0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #20 -: Февруари 05, 2007, 14:07:55 pm »
Док на никакви лекарства не слага надценка. И въобще не печели от тях. Но снабдителите печелят. И няма нищо лошо, всеки работи за да печели - въпросът е само, доколко са обосновани тези странно големи кличества имуновенин, които се предписват.

Те пък нямат нищо общо. Да, за надценката е така, защото знам какви са цените в Института, и лично акушерката на Док ходи да ги купува с моите пари. Това е добре, но имунолозите  :x не ме кефят  :x


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #21 -: Февруари 05, 2007, 14:19:16 pm »
Дали има връзка или не - можем само да гадаем, докато се опитваме да търсим логика в предписаните количества. :D И понеже и мен не ме кефят, ама хич, дано само да имаме късмет!
*
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #22 -: Февруари 05, 2007, 14:56:19 pm »
Дали има връзка или не - можем само да гадаем, докато се опитваме да търсим логика в предписаните количества. :D И понеже и мен не ме кефят, ама хич, дано само да имаме късмет!
Съгласна съм, само дето аз все пак възнамерявам да послушам доц. Конова за вливанията, но не смятам да се консултирам тук с други имунолози. Тя със сигурност няма изгода от каквото и да било, нито при нея се правят вливанията нито път повторните изследвания ще правя чак в Плевен, да не говорим, че на нея просто й имам доверие, а това понякога е най-важно!!!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #23 -: Февруари 05, 2007, 15:07:38 pm »
Съгласна съм, само дето аз все пак възнамерявам да послушам доц. Конова за вливанията, но не смятам да се консултирам тук с други имунолози. Тя със сигурност няма изгода от каквото и да било, нито при нея се правят вливанията нито път повторните изследвания ще правя чак в Плевен, да не говорим, че на нея просто й имам доверие, а това понякога е най-важно!!!

Д-р Конова е друго нещо!!!!!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #24 -: Февруари 05, 2007, 15:16:45 pm »
Съгласна съм, само дето аз все пак възнамерявам да послушам доц. Конова за вливанията, но не смятам да се консултирам тук с други имунолози. Тя със сигурност няма изгода от каквото и да било, нито при нея се правят вливанията нито път повторните изследвания ще правя чак в Плевен, да не говорим, че на нея просто й имам доверие, а това понякога е най-важно!!!

Д-р Конова е друго нещо!!!!!  :D
Съгласна съм с теб!!! :P
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #25 -: Февруари 05, 2007, 17:25:46 pm »
Мацки, и аз съм се чудила колко трябва да се влива. В нета каквото съм прочела, нещо ми дойде в други мерни единици, включително на упътването на имуновенина не е в ампули, ами не знам в какво си, та нещо не можах да се оправя.
Струва ми се, обаче, че веднъж сметнах, че тези 30 ампули са една много нежна доза.

Чудя се малко пък дали затова не дава резултат при някои?
Благодаря ти, Бени!







*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #26 -: Февруари 05, 2007, 20:08:43 pm »
Фреши, стига чуденки, мила. Не натоварвай душицата си толкова. То пък и нашата една съдба....Утре съм при Док на първа инжекция и на преглед и ще говорим за имуновенина, после ще пиша.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #27 -: Февруари 06, 2007, 09:19:53 am »
Чудя се малко пък дали затова не дава резултат при някои?
Ами Фреши има и момичета. при които тази доза е помогнала... Не знам, може би е такава, защото се комбинира и с интралипид? Ако е само умоновенин тогава сигурно се предписва по-висока доза?
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*

    Ина

Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #28 -: Февруари 06, 2007, 17:06:35 pm »
Бени, благодаря ти аз информацията.
Пожелавам ти много късмет!!!
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #29 -: Февруари 06, 2007, 17:52:40 pm »
Роби, преди д-р Конова предписваше предимно имуновенин (а сега предимно интралипид?) - и пак такава беше дозата - 30 ампули.
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #30 -: Февруари 06, 2007, 19:21:35 pm »
Момичета, аз определено не съм на вашето мнение, защото след вливането при мен се получи бременност (но не се разви), а повечето от вас знаят колко опита съм правила и изобщо не се е стигало до бременност.Смятам, че определено има полза.При следващият ми опит отново ще поискам вливане.Истина е че излиза по скъпо, но помислете, не е ли по-добре да са дадат пари за имуновенин, отколкото да се прави следващ опит? И още нещо, никой не кара никого насила да влива имуновенина, това е избор на пациента, по препоръка на лекарите.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #31 -: Февруари 06, 2007, 20:08:56 pm »
Само да споделя, че утре ще изследвам отново НК клетките в клиника "Малинов". Док настоя!  :?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #32 -: Февруари 07, 2007, 09:56:18 am »
Само да споделя, че утре ще изследвам отново НК клетките в клиника "Малинов". Док настоя!  :?
Е, дано пък изобщо да не ти се налага вливане! :P
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #33 -: Февруари 07, 2007, 09:59:58 am »
Момичета, аз определено не съм на вашето мнение, защото след вливането при мен се получи бременност (но не се разви), И още нещо, никой не кара никого насила да влива имуновенина, това е избор на пациента, по препоръка на лекарите.
Бубата благодаря ти, че се включи, винаги е хубаво да имаме и един пример, че има смисъл от вливането... Съжалявам, че не се е продължила бремеността.. заради НК клетките ли беше? (извинявай ако ти се говори са това разбира се  :?
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #34 -: Февруари 07, 2007, 10:30:57 am »
Само да споделя, че утре ще изследвам отново НК клетките в клиника "Малинов". Док настоя!  :?

По-добре, че е настоял Кас. Така поне ще се знае дали има ефект или не. Стискам палци всичко да е в норма!!!
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #35 -: Февруари 07, 2007, 10:47:00 am »
Бубата, наистина е добре да чуем за някого, при когото е имало ефект. Какви имунологични проблеми бяха открити? В каква доза вля и колко дни преди трансфер?
Благодаря ти, Бени!







*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #36 -: Февруари 07, 2007, 11:01:00 am »
Само да споделя, че утре ще изследвам отново НК клетките в клиника "Малинов". Док настоя!  :?

По-добре, че е настоял Кас. Така поне ще се знае дали има ефект или не. Стискам палци всичко да е в норма!!!

Роби, Коте  :bighug:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #37 -: Февруари 07, 2007, 20:57:56 pm »
Стойностите ми бяха в горни граници, вляха ми 60 ампули, 8 дни преди трансфер, никакви странични ефекти само дето ми беше скучно от дългото стоене на едно място.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Да разкажа и аз моите неволи
« Отговор #38 -: Февруари 09, 2007, 17:13:08 pm »
Кой тип NK клетки са завишени при вас :?:

 

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън