0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    дени_

Калолечение Поморие
« -: Февруари 23, 2007, 17:42:22 pm »
Има ли момичета от Поморие? Помогнете ми да разбера актуален телефон на калолеч.санаториум за лечение на стерилитет. Интересувам се от цени и тел. за резервация.(нямам предвид санат. на военните)
*
Re: Калолечение Поморие
« Отговор #1 -: Февруари 24, 2007, 00:47:34 am »
Дени, пробва ли с тези телефони 0596-24150 или 0596-25292 ? Дано са актуални все още.
*

    deni_

Re: Калолечение Поморие
« Отговор #2 -: Март 01, 2007, 15:16:58 pm »
Пробвах, но нещо не се получава. Благодаря ти за вниманието! :D
*

    deni_

Re: Калолечение Поморие
« Отговор #3 -: Март 14, 2007, 13:57:20 pm »
Телефонът е актуален. Най-после се свързах.
Re: Калолечение Поморие
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2008, 15:10:54 pm »
Deni az v momenta hodq da se lekuvam za sterilitet pri Dr.Prodromov toi raboti v kalnite bani Pomorie eto ti negoviq tel.0889631517 az sam mnogo dovolna ot nego USPEH po6tata me e elena_stoikova81@abv.bg jiveq v pomorie ako iska6 moga da ti pomogna za problema ti znam kakvo e

Пиши на кирилица, моля!
« Последна редакция: Февруари 09, 2009, 17:15:34 pm от Pesheck »
*
Re: Калолечение Поморие
« Отговор #5 -: Ноември 20, 2008, 18:14:50 pm »
 Здравеи елена8028.Преди година и моя лекар ме изпрати в Поморие при същия лекар,но паради липса на средства и защото много други лекари до които се допитах отрекоха калолечението не отидохме.Разкажи повече.
Re: Калолечение Поморие
« Отговор #6 -: Ноември 20, 2008, 18:38:19 pm »
Продромов има ли вече поне УЗ-апарат или се е научил да прави, например, фоликулометрия с мануален преглед!?

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*

    SadWoman

Re: Калолечение Поморие
« Отговор #7 -: Февруари 09, 2009, 16:11:25 pm »
Продромов има ли вече поне УЗ-апарат или се е научил да прави, например, фоликулометрия с мануален преглед!?
Най вероятно към усвояване на "мануална фоликуметрия" се е ориентирал.  :(
Щот при цени 20 лева за преглед в санаториума, дет държавата му плаща заплатата / гадно е нали /, след като построй 4-етажно хотелче с доста голям ресторант на първия етаж и кат си купи таз есен чисто нова колица - ми то отде пари за УЗ.
Та за колицата - последния ми преглед срещу 20 лева приключи с "Хайде че застрахователите на колата чакат, пък нали ме разбираш тя е нова, преди седмица я купих, и пълно каско се налага ..."
Повече не се вяснах в кабинета му.
Инак е много сладкодумен. Все убеждава, че трябва да си му пациент едва ли не до живот. Щото 20 лева са си 20 лева.
Re: Калолечение Поморие
« Отговор #8 -: Май 10, 2009, 18:38:43 pm »
Момичета,скоро попитах моята лична лекарка дали мога да направя някоя и др.процедура в калните бани в Поморие по НОИ и тя ми отговори,че първо трябва да си направя резервация за санаториума и чак след това да ми изготви документи и т.н.
Въпросът ми е ако искам да направя само процедури,а да не ползвам легловата база в санаториума пак ли трябва да имам такава резервация?Ще се радвам някоя от вас,която има повече информация по въпроса да ми отговори,защото с личната нещо не можахме да се разберем.
Re: Калолечение Поморие
« Отговор #9 -: Юни 05, 2009, 21:19:45 pm »
ВЛЕЗ В GOOGLE.BG И НАПИШИ КАЛНИ БАНИ ПОМОРИЕ ЩЕ ИЗЛЯЗАТ МНОГО НЕЩА.УСПЕХ :)
Re: Калолечение Поморие
« Отговор #10 -: Септември 04, 2009, 09:39:22 am »
Току що звънях в санаториума и ми казаха,че от ноември месец ще работят по клинични пътеки,но трябва да се направи резервация от началото на октомври месец.
Мисля,че информацията ще е полезна за тези,които се интересуват от калолечение в санаториума в Поморие.
*
Re: Калолечение Поморие
« Отговор #11 -: Ноември 01, 2009, 18:33:14 pm »
Аз заминавам на 6.11 за Поморие. Някоя от вас мочичета ходила ли е скоро? Какви са условията? Добра ли е храната? Трябва ли да си носим хавлии примерно, чаршафи и пр.? Бански евентуално за процедурите?  :oops: