0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Beiks

Woman Calendar 6.0
« -: Май 17, 2005, 18:13:00 pm »
Здравейте,

Пиша Ви както обещах, за да ви кажа, че пуснахме новата версия на програмата Woman. Можете да я изтеглите от:
http://www.beiks.com/woman/
Бих се радвал ако напишете коментари и предложения за нея.
*
Woman Calendar 6.0
« Отговор #1 -: Май 17, 2005, 18:50:48 pm »
Направо е 6 !!! Благодарим ВИ! Има ли начин да се купи от БГ и как?
 :balk_5:
Woman Calendar 6.0
« Отговор #2 -: Май 17, 2005, 21:02:44 pm »
е кви са тези 10 дни като 5 са ми цикал и другите празни по какво да разбера дали ми харесва и дали работи по-добре. трябват поне два месеца или 2 цикъла.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Woman Calendar 6.0
« Отговор #3 -: Май 18, 2005, 09:23:13 am »
Аз пък не мога изобщо да си го сваля?!?
Как да го пробвам?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Woman Calendar 6.0
« Отговор #4 -: Май 18, 2005, 09:57:18 am »
Цитат на: mini
Аз пък не мога изобщо да си го сваля?!?
Как да го пробвам?
download trial version of Woman Calendar v 6.0
*

    Anonymous

Woman Calendar 6.0
« Отговор #5 -: Май 18, 2005, 17:49:19 pm »
Как да си прехвърля данните от старата версия на новата?
*
Woman Calendar 6.0
« Отговор #6 -: Май 18, 2005, 17:59:47 pm »
Файла woman.dat се копира във папката на новата версия, като припокрива съществуващия. Обаче новата версия не приема информация за повече от 10 дни ако не е платена.

Аз вече зададох въпрос в по-горното мнение как може да се плати от БГ и се надявам да отговорят програмистите ot Beiks.

Ако имате повече търпение нашия екип разработва от почти половин година web базирана система като fertlility friend, която ще бъде напълно безплатна и на български и ще се интегрира в сайта на zachatie.org , но става бавно, защото се прави в свободното време от ентусиасти, които не получават нищо за това. Надяваме се да я пуснем до края на годината, но не можем да обещаем...
*

    Anonymous

Woman Calendar 6.0
« Отговор #7 -: Май 19, 2005, 09:13:19 am »
Благодаря. Ще чакаме с нетърпение новата бг програмка :D
*
Woman Calendar 6.0
« Отговор #8 -: Май 19, 2005, 09:14:14 am »
Цитат на: cygnus
Ако имате повече търпение нашия екип разработва от почти половин година web базирана система като fertlility friend, която ще бъде напълно безплатна и на български и ще се интегрира в сайта на zachatie.org , но става бавно, защото се прави в свободното време от ентусиасти, които не получават нищо за това. Надяваме се да я пуснем до края на годината, но не можем да обещаем...


Ей това е страхотно!!!