0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
атрофия след операция?
« -: Февруари 06, 2007, 05:54:49 am »
От известно време наблюдавам, че десният тестис на милото като че ли намаля. И това става след операцията от ляво на варикоцеле. Възможно ли е това? Минаха три месеца, а левият тестис е все-още 2-3 пъти по-голям.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: атрофия след операция?
« Отговор #1 -: Февруари 06, 2007, 08:03:09 am »
Аз не мисля, че е проблем, при нас вече 1.5 год. след операция от варикоцеле и разликата в големината е точно двойно по-голям опериран тестис.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: атрофия след операция?
« Отговор #2 -: Февруари 07, 2007, 17:43:55 pm »
 :D Естествено, че няма значение щом бебето е на път!  :D
Проблема е, че продължава да усеща дискомфорт - придърпване и лека болка. И при вас ли е така?

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: атрофия след операция?
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2007, 08:41:55 am »
Да, усеща от време на време дискомфорт, придърпване, но в зависимост от физическото усилие /ако извършва такова/ или временната поза, която е заел. Иначе ей така да си го приболява- не се е оплакал. Имайте малко търпение- 3 месеца са прекалено малко време, а мястото си е травмирано от операцията. Все пак не може да очаквате на момента да се възстанови.
/ :) бебето стана на 10-11 месец след операцията  :)/
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: атрофия след операция?
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2007, 18:04:12 pm »
Благодаря ти за отговора! Наистина ми подейства успокояващо.
Ще чакаме добри новини за теб и госпожицата!

*

    galinanaа

Re: атрофия след операция?
« Отговор #5 -: Февруари 11, 2007, 00:56:00 am »
       Здравеи те на всички момичета!Бих искала да споделя с вас нашият проблем.Преди 6м мъжът ми си направи операция от варикоцеле.всичко мина добре :бързо и леко възстановяване с леко предърпване и това беше до преди месец.От месец се оплаква от болки в тестисите ако правим секс през 2-3 дена.Дума да не става по често.Установих ме го с различни опити.Карам го да се обади на Д-р Кацаров но така се е затворил в себеси че не смея да го притискам.Ако имате представа от какво могат да бъдат тези болки моля отговорете! :?
*
Re: атрофия след операция?
« Отговор #6 -: Февруари 11, 2007, 08:14:30 am »
Опитай се да го убедиш да отиде на преглед. Ако има някакъв приблем да се реши докато не е настъпило някакво усложнение. Поговорете за това. При нас проблеми със секса няма.