0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

постоянно сменящи се настроения
« -: Февруари 26, 2007, 01:10:07 am »
здравейте мили настоящи или бъдеши майки,

от скоро съм и аз в този форум и искам да ви попитам дали ви е било лабилно настроението - ту сте радостни и скоро ви дойдат отчайващи мисли и чак ви се плачи. Това, което често се появява при мен е, че мъжът ми няма да ме харесва като напредна с корема и няма да ме намира секси и привлекателна, макар и да знам че умира да си имаме бебе и колко страшно се зарадва на новината. Споделете мнения моля. Благодаря
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: постоянно сменящи се настроения
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2007, 06:32:35 am »
В началото на бременноста настроенията ми се сменяха през 2 часа - мъжо засичаше по часовник и се бъзикаше с мен. Нормално е.
Колкото за непривлекателността - избий си го от главата. Лично аз колкото по-безформена и дебела ставам , толкова повече се радвам.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: постоянно сменящи се настроения
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2007, 07:48:00 am »
Нормално е.
Не се притеснявай за това.
Лека бременност  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: постоянно сменящи се настроения
« Отговор #3 -: Февруари 26, 2007, 10:14:33 am »
Това с настроението май за всички ни важи  :?
Относно притесненията ти за килцата мисля също небива да се безспокоиш, та нали в коремчето е така желаното бебче.
Нашия бъдещ татко даже твърди че съм била секси   8) с моите 16 кила отгоре  :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: постоянно сменящи се настроения
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2007, 10:21:29 am »
мисля, че на повечето бременни от този форум за проблемно забременяване и износване им е последна грижа дали ще ги намира мъжът им секси като са с корем!
при положение, че сте стигнали трудно до желаната бременност - мислиш ли че за някой от вас, двамата, е по-важен външният вид в този момент?

освен това, бременността напоследък е секси - виж какво правят холивудските звезди :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: постоянно сменящи се настроения
« Отговор #5 -: Февруари 26, 2007, 10:45:10 am »
Въпросите са ти неуместни за този сайт. Когато борбата със стерилитета продължи години наред, когато износването е проблемно и несигурно, изпълнено със страхове, това е последното нещо, което би вълнувало някой.
*
Re: постоянно сменящи се настроения
« Отговор #6 -: Февруари 26, 2007, 12:20:14 pm »
Относно смяната на настроението - аz оЩе съм си така, просто като бременна си имах оправдание  :lol:.
А пък дали съпругът ми ме е намирал секси - това ми беШе последна грижа. До 20 г.с. имах zацапвания и се молехме иzобЩо да zадържа бебето! Аz лично се харесвах бременна и дори сега понякога ми липсва корема  :D.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: постоянно сменящи се настроения
« Отговор #7 -: Февруари 26, 2007, 15:03:25 pm »
Ан, бременната жена е доста чуствителна на тема външен вид и дали все още се харесва на съпруга си.
Ако бременността е желана и от двамата, ако се обичате много, то в очите на съпруга си ти ще бъдеш още по-красива и по-желана. Не за друго, а защото носиш в себе си вашето дете, вашето общо бъдеще.
Не се притеснявай, бременната жена сама по себе си е носител на много красота и сексапил :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: постоянно сменящи се настроения
« Отговор #8 -: Февруари 26, 2007, 20:19:20 pm »
Гане  :good_post: 
Re: постоянно сменящи се настроения
« Отговор #9 -: Февруари 28, 2007, 16:07:33 pm »
Проблем със смяна на настроенията нямам.

Коремчето е най-хубавата част от тялото ми и самата мисъл за него ме радва неимоверно много!

След всички тези мъки да забременея и да задържа детето мъжът ми никога няма да си позволи да прави такива забележки. Нито пък аз ще седна да се чудя дали съм секси. И ако не съм, какво да правя? Да се гръмна ли?

Все пак става въпрос и за себеуважение.
*

    aii

  • ***
  • 386
  • На мама чудото :)
Re: постоянно сменящи се настроения
« Отговор #10 -: Февруари 28, 2007, 16:16:45 pm »
И аз не забелязвам някаква голяма промяна в настроенията ми. :P
Колкото за коремата, таткото каза,че бил страхотен и много му харесвал! :P То аз и само на корем си раста... :lol: