0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мъжките проблеми и алкохола
« -: Май 16, 2005, 11:13:57 am »
Момичета, изпадам в огромно затруднение да накарам т.н. мой мъж поне да ограничи, ако не да спре, алкохола. :?  :?  :?
С какви методи и средства действате вие?
Как да му набия в тъпата глава, че това е нещо като "самоунищожаване"???
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #1 -: Май 16, 2005, 12:07:35 pm »
Ами Лекси,
ако успееш да му натъпчеш в главата на твоя малко акъл - свиркай
да ти доведа и моя!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #2 -: Май 16, 2005, 13:19:45 pm »
Що тормозите мъжете си бе дами, нека си пийват от време на време! На моя му казаха само бира да не пие и естествено да не прекалява с количествотона другия алкохол! Цигари не пуши, по жени не ходи, ам поне по 50 от време на време за наздраве да си пийне! То пък горкичките съвсем ги обримчихме и това ако е живот!
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #3 -: Май 16, 2005, 13:37:06 pm »
Незнам не ги разбирам аз тези неща...но си мисля, че всичко си е до организъм бе момичета. В смисъл имам познати пълни алкохолици..пия..пушат..за жени незнам...но си имат по две че и по три деца. Лекси съвет как да накарш твоя да не пие направо незнам какъв да ти дам...аз по принцип нямах проблем с това защото моя по принцип не пие...само бира от време на време ама то май се оказа, че и нея не трябва да пие. Мисля, че самия той трябва да стигне до този си извод...че му пречи алкохола.Незнам...божа работа е това всичкото. Успех.
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #4 -: Май 16, 2005, 13:38:39 pm »
Ваня, съгласна съм за 50 гр., ама по 200-300!!!
Още повече с оглед на неговото заболяване...
Успокоявал си бил нервите! :roll:  :roll:  :roll:
А моите се разбиват тотално...
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #5 -: Май 16, 2005, 14:03:40 pm »
Аааааа Лекси - дай да си направим сдружение!
Моят на всичкото отгоре е с хроничен хепатит Б - просто е толкова противопоказно за него - но това е. По 200-300 алкохол, само "бели" пържоли, по 5-6 кафета на ден, много подправки.......
А когато не пие алкохол, пие хапчета за дробовете - Есенциале форте. Сега съм в преговори като си прави поредната почивка от ракийчицата да не се тъпчи с хапчета. Да си остави малко тез дробове и плувци да починат пълноценно.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #6 -: Май 16, 2005, 14:08:44 pm »
Прави сте това не е малко количество особено ако имат здравословни проблеми и това е практика! Ами що не вземете да промените начина на живот, да ходите някъде на разходка вместо да сядате вечер на салата и .....
*
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #7 -: Май 16, 2005, 15:12:57 pm »
А аз изскам да попитам защо не трябва да се пие бира? Може ли някой да ми обясни, моля. :roll:

Цитат на: yana-v
На моя му казаха само бира да не пие

Цитат на: Hera_76
само бира от време на време ама то май се оказа, че и нея не трябва да пие

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #8 -: Май 16, 2005, 16:02:30 pm »
За бирата нищо не мога да кажа. Вероятно е заради някоя от съставките, но общо като алкохол е по-безвредна от спиртните, все си мисля.
Ваня, какви разходки, мила? Той по цял ден е в буса, аз - по цял ден на стола. Такива сме раздвижени и двамата, че свят да ти се завие.
Васи, противопоказно не, ами ПРОТИВОПОКАЗНО!!!

Ама като ми пееш Пенке, който ли ми те слуша....
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #9 -: Май 16, 2005, 23:31:19 pm »
Таня наистина незнам къде съм го чела :roll:  :roll:  :roll: това за бирата. Но моята мисъл беше не че аз съм му забранила :oops: да пие алкохол а просто той не пие по принцип алкохол. А това за бирата май най-добре да каже Мели.
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #10 -: Май 17, 2005, 09:00:12 am »
Това за бирата ни го каза д-р Кирчева, но и някъде също съм го чела!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #11 -: Май 17, 2005, 12:11:21 pm »
Колкото по - високоалкохолна е една напитка, толкова е по - вредна. А за вредата от бирата - според мен са градски легенди. Дори може да е полезна, има диуретично действие. Но концентрираният алкохол доказано е вреден. :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #12 -: Май 17, 2005, 12:43:54 pm »
Определено ме усопкои Мели, за което ти благодаря.

Моята половинка по принцп си пийва биричка, та за това се притесних.

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #13 -: Май 17, 2005, 12:46:41 pm »
Вредността има ли начин да се обясни на тия мъже? :?  :?  :?
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #14 -: Май 17, 2005, 16:59:11 pm »
И моя си пийва биричка, да не кажа, че почти само това пие, но добре, че Мели е внесла яснота по въпроса.
Иначе по темата - ама тези мъже никак не си падат по ограниченията, голям зор е да ги накараш д апроменят нещо в начина си на живот, пък това храни алкохол- май е мисията невъзможна. Успех ви пожелавам
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #15 -: Май 17, 2005, 20:17:33 pm »
Цитат на: Meli
Колкото по - високоалкохолна е една напитка, толкова е по - вредна. А за вредата от бирата - според мен са градски легенди. Дори може да е полезна, има диуретично действие. Но концентрираният алкохол доказано е вреден. :)


Благодаря Мели...че и моя само бира пие :oops:
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #16 -: Май 17, 2005, 21:53:19 pm »
Цитат на: Meli
Колкото по - високоалкохолна е една напитка, толкова е по - вредна. А за вредата от бирата - според мен са градски легенди. Дори може да е полезна, има диуретично действие. Но концентрираният алкохол доказано е вреден. :)


да не би да е поради газировката? един уролог казал на мъжа ми да забрави за газираните напитки с проблемната си спермограма...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #17 -: Май 18, 2005, 07:42:45 am »
Това да не се пие..това да не се яде...да не се носи тази дреха а другата...толкова много неща. Ами то какво им остана на горките мъже :roll: Но така ще е ...щом искаме бебе :oops:
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #18 -: Май 18, 2005, 08:11:47 am »
Хера, не ги съжалявай, ще ти се качат на главата :D
Мен някой пита ли ме как умирам за едно шоколадище? За пържени картофи, разни други картофи :D
Мъжките проблеми и алкохола
« Отговор #19 -: Май 18, 2005, 09:19:38 am »
Ва е абсолютно права! Никакво жалене!
Но естествено всичко остава на нашия гръб! :lol:  :lol:  :lol: