0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Фотоконкурс
« -: Май 18, 2005, 00:29:03 am »
Съвместната ни идея с ФОТО-КУЛТ вече е факт. Условията можете да прочетете тук.

Благодаря на всички, които дадоха идеи за тема на конкурса.
Сърдечни поздрави на администраторите на :balk_21: и успех  на участниците в конкурса!  :balk_116:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Фотоконкурс
« Отговор #1 -: Май 26, 2005, 18:00:47 pm »
:oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:
Или аз не виждам, или не знам... искам да пратя една снимка за конкурса. Как да го направя?
*
Фотоконкурс
« Отговор #2 -: Май 26, 2005, 18:02:16 pm »
Регистрираш се, качваш снимки и при качването маркираш, че снимката участва в конкурса :)
Успех!
Фотоконкурс
« Отговор #3 -: Юни 03, 2005, 14:06:46 pm »
Абе аз ли съм малоумна ли, кво ли! Къде мога да гледам снимки, които са пращани по темата "Малките неща"?
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Фотоконкурс
« Отговор #4 -: Юни 03, 2005, 14:19:07 pm »
Васи, отиваш на сайта от линка, който Мели е сложила и някъде по средата на страницата пише конкурси, кликаш на "малките неща" и ти се отварят 10 страници със страхотни снимки :)
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Фотоконкурс
« Отговор #5 -: Август 28, 2005, 00:34:17 am »
Конкурсът протече и приключи успешно. Участваха 476 снимки - можете да ги видите ТУК.

Победителят беше определен единодушно - http://photo-cult.com/forum.php?c=4&t=3173.

И снимката - победител - http://photo-cult.com/showpic.php?cnt=3&ord=votes&id=40303  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу