0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Направих аборт преди малко повече от три месеца. Сега, повече от всичко друго, искам да забременея. Изчислявам като луда дните за зачеване, със всички методи, които съществуват. Колко често да правя секс през подходящия период? Аз, естествено, искам колкото се може по-често, но се притеснявам това да не повлияе на количеството на спермата или нещо подобно...
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
искам да забременея - колко често sex?
« Отговор #1 -: Май 16, 2005, 18:28:26 pm »
Лейдито съм, не знам дали съм се логнала.
Докторите мисля, че казват през ден, но лично аз не се съобразявам много много с този график.
*
искам да забременея - колко често sex?
« Отговор #2 -: Май 16, 2005, 19:37:38 pm »
Защо не пробваш да си водиш график с базалната температура, комбиниран с тестове за овулация? В сайта има много инфо и за двата метода. Така вероятността да пропуснете правилното време за секс намалява много. Навсякъде съм чела за през ден.
Късмет!
*
искам да забременея - колко често sex?
« Отговор #3 -: Май 16, 2005, 21:36:45 pm »
Току що видях, че ову теста ми е положителен тази вечер. Знам, че това означава, че овулацията ми ще настъпи следващите 12 до 48 часа. Колко пъти през следващите 48 часа трябва да правим секс?


искам да забременея - колко често sex?
« Отговор #4 -: Май 17, 2005, 07:24:29 am »
казват през ден, но аз видя ли положителен тест почвам всеки ден.
искам да забременея - колко често sex?
« Отговор #5 -: Май 17, 2005, 11:11:20 am »
Видиш ли положителен тест за овулация - правиш секс същия ден, както и следващите два (значи общо три дни)... Така ще си сигурна, че няма да пропуснете яйцеклетката.

Успех и много любов!