0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

И този път не стана
« -: Май 31, 2005, 10:31:58 am »
Е,момичета и този път не се получи.Не плача,нямам вече сълзи,но се чувствам празна,не знам как ще продължа,силите ме напускат.Благодаря!
И този път не стана
« Отговор #1 -: Май 31, 2005, 10:34:15 am »
Скъпа, толкова съжалявам! Просто нямам думи да кажа колко ми е мъчно за теб!!!

Пожелавам ти това да бъде последното препятствие, което трябва да преминеш...

Горе главата - ние сме с теб! :)
И този път не стана
« Отговор #2 -: Май 31, 2005, 12:04:22 pm »
Благодаря ти Мики,в такива моменти е хубаво да знаеш,че има хора,които те подкрепят.
И този път не стана
« Отговор #3 -: Май 31, 2005, 12:45:52 pm »
Че ние за какво сме тук, ако не, за да се подкрепяме???
*
И този път не стана
« Отговор #4 -: Май 31, 2005, 13:32:34 pm »
Много съжалявам:(
Но не трябва да се отчайваш, а да гледаш напред.
Щастието ще дойде и при теб.
Желая ти много кураж и усмивки:))
*
И този път не стана
« Отговор #5 -: Май 31, 2005, 13:49:56 pm »
Много съжалявам мила, че отново резултата е отрицателен.Така се надявах да се покаже и втората черта.Напълно те разбирам как се чувстваш, защото аз току що преживях 4ти неуспешен опит.
Искам да се стегнеш и да вдигнеш глава, защото живота продължава явно нашата борба трябва да е по-упорита.Скоро ще държиш едно малко човече в ръцете си, ще видиш.Само се успокой.

Mickey е права - горе главата ние сме с теб!

п.с. Оставила съм ти бележка на лични
*
И този път не стана
« Отговор #6 -: Май 31, 2005, 18:37:49 pm »
Gesi, много съжалявам, но в крайна сметка затова сме да се борим.
Много добре разбирам как се чувстваш, преживявала съм го два пъти. Няма да се предаваш, ние сме с теб... всички.
Ще видиш, че ще дойде и този момент, повярвай ми!

Искам да те попитам, правила ли си някакви допълнителни изследвания на база неусшешните IVF цикли?
И този път не стана
« Отговор #7 -: Май 31, 2005, 19:11:59 pm »
Не не съм правила никакви изследвания,питах лекарите ,но те казаха,че намало нужда,но все ще има някаква причина за 5 пъти неуспех.Досега е нямало имплантация,имам 1 извънматочна бременност.Ти имаш ли някаква идея за изследвания,които биха могли да се направят.Благодаря!
*
Re: И този път не стана
« Отговор #8 -: Май 31, 2005, 19:21:32 pm »
Цитат на: gesiges
Ти имаш ли някаква идея за изследвания,които биха могли да се направят.

Ето тук писах какви съм направила досега. Остава само генетични за мен да направим.
Мислим да направим и генетични на самите сперматозоиди, доколкото знам в Плевен и при Щерев ще ги правят. И аз вече се чудя къде може да е причината ... и какво да се изследва още.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
И този път не стана
« Отговор #9 -: Май 31, 2005, 20:39:06 pm »
Съжалявам за неуспеха :( . Лекарите какво казват за причината?
И този път не стана
« Отговор #10 -: Май 31, 2005, 21:00:01 pm »
Нищо не казват лекарите,и тук и в Германия,сега съм в изходна позиция,нямам никакъв план за действие,не знам от къде да се хвана,дали да продължавам.Единственото,което не съм пробвала е трансфер на бластоциди.Благодаря на всички,които ми писахте!
*
Асистирани репродуктивни методи
« Отговор #11 -: Юни 01, 2005, 09:10:33 am »
Здравей, Gesi! Горе главата.Не се предавай.Трябва ти малко почивка.Бебето ще доиде, когато най малко очакваш.Ще видиш.Имай маалко търпение.Идва лято.Прави всичко ,което си искала да направиш и не си имала време до сега. :rainbow:  :rainbow: :babyflips:
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
И този път не стана
« Отговор #12 -: Юни 01, 2005, 13:24:23 pm »
ГОРЕ ГЛАВАТА! НЯМА ДА СЕ ОТЧАЙВАШ! ЖИВЕЙ ТАКА - ВСЕКИ ДЕН ДА ГО ЗАПОМНИШ С НЕЩО ХУБАВО! КАТО ТИ СЕ ПЛАЧИ ПО- ДОБРЕ  ГО НАПРАВИ!
И този път не стана
« Отговор #13 -: Юни 01, 2005, 16:36:43 pm »
Мила Деси, съжалявам за сериозните трудности, които е трябвало да понесеш!
Егати, мамицата..... понякога ми се иска да кажа!!! Сложно, сложно.... та се забравило!

Е няма да се отказваме, няма как!

Желая ти кураж и много много късмет и щастие!
Благодаря ти, Бени!







