0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #40 -: Юли 01, 2007, 10:56:48 am »
Здравей Инед! Прочетох всички отговори и преписах рецептата. Благодаря много! Ще я пробвам и се надявам да ми помогне.
Желая ти най-здравото и щастливо бебче на света! :)
*
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #41 -: Юли 05, 2007, 22:53:50 pm »
Здравей!
Благодаря за пожеланията! Ние ти стискаме палци! Дано стане съвсем скоро и всичко да е леко и безпроблемно!

*
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #42 -: Септември 06, 2007, 17:31:27 pm »
Аз вече ги пия тези билки, но се питам дали има и други момичета,които са забременели от тях. Ако има такива нека да се похвалят. Споделете впечатления! Аз ги пия от скоро и не мога да дам още мнение, но ако има някакъв положителен резултат ще пиша.
Честито Ined! :)
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #43 -: Септември 06, 2007, 18:55:16 pm »
Аз пък имам предположения коя баба е първоизточника :lol:
Извинявам се за спама.
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #44 -: Септември 07, 2007, 12:07:09 pm »
 
Здравейте момичета!
Отдавна чета мненията във форума, но чак сега се престраших да пиша и аз.Със съпруга ми правим опити за бебе от около 8 месеца, но безуспешни :( . Сега като прочетох за тази рецепта, ми се ще да пробвам.Аз имам поликистозни яйчници, всичко друго май е наред.Правихме спермограма и тя е добра.Незнам защо все не става.Подозирам, че има месеци в които нямам овулация.Моля някоя от вас, която е опитвала от тази отвара да напише действа ли наистина.
Благодаря ви предварително!  :)
*
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #45 -: Септември 07, 2007, 12:15:57 pm »
И аз ще задам същия въпрос- някой друг да е забременял след като е пил тези билки
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #46 -: Септември 07, 2007, 12:47:40 pm »
Zdraveite,

redovno sledia foruma, s nadejdata da nameria ne6to, koeto da mi pomogne. S muja mi se opitvame ot mnogo mnogo vreme da  si napravim dete, no vse bezuspe6no. Natuknah se na tazi recepta i iskam da popitam vsy6nost ima li nqkoi koito e pil tova i deistva li naistina... za6toto izglejda malko stranna! :oops: Ot4aiana sum, molia vi otgovorete mi!  :(

Blagodarq predvaritelno
*
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #47 -: Септември 07, 2007, 15:42:20 pm »
Освен Инет друг май няма
И аз чакам някой да се похвали
*
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #48 -: Септември 07, 2007, 17:34:04 pm »
Момичета аз започнах да ПИЯ тези билки, днес е 7-ми ден от както ги пия /пия ги така както е написала Инед/. В първите дни усещах някакъв дискомфорт - гадеше ми се от вит.Е и имах неприятно усещане в областта на яйчника /аз имам само един яйчник, другият ми е махнат с операция/. Сега нещата като че ли се нормализираха, не ми се повръща от витамина, а и цистита ме боли по-слабо. :wink:
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #49 -: Септември 07, 2007, 17:42:16 pm »
Да ви попитам - някой знае ли дали е същата рецепта на билките, които дават за забременяване в аптеката на ул.Поп Богомил ?


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #50 -: Септември 07, 2007, 19:31:48 pm »
Здравей Марина15,
рецептата не е същата, тази е друга. Аз четох за тази дето питаш, тя има друг състав в нея няма Комунига, Синя тинтява и др. има само Маточина. :nono:
*
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #51 -: Октомври 01, 2007, 18:11:32 pm »
На някой помогнали ли са тези билки от форума?
Аз засега не мога да се похваля...
*
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #52 -: Октомври 01, 2007, 22:07:42 pm »
Аз вече ги пия втори месец и се чувствам добре, т. е. не са ми навредили засега :lol:.Имам само едно оплакване и то е, че малко ме запичат тия билки и ми пада кръвното.
Като цяло мисля, че съм по-добре / преди овулация нямах видимо слуз,сега имах ..../
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #53 -: Октомври 05, 2007, 11:32:53 am »
От утре ги почвам и аз :coke:
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #54 -: Октомври 05, 2007, 20:11:09 pm »
А някой друг да се похвали след приема на тези билки?
*
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #55 -: Октомври 05, 2007, 22:07:55 pm »
Май никои не иска да се похвали :(
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #56 -: Октомври 05, 2007, 23:02:47 pm »
Да и на мен така ми се струва ,защо ли .
*
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #57 -: Октомври 06, 2007, 21:10:18 pm »
mpia,
защо само питаш " на някой помогнали ли са тези билки" :balk_134:
Ти не четеш ли какво пишем? Много е наивно да смяташ, че от билкови отвари ще забременееш - ами ако се касае за сериозен здравословен проблем, например - две запушени тръби,как си го представяш, то иначе нямаше да си мислим за ин-витро. Този чай е само вид профилактика, нещо като подобряване на общото състояние на половата система, те всички билки действат така.Не се надявай на чудеса, аз го пия два месеца и не очаквам да си реша проблема със забременяването, а просто да ми подсили яйчника да овулира. Инед е забременяла, може би защото не е имала сериозен проблем, тя е имала съмнения за СПКЯ, но не и епикризи затова. Така че, чая за нея е бил достатъчно "лекарство".
Реши си сама, или го започвай като нас, или се ориентирай в друга посока. Но не бъди мечтателка, то и аз искам да забременея от чайове, ама не става, трябва да ми помогнат лекари ..... То верно, че темата е "подарявам билки за забременяване", но реално това са си билки за подпомагане за забременяване.
*
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #58 -: Октомври 06, 2007, 21:21:48 pm »
Можели по кротко, защото не обичам да ми се карат.
Питам защото освен Инед друг не е забременял.
А дали при нея билките са помогнали -никои незнае.
Питам защото ми звучи нереало.
Заглавието също може да се корегира-за да не заблуждава и да звучи по-реално.
А освен аз питат и други хора-значи не само на мен ми звучи нереало.
Re: подарявам билки за забременяване
« Отговор #59 -: Октомври 06, 2007, 21:32:54 pm »
Мери ,никой не е казал че стават чудеса от отвари ,но искаме да знаем все пак.А и наистина заглавието малко заблуждава,едва ли не всеки който ги пие ще забременее.