0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
И този път не стана
« Отговор #20 -: Юни 04, 2005, 07:50:12 am »
Радвам се,че вси4ко е наред.Стискам палци да се полу4и след почивката.Дано. :)
*

    Anonymous

Re: И този път не стана
« Отговор #21 -: Юни 07, 2005, 10:37:20 am »
Цитат на: gesiges
Още веднъж изказвам голямата си благодарност към вас момичета.Миси,имам направени изследвания за хламидии,хормони,лапаро-така ми отстраниха тръбите след извънматочната.Тези изследвания,за които споменаваш в Плевен ли се правят?Все си мисля,че ще има някаква причина,не може само на късмет да е.Утре ще ходя при моя лекар и ще го питам за кой ли път.Всичките опити ги направих в рамките на година и половина,включително и извънматочната.


Мила Гесигес, продължаваме напред! Аз токущо приключих с четвъртия си неуспешен опит, но знаеш ли - този път дори не се разплаках. Най-добре не прави никакви планове за изследвания и нови опити преди хубаво да си починеш, лято е -  най-подходящото време:) Това което ме изумява при теб са петте опита за година и половина!!! Все си мисля, че не съм разбрала правилно. Както и да е, желая ти бързо бързо да се възстановиш от това огромно натоварване!

С теб съм!
Боровинка
*

    боровинка

Re: И този път не стана
« Отговор #22 -: Юни 07, 2005, 10:38:46 am »
Яаа,  защо излизам като Гост???
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
И този път не стана
« Отговор #23 -: Юни 07, 2005, 10:45:04 am »
Боровинка, съжалявам :cry:
И този път не стана
« Отговор #24 -: Юни 07, 2005, 13:34:50 pm »
Правилно си разбрала Боровинка,но последните бяха със замразени,т.е.нямаше стимулация,но надеждите и разочарованието не бяха по-малки.Благодаря ти за пожеланията.
*
И този път не стана
« Отговор #25 -: Юни 07, 2005, 14:42:23 pm »
Боровинка и аз толкова много съжалявам :cry: .Толкова много се надявах, че това ще е последният опит за теб, но неееееее някой казва, че трябва да продължаваме да се борим.Е ние продължаваме няма да се отказваме, нали така мила.
Деси е от нашият отбор - на борещите се  :D
*

    VALIA-5411

ZA GESEGES-OTGOVOR
« Отговор #26 -: Юли 24, 2005, 12:10:28 pm »
MILA GESIGES
NE SE OT4AIVAI
AZ SAMATA SAM V KRITI4NO POLOJENIE ,NO VAPREKI 45-TE MI GODINI SE NADIAVAM.TI VEROIATNO IMA6 VREME.SEGA 4UI DOBRE:IMAM STRAHOTEN OPIT .NE ZNAM KADE SI BILA DO SEGA,NO EDINSTVENOTO MIASTO ,KADETO 6TE TI POMOGNAT E VARNA-DOTZENT MARKOVA.TEL: 052332000.BILA SAM PRI VSI4KI SVETILA V BG.I ZATOVA GO TVARDIA.PRIATELKITE MI OT DRUGITE KLINIKI OTIDOHA TAM I VA4E SA BREMENNI,VSI4KITE.RABOTI PO RAZLI4EN PROTOKOL I IMA 50%USPEVAEMOST.OBADI SE SEGA,ZA6TOTO BI MOGLA DA TE PRIEME ZA DEKEMVRI MOJE BI .TZALA BALGARIA SE IZSIPVA TAM .AZ SA6TO SE ZAPISAH,NO DOKATO NE SI NAMERIA DONOR NA IAITZEKLETKA,NE MOGA DA NAPRAVIA NI6TO.TI IMA6 NUJDA OT 3 MESETZA PO4IVKA-ZADALJITELNO!!!USPEH I TARPENIE VALIA-5411