0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kremi74

  • *
  • 31
  • Музиката е моят живот
Re: Алкохола - влияние върху спермограмата
« Отговор #20 -: Март 15, 2007, 23:01:01 pm »
Здравейте,мили момичета!Аз съм една от вас!Казвам се Креми и се боря по същият начин с моят съпруг,но той си знае неговата и си пуши и си пие по 50-100 гр.,всяка вечер и не иска да възприема.Говоря го това от много време и незнам кое може да ги накара нашите мъже да бъдат до нас и в този труден за нас момент.Той спря да пуши,но за много кратко за около 20 дни и не издържа и пак пропуши.Като го видя с цигара и в мен изригва вулкан от гняв,ярост,яд и голяма мъка,защото с безплодието се борим вече четири години и то без резултат.Той е с олгоспермия.Как да го накарам да спре???
Re: Алкохола - влияние върху спермограмата
« Отговор #21 -: Март 19, 2007, 11:38:36 am »
Креми,здравей!Това е много трудна задача, с която сме се заели.Погледни по-нагоре, Мели ми е нахвърлила няколко варианта върху този въпрос.
Цитат
Как да го накарам да спре???Трябва да бъдем по-силни от тях- мъжете и да се борим докато постигнем своето.
Мъжът ми също много пушеше - стигаше до 1кутия и полувина на ден.Отвреме на време правеше