0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Даите съвет МОЛЯ ВИ!!!
« -: Май 18, 2005, 10:38:12 am »
Здравейте момичета!Моля ви даите съвет какво да правя,преди няколко месеца доктора ми каза че имам коки и започна да ме лекува.Пих хапчета за 100лв заедно с мъжа ми,понеже нямаше резултат ми изписа инжекций за 200лв.И сега пак няма резултат.Сега казва че имам някакво голямо възпаление на тръбата(аз съм с една)и трябва или да я махне или пак инжекций.Вече неиздаржам много пари вече давам не ми стигат силите.Поне да има резултат......какво може да е това дайте ми съвет.Заради това немога да направя ин витро,доктора не дава,нямало да стане заради инфекцията.Кажете ми наистина ли няма да се получи ин витрото с това възпаление.Толкова силни антибиотици са ми били,защо при мен не действат или не ме лекуват правилно.МОля ви за помоща ви,искам преди да доиде лятото да направя ин витрото.
*
Даите съвет МОЛЯ ВИ!!!
« Отговор #1 -: Май 18, 2005, 10:42:51 am »
За хидросалпингс ли става въпрос?
Даите съвет МОЛЯ ВИ!!!
« Отговор #2 -: Май 18, 2005, 11:12:40 am »
Да имам и хидросалпингс,каза че имам някакво голямо възпаление  направо огнище.На микробиологията ми показваше че имам коки,незнам дали е сварзано.
*
Даите съвет МОЛЯ ВИ!!!
« Отговор #3 -: Май 18, 2005, 13:15:40 pm »
Щом става на въпрос за хидросалпингс трябва да се махне тръбата преди ин-витрото.Иначе няма да стане от нея изтича течност която убива ембрионите.А коките би трябвало да се махнат с антибиотиците.
Желая ти успех и пиши. :balk_602:
Даите съвет МОЛЯ ВИ!!!
« Отговор #4 -: Май 18, 2005, 16:11:28 pm »
Благодаря ви момичета,и на мен ми каза че трябва да ми е махне или да влезна в болница на инжекций,но не ми се ще да ми махат тръбата.Незнам вече за кои път ще ме отварят,както каза един доктор ''корема не е шкаф да се отваря и затваря когато си поискаш''Дано да се оправи без операция,макар че при мен колко вече инжекций ми биха и все нищо.Късмет и на вас!