0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: биохимичен скрининг
« Отговор #20 -: Февруари 23, 2007, 13:19:27 pm »
Значи да му кажа че не искам да ми взимат кръв в Шейново и да си отида в МД! А той сигурно иска да ми вземат кръв там и след това я изпращат в МД ;) а аз да си му дам 50 лв на ръка!  8)Е тва е вечееее...........:Д аз трябва да взема направление обаче от него или може да си отида свободно как става? Трябва ли да се записвам предварително?
Re: биохимичен скрининг
« Отговор #21 -: Февруари 23, 2007, 15:20:07 pm »
Не, не трябва да се записваш предварително! А от твоя док. трябва да  вземеш една бележка, на която той е отбелязал размерите на бебето, за да се знае, в коя седмица си! Ако той не ти даде ще трябва в самия МД да си направиш УЗИ, но то се заплаща отделно около 20 лева, мисля беше, което ще стане общо 45... :D
Re: биохимичен скрининг
« Отговор #22 -: Февруари 23, 2007, 15:42:01 pm »
Мдам:) Ми днес ще ходя при него и ще видя какво ще се разберем! :)
Re: биохимичен скрининг
« Отговор #23 -: Февруари 23, 2007, 20:39:30 pm »
Значи да му кажа че не искам да ми взимат кръв в Шейново и да си отида в МД! А той сигурно иска да ми вземат кръв там и след това я изпращат в МД ;) а аз да си му дам 50 лв на ръка!  8)Е тва е вечееее...........:Д аз трябва да взема направление обаче от него или може да си отида свободно как става? Трябва ли да се записвам предварително?

Ми естествено, извини ме за директността, че ще ти иска 50 лв - това са пари за куриер, а и за него нали трябва нещо да остане. За БХС направление не върши работа, само носи резултати от скорошно ( от предния ден) УЗИ, защото ще ти ги искат. Не се иска предварително записване. Просто се качваш на 14 ет.
Re: биохимичен скрининг
« Отговор #24 -: Февруари 24, 2007, 16:30:30 pm »
Вчера бях при него и той си държи да си отида в Шейново! И то е ясно нали ше си изкара пари! Но чесно да ти кажа не ми се разправя и ще ги прежаля.... то да са само за това!
Re: биохимичен скрининг
« Отговор #25 -: Февруари 24, 2007, 18:04:34 pm »
Ок, ти си знаеш, но лично за мен подобно безумно комерсиално отношение е не по-малко важно от професоналните качества на доктора.
Успех!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: биохимичен скрининг
« Отговор #26 -: Февруари 24, 2007, 18:44:02 pm »
Така е но искам да мине и това :( не искам да се разправям! Казах му да отида в МД той не аз не знам какво ен знам си що :( То мисля единственно ,че парите ще дам в повече нищо друго проблемно няма да има!