*
И този път не стана
« Отговор #14 -: Юни 01, 2005, 16:49:14 pm »
Здравей
Според мен никакво отказване.Макар и трудно да е борбата продължава.Направи изследвания за ДНК аномалий, мутаций и анти-тела.Ела в Плевен да направите на съпруга изследването за което сигнус споменава.Имаш ли правена лапароскопия, изследване за хламидий? Има причина да не става, но не трябва да се отказваш.
За колко време направи тези опити?Дай си малко почивка.
Каквото и да решиш ти желая успех и много късмет.
Поздрави
И този път не стана
« Отговор #15 -: Юни 01, 2005, 17:16:08 pm »
Още веднъж изказвам голямата си благодарност към вас момичета.Миси,имам направени изследвания за хламидии,хормони,лапаро-така ми отстраниха тръбите след извънматочната.Тези изследвания,за които споменаваш в Плевен ли се правят?Все си мисля,че ще има някаква причина,не може само на късмет да е.Утре ще ходя при моя лекар и ще го питам за кой ли път.Всичките опити ги направих в рамките на година и половина,включително и извънматочната.
*
И този път не стана
« Отговор #16 -: Юни 02, 2005, 21:52:46 pm »
Много сьжалявам 3а неуспеха ти и 3нам как се 4увстваш :( На мен в4ера ми беше крьвният тест 3а бременност,след трансфер сьс 3амра3ени.Не писах,на никого не ка3ах от суеверие,трудно го и3живях цял месец,докато трая процедурата и се надявах и не споделях :evil: ииии НИЩО не се полу4и.Не се отка3вай,бори се.А3 3апо4вам при следващия цикьл отново.Ще повтарям докато мога.Кьсмет.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
И този път не стана
« Отговор #17 -: Юни 03, 2005, 02:28:45 am »
Перла, чудех се къде се загуби.
Съжалявам за неуспеха.
Бих те посъветвала да не се измъчваш сама, а да споделяш тук.
Тук най-добре ще те разберем, защото вървим по този път.
*
И този път не стана
« Отговор #18 -: Юни 03, 2005, 07:48:39 am »
Лали,благодаря ти и сега като 3апо4на отново,ще пиша .Ти как си?Желая ти от сьрце щастие :!:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
И този път не стана
« Отговор #19 -: Юни 03, 2005, 07:52:11 am »
Аз направих най-после хидротубация. Всичко е наред. Лекаря каза да изчакам два-три естествени цикъла и после се ориентираме към асистирани технологии.
*
И този път не стана
« Отговор #20 -: Юни 04, 2005, 07:50:12 am »
Радвам се,че вси4ко е наред.Стискам палци да се полу4и след почивката.Дано. :)
*

    Anonymous

Re: И този път не стана
« Отговор #21 -: Юни 07, 2005, 10:37:20 am »
Цитат на: gesiges
Още веднъж изказвам голямата си благодарност към вас момичета.Миси,имам направени изследвания за хламидии,хормони,лапаро-така ми отстраниха тръбите след извънматочната.Тези изследвания,за които споменаваш в Плевен ли се правят?Все си мисля,че ще има някаква причина,не може само на късмет да е.Утре ще ходя при моя лекар и ще го питам за кой ли път.Всичките опити ги направих в рамките на година и половина,включително и извънматочната.


Мила Гесигес, продължаваме напред! Аз токущо приключих с четвъртия си неуспешен опит, но знаеш ли - този път дори не се разплаках. Най-добре не прави никакви планове за изследвания и нови опити преди хубаво да си починеш, лято е -  най-подходящото време:) Това което ме изумява при теб са петте опита за година и половина!!! Все си мисля, че не съм разбрала правилно. Както и да е, желая ти бързо бързо да се възстановиш от това огромно натоварване!

С теб съм!
Боровинка
*

    боровинка

Re: И този път не стана
« Отговор #22 -: Юни 07, 2005, 10:38:46 am »
Яаа,  защо излизам като Гост???
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
И този път не стана
« Отговор #23 -: Юни 07, 2005, 10:45:04 am »
Боровинка, съжалявам :cry:
И този път не стана
« Отговор #24 -: Юни 07, 2005, 13:34:50 pm »
Правилно си разбрала Боровинка,но последните бяха със замразени,т.е.нямаше стимулация,но надеждите и разочарованието не бяха по-малки.Благодаря ти за пожеланията.
*
И този път не стана
« Отговор #25 -: Юни 07, 2005, 14:42:23 pm »
Боровинка и аз толкова много съжалявам :cry: .Толкова много се надявах, че това ще е последният опит за теб, но неееееее някой казва, че трябва да продължаваме да се борим.Е ние продължаваме няма да се отказваме, нали така мила.
Деси е от нашият отбор - на борещите се  :D
*

    VALIA-5411

ZA GESEGES-OTGOVOR
« Отговор #26 -: Юли 24, 2005, 12:10:28 pm »
MILA GESIGES
NE SE OT4AIVAI
AZ SAMATA SAM V KRITI4NO POLOJENIE ,NO VAPREKI 45-TE MI GODINI SE NADIAVAM.TI VEROIATNO IMA6 VREME.SEGA 4UI DOBRE:IMAM STRAHOTEN OPIT .NE ZNAM KADE SI BILA DO SEGA,NO EDINSTVENOTO MIASTO ,KADETO 6TE TI POMOGNAT E VARNA-DOTZENT MARKOVA.TEL: 052332000.BILA SAM PRI VSI4KI SVETILA V BG.I ZATOVA GO TVARDIA.PRIATELKITE MI OT DRUGITE KLINIKI OTIDOHA TAM I VA4E SA BREMENNI,VSI4KITE.RABOTI PO RAZLI4EN PROTOKOL I IMA 50%USPEVAEMOST.OBADI SE SEGA,ZA6TOTO BI MOGLA DA TE PRIEME ZA DEKEMVRI MOJE BI .TZALA BALGARIA SE IZSIPVA TAM .AZ SA6TO SE ZAPISAH,NO DOKATO NE SI NAMERIA DONOR NA IAITZEKLETKA,NE MOGA DA NAPRAVIA NI6TO.TI IMA6 NUJDA OT 3 MESETZA PO4IVKA-ZADALJITELNO!!!USPEH I TARPENIE VALIA-5411