0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ендокринолог Стара Загора
« -: Януари 30, 2007, 16:22:57 pm »
Здравейте, момичета!
Може ли да ме посъветвате за добър ендокринолог в Стара Загора.(по повод изследване на хормоните на щитовидната жлеза)
:))))))) Thanks! :))))))))
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Ендокринолог Стара Загора
« Отговор #1 -: Януари 30, 2007, 16:57:27 pm »
д-р Жулиета Пракова- до гърбиците на 6-то основно /по едни стълбички за аптека се качваш/ или д-р Анна Бенова /глухата уличка зад Търговската гимназия/.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Ендокринолог Стара Загора
« Отговор #2 -: Януари 31, 2007, 10:32:10 am »
Благодаря ти MINI, а знаеш ли дали работят със Здравната каса?
:)))))))))
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Ендокринолог Стара Загора
« Отговор #3 -: Януари 31, 2007, 11:00:00 am »
ами не зная дали вече подписаха рамковия договор, иначе си работят с направления.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Ендокринолог Стара Загора
« Отговор #4 -: Февруари 07, 2007, 23:32:08 pm »
Ако е подписн рамковия договор значи работят иначе ако не ти се дават пари, трябва да чакаш още месец, можеш да се обадиш по телефона и да питаш, виж в биснес поща, ако не намериш д-р Пракова, търси д-р кърчева невролог, телефона е същия. Успех!
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Ендокринолог Стара Загора
« Отговор #5 -: Февруари 07, 2007, 23:38:04 pm »
Тъй като ти зачетох по-старите мнение които съм изпуснала, първо смени го тоз несговорчивия гинеколог, как тъй разбра че ти няма нищо на щитовидната жлеза, като не е задължително да е уголемена за да не са ти в ред хормоните. По-добре дай 15 лв. за един преглед без направление, пък после ако се наложи си вземи за хормоните.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Ендокринолог Стара Загора
« Отговор #6 -: Февруари 08, 2007, 06:23:30 am »
Аз съм доволна от д-р Вучкова от "Ритъм" - работи със здравната каса, но предварително трябва да си вземете час, защото има много хора.