0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kopele

И на мен ли ми се падна
« -: Май 17, 2005, 10:00:56 am »
Здравейте, май и на мен както и на повечето от вас тази трудна задачка,женен сам вече от година правим редовен SEX но рерзултат няма,всъщност незнам на какво се далжи но когато се опитваме да си направим детенце цикъла ма жена ми закъснява с около 7-10 дни някой знае ли на какво се далжи това?между другото вече сам се навил ако този месец не стане нищо да отидем и двамата да си направим иследвания бих изкал ако няакой е доволен от някоя клиника или доктори в Пловдив да ми каже и да ми обяасни точно(понеже не сам от Пловдив) как да ги намеря за да си на пеавим тези прочути изследвания,че тогава ще му мислим благодаря на всички предварително
*
И на мен ли ми се падна
« Отговор #1 -: Май 17, 2005, 10:08:16 am »
Аз лично за Пловдив горещо ти препръчвам д-р Даскалов в клиника Торакс - намира се до четвъртък пазар.
*
И на мен ли ми се падна
« Отговор #2 -: Май 17, 2005, 10:43:59 am »
А следите ли по някакъв начин овулацията?

Инае за изследванията е добре да започнете със спермограма при теб и фоликуетрия при жена ти.

Пожелавам Ви успех!!!

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
И на мен ли ми се падна
« Отговор #3 -: Май 17, 2005, 10:50:37 am »
Kakто и други са казали за нея- д-р Даскалов, за тебе д-р Даскалова., и като разкажете какво сте правили до сега ще ви обяснат как да дествате натътък. Първо обаче се обадете да се разберете, за въздържанието и др. такива неща.
Успех!
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    kopele

И на мен ли ми се падна
« Отговор #4 -: Май 17, 2005, 11:12:56 am »
по точно би ли мо обяснила
*

    копеле

И на мен ли ми се падна
« Отговор #5 -: Май 17, 2005, 11:14:11 am »
е обяснете как да ги открием де
*
И на мен ли ми се падна
« Отговор #6 -: Май 17, 2005, 11:32:52 am »
Цитат на: копеле
е обяснете как да ги открием де


Както ти каза Сигнус - до "Четвъртък Пазара" е, а той е близо до площад "Съединение" - бул. "6-ти Септември" Точния адрес е Пловдив, ул. `Д.Цончев` 5

Ето ти линк за Торакс - Пловдив  http://www.thorax.bg/thorax3.php Разгледай снимките - ще се ориентираш ако си ходил на Четвъртък пазара

Ето ти и карта http://www.bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=eccb6b94f89982b56736151bcebfaf35 Вижда се къде е ул. Д. Цончев"

Ако не е ясно - питай пак

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    копеле

И на мен ли ми се падна
« Отговор #7 -: Май 17, 2005, 12:00:06 pm »
благодаря ти много
дано да не е нещо сериозно
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
И на мен ли ми се падна
« Отговор #8 -: Май 17, 2005, 12:04:02 pm »
И аз ти препоръчвам д-р Даскалов. Не се притеснявайте, сигурно е нещо малко. Ще успеете.
*

    копеле

И на мен ли ми се падна
« Отговор #9 -: Май 17, 2005, 12:43:32 pm »
благодаря на всиички които малко ме хелпнаха и ми дадоха мал;ко кураж някой имал ли е от еас такива проблеми споделете опита си
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
И на мен ли ми се падна
« Отговор #10 -: Май 17, 2005, 12:45:25 pm »
Всички, които сме тук имаме такива проблеми :lol:  
Чети и другите теми във форума.
Ако не ти е ясно питай. Успех.
*
И на мен ли ми се падна
« Отговор #11 -: Май 17, 2005, 12:50:44 pm »
Цитат на: копеле
благодаря на всиички които малко ме хелпнаха и ми дадоха мал;ко кураж някой имал ли е от еас такива проблеми споделете опита си


Проблеми тук всики имаме, някакви, но работим над тях и се надяваме скоро да ги преодолеем  :) Ще стане вече съм убедена в това.  :)

Горещо ти препоръчвам д-р Даскалов и д-р Даскалова  :) Страхотни специалисти и ХОРА ! Искренно и от сърце благодаря на двамата за разбирането и помоща която ни оказва и виртуално и на живо  :)

Извинява, обаче на мен не ми стана много ясно какъв е при вас проблема. Сподели повече, за да можем да ти помогне или дадем конкретен съве. Питах те и одеве ама не ми отговори - следите ли по някакъв начин овулацията.

Не се притеснявай да питаш. В началото когато започнахме да "правим" бебе, аз знаех че най подходящият момент за това е средата на цикъла, нищо повече (ама какъв паток съм и аз  :) ). Не бях чувала за базална температура, цервикална слуз, спермограма и всичко останало. Питай и чети - това е много важно.

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    копеле

И на мен ли ми се падна
« Отговор #12 -: Май 17, 2005, 13:14:56 pm »
ми проблема е че вече около година се опитваме да си имаме бебе но все нещо не се получава,да следим овулацията дори сега си изтеглихме тази програма за следене на овулация и други  неща значи интересното е че когато се опитваме да си направим бебе цикалат на жена ми започва да закаснява с около 7-8-10 дни и после край всичко рухва,интересува ме сасхто как мога да се сваржа с тези доктори (Даскалов и Даскалова)които ми препорачахте през интернет?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
И на мен ли ми се падна
« Отговор #13 -: Май 17, 2005, 13:19:27 pm »
Регистрирай се и някой ще ти прати телефоните им на лично съобщение.
*
И на мен ли ми се падна
« Отговор #14 -: Май 17, 2005, 13:25:05 pm »
Цитат на: копеле
да следим овулацията дори сега си изтеглихме тази програма за следене на овулация и други  неща значи интересното е че когато се опитваме да си направим бебе цикалат на жена ми започва да закаснява с около 7-8-10 дни и после край всичко рухва,интересува ме сасхто как мога да се сваржа с тези доктори (Даскалов и Даскалова)които ми препорачахте през интернет?


Не разчитайте много на тези програми за следене на овулацията - те са само ориентировачни. И важното при тях е че покачват кога е минала овулацията.
Възможно е цикъла на жена ти да закъснява по много причини - да закъснява овулацията, а от там и менструацията; да има оплождане, но да не се задържа и др.
Телефона на Торакс е 032/621 620. Можеш да се свържи с Даскалова и тук от форумите. Тя се появява с ник Meli - пиши и лично съобщение.
Ето и информация за д-р Даскалов (има я в сайта на Зачатие)

Пловдив Д-р Васил Даскалов, специалист акушер - гинеколог
Адрес: Пловдив, ул. "Димитър Цончев" №5, Специализирана Акушеро - гинекологична клиника Торакс,
сл. тел. 032/621 620, моб. тел. 0898 20 60 05,
e - mail drvassildaskalov@yahoo.com
http://www.gynbg.com/inside/female_users

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    копеле

И на мен ли ми се падна
« Отговор #15 -: Май 17, 2005, 14:28:18 pm »
Благодаря ти отново :)