0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Petur

Здравейте!Значи бих искал да ми бъде отговорено на няколко въпроса свързани с самият процес на забременяване, как става и как да си го спестим:).За да забременее момиче трябва ли момчето изцяло да свърши в момичето или може от съвсем малки количества сперма да се забременее?Ако примерно го правим два пъти, може ли тя да забременее ако примерно след първият път не съм си го измил хубаво и е останало малко сперма?Или примерно,по принцип след като съм свършил и ако не отида до тоалетната(за уриниране става въпрос) после от каналчето ми тече още малко сперма.Бих казал не че тече а просто е било останало малко и след като ми спадне оная работа, се стича.Възможно ли е от това малко количество което е останало след първият път тя да забременее като го правим втория път?Как стой въпроса с противозачатачните?Колко дена след като стане 'гаф'(правим го без презерватив) може да се зимат противозачатъчни (или там каквото зимат момичетата, не съм много запознат) за да прекратят забраменяване?Знам също че ако е станало нещо, месечният й цикъл ще закъснее..не е ли много късно да се чака за месечния й цикъл и чак тогава да се вземат мерки?
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! :? :? :? :?
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Нямаш ли си друга работа ???
*
Естествено, че е възможно. Ползвай презервативи винаги! Всички тези техники, не само, че не гарантират предпазване от забременяване ами и изобщо не предпазват от полово предавани болести, което е много по-опасно за теб от забременяването.
В този форум потребителите целят забременяване, а не предпазване от него !
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Cygnus, май не ти се спинка ???
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Е, как ще и се спинка на Сигнус, то на мен очите ми изкочиха, даже го прочетох на мъжа ми.  8O
Пешко, душа, хубаво се тревожиш, ама поне мааалко да ни беше спестил подробностите...то ми прилича на "Очерк на освобождаването!"  :lol: Направо, ще засенчиш авторите на сапунените сериали!!!
Иначе конкретно по въпросите ти.
Ползвай презерватив - да ти е сигурна работата :?!!!



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Може да забременее, да. И да се измиеш, и да уринираш, и един сперматозоид да има останал - пак може да забременее. И при първият акт ако "не свършиш" (или поне така си мислиш) в нея, пак може да забременее. Ти не контролираш този процес на 100%.
Знам, че полово предаваните болести ти звучт като научна фантастика и си мислиш "На мен точно няма да ми се случи!", "Тя изглежда здрава.", "Тя беше девствена!". Нито едно от горните не е гаранция и ако от СПИН действително боледуват много малък процент от хората, то има други болести, които в голямата си част протичат дълго време без симптоми и които могат да ти "помогнат" след време да нямаш деца или да си докараш трайни увреждания.
Освен това жената не е ЖИВОТНО, не мисли за контрацептив СЛЕД свършена беля, той се пие само в екстремен случай - скъсал се е презерватива например и е много натоварващ за нейния организъм. Казва се Постинор дуо, първата доза се пие до 24ч. след акта, прочети листовката, ако се наложи.
За бременност може да се разбере с кръвен тест най-рано 7 дни след овулацията. Съмнявам се тя да знае кога и е - така че най-рано на цикъл, и седем дни и на цикъл за вас все ще е късно!
« Последна редакция: Февруари 16, 2007, 10:53:22 am от Lan »
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Е, как ще и се спинка на Сигнус, то на мен очите ми изкочиха, даже го прочетох на мъжа ми.  8O
Пешко, душа, хубаво се тревожиш, ама поне мааалко да ни беше спестил подробностите...то ми прилича на "Очерк на освобождаването!"  :lol: Направо, ще засенчиш авторите на сапунените сериали!!!
Иначе конкретно по въпросите ти.
Ползвай презерватив - да ти е сигурна работата :?!!!




 :good_post: :balk_47: Аз направо щях да падна.
Ама мъжът ми вече спи и няма как да му го прочета.
 :balk_48:
« Последна редакция: Февруари 16, 2007, 00:22:54 am от eganeva »
*
Някои постинги направо ми подобряват настроението от сутринта!!!! 8O
Пристрастена към д-р Хаус!
"Очерк на освобождаването!" 

Ааахахахахаха


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Е, как ще и се спинка на Сигнус, то на мен очите ми изкочиха, даже го прочетох на мъжа ми.  8O
Пешко, душа, хубаво се тревожиш, ама поне мааалко да ни беше спестил подробностите...то ми прилича на "Очерк на освобождаването!"  :lol: Направо, ще засенчиш авторите на сапунените сериали!!!
Иначе конкретно по въпросите ти.
Ползвай презерватив - да ти е сигурна работата :?!!!
 :D :D :D :D :D :D