005, 18:42:19 pm »
Прд възможността да остане без деца, близката ми предпочита да поеме риска да се познават с донора. Нищо не й остава освен да се надява, че няма да има проблеми. Иначе това, което казваш в по-голяма сила се отнася за осиновените деца. Ако жените, които са ги родили и оставили, някога "отперат", както казваш, не е ли същото. Ох, много се надявам някой да й помогне.
*
Моля помогнете!!! Търси се донор на .............
« Отговор #4 -: Юни 09, 2005, 18:48:14 pm »
Виж линка , който ти пратих в предното  мнение, имат програма "Оптима егс". Става въпрос за МЦ "Репродуктивно здраве".
*
Моля помогнете!!! Търси се донор на .............
« Отговор #5 -: Юни 15, 2005, 13:04:46 pm »
Цитат на: cygnus
http://www.ivf-bg.com/news.html
И аз съм на мнение, че донорството трябва да е анонимно - най-малко за да се спестят неприятности на детенцето след време, ако започнат да му пълнят главата с глупости разни доброжелатели. Хората са много лоши  :cry: Да не говорим, че може да се забъркат такива казуси, че ...
Една позната ембриолог каза във връзка с донорската инсеминация, че държат в центъра им донорът да е анонимен точно по тези причини. Верно забременяване с материал от друг познат мъж може да стане и по най-естествения познат досега начин, но по нейните думи - "всеки сам решава какво да прави с живота си и центъра не трябвало да взима участие в това".
Ами ако донора "отпере" по някое време и тръгне да си иска детето!



Здравейте!
Аз ще правя инвитро с донорска яйцеклетка, но от сестра ми. Честно да си кажа дори не се бях замисляла дали сестра ми няма да изживее някакъв емоционален момент, защото по българското законодателство майката е тази която го е износила, но дали пък когато ти е толкова близък човек няма да се окаже грешка!?!
Моля помогнете!!! Търси се донор на .............
« Отговор #6 -: Юни 15, 2005, 17:17:52 pm »
Алекса,

Мисля, че сестричката е най-естествения избор. Аз ако съм в същата ситуация и сестра ми е съгласна, ще предпочета този вариант. Все пак сте едно семейство 8)

Успех!
Благодаря ти, Бени!







*
Моля помогнете!!! Търси се донор на .............
« Отговор #7 -: Юни 17, 2005, 11:28:31 am »
Цитат на: FreshBreeze
Алекса,

Мисля, че сестричката е най-естествения избор. Аз ако съм в същата ситуация и сестра ми е съгласна, ще предпочета този вариант. Все пак сте едно семейство 8)

Успех!


FreshBreeze
Благодаря ти!