0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Промени в процедурата за осиновяване???
« Отговор #20 -: Април 24, 2007, 19:23:12 pm »
Фоксче,благодаря ти! Много си миличка! Аз прочетох темата, която ми препоръча в bg-mamma и там наистина се описват неща, които ме интересуват! Ще проуча по-подробно нещата. Така или иначе, ако до две години не се получи нищо за наше бебе, ще задействаме нещата за осиновяване. Ще ми се да съм подготвена преди това, за да не губя време тогава тепърва в проучвания, та затова питам. Благодаря ти още веднъж! :D
*
Re: Промени в процедурата за осиновяване???
« Отговор #21 -: Април 25, 2007, 10:32:31 am »
Розичке и още нещо  :lol:
Ако решите да предприемете тази крачка, макар че има време, внимавай с коя посредническа агенция ще се свържеш. Мен ако питаш, посредник ИЗОБЩО не ти трябва. Сами можете да си оправите документите
В очакване ....
*
Re: Промени в процедурата за осиновяване???
« Отговор #22 -: Април 25, 2007, 17:40:55 pm »
Фусинка, багодаря ти и на теб! Тепърва ще проучвам нещата!
Re: Промени в процедурата за осиновяване???
« Отговор #23 -: Май 12, 2007, 00:37:49 am »
Привет момичета.Преди година и половина се сдобихме с дете и минахме по този път.Ако мога с нещо да ви помогна пишете
*

    анонимен

Re: Промени в процедурата за осиновяване???
« Отговор #24 -: Май 18, 2007, 10:04:04 am »
аз сам сасипана от закони които не разбирам.
осиновиавам дете на по4ти 2 год. но не са отнети род. права на маиката.
и сега имам дело са осиновиаване и отнемане на родителски права.
две дела се отложиха и е насро4ено 3.
ниакои осиновиавал ли е по тоси на4ин
*
Re: Промени в процедурата за осиновяване???
« Отговор #25 -: Май 18, 2007, 10:22:06 am »
Ако не се отнети родителските права на майката, няма как детето да е вписано в регистъра за осиновяване... Сигурна ли сте, че нещата стоят точно така
В очакване ....
*

    анонимен

Re: Промени в процедурата за осиновяване???
« Отговор #26 -: Май 18, 2007, 13:55:58 pm »
е расбира се, аз састо биах изненадана но е така.
изпраста се призовка на маиката да се иави и ако не се иави се пуска обиава в дарж. весник.и след което минава осиновиаването.
аз 4етох за автомати4но отнемане на род. права и какво ли не а на практика излиза несто савсем разли4но.
затова и питах дали има и други осиновители трагнали по този сложен пат на осиновиаване
осте пове4е 4е докато осиновиа детето сте минат пове4е от едно дело.аз 4акам например 3-то