0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Имам проблем с цикъла ми
« -: Март 09, 2007, 23:36:56 pm »
Zdraveyte!Az veche 3-4 mececa si otbelyazvam cikala v tozi prekasen kalendar.No moya cikal e malko problematichen kato chesto pati mi idva 2 pati mesechno i nikoga neznam koga shte mi doyde.Tova e problem.Vsichki znayat dolu gore koya data ot meseca da go ochakvat a pri men tova e pochti nevazmozhno.Mozhe bi shte mi kazhete:"Ami varvi na lekar",i na lekar byah nyakolko pati zashtoto tozi problem vinagi sam go omala i go imam,no lekarite mi kazvat che nemam nikakav problem davat mi da piya protivozachatachni hapcheta 3 meseca da mi se normalizira cikala ,no kato gi spra tiya hapcheta i problema pak se poyavyava.Za tiya 3 meseca kalendara ospyavashe da mi presmetne cikala za sledvashtiya mesec kato cikala mi doyde ili zakasnee s 1-2 dena.Koeto za men e super golemo postizhenie.No za tozi mesec mi e presmetnal che cikala treba da mi doyde na 05.mart no vse oshte nema nishto.Shansovete da sam  bremena pochti ne postoyat.Ne ochakvam otgovor ili nekoy komentar.Prosto spodelyam s vas problema si.No ako nekoy ima kakvo da komentira po tozi problem shte se radvam. :balk_173:

Пиши на кирилица
« Последна редакция: Юни 01, 2007, 09:31:28 am от Lali »