0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Искам вашето мнение...!
« Отговор #20 -: Май 20, 2005, 10:24:32 am »
Таня, нищо не мога да видя, едното ми излиза само с Х в горния ъгъл, а другия линк ми е филтриран от тъпите ограничения на нета в работата :-( Както и да е.
Ами наистина мнооого странно тогава, защо не отчита!
Благодаря ти, Бени!







*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Искам вашето мнение...!
« Отговор #21 -: Май 20, 2005, 10:33:40 am »
Таня, на мен ми се струва, че овулацията е била на 17 ден.
Сложи  температура 37.1  на 21 ден и мисля, че тогава ще отчете.
*
Искам вашето мнение...!
« Отговор #22 -: Май 20, 2005, 10:44:33 am »
Благодарение Arabidopsis (eternity) и wa_wa разбрах какво му е на тъпото ФФ. Понеже не съм нанасяла данни за 11, 12, 13 и 14 ден, не ще да засече овулация.
Сложих някакви ниски температури (36.7) на 11, 12 и 13 ден и овулацията беше засечена на 17.
като започнах да изчиствам данните на нова сметка остана само температурата на 13 ден (36.7) и овулацията ми беше засечена на 18 ден.

Това е, отново реших че на ФФ вяра не мога да имам  :D . Ама поне ги изчертава графиките добре  :D

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Искам вашето мнение...!
« Отговор #23 -: Май 21, 2005, 09:14:57 am »
Мисля, че вече ми е активна лентичката.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Искам вашето мнение...!
« Отговор #24 -: Май 21, 2005, 10:00:07 am »
Цитат на: mini
Мисля, че вече ми е активна лентичката.


Абсолютно! :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Лейдито

Искам вашето мнение...!
« Отговор #25 -: Май 21, 2005, 22:43:41 pm »
Аз като гледам графиките - питам нали трябва всеки ден да я мерим и нанасяме?!?
Светнете ме как да си активирам лентичка, моляяяяя.
*
Искам вашето мнение...!
« Отговор #26 -: Май 21, 2005, 22:49:35 pm »
Lady, ми логни се и иди в профила и оттам сложи в подписа си кода на лентичката, който ти дават от ФФ.  :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Искам вашето мнение...!
« Отговор #27 -: Май 22, 2005, 06:19:17 am »
Но за да ти е активна лентичката, първо създай графика с база данни, и след това си я направи. Моята не беше активна, защото я бях направила, преди да почна с графиката  :oops:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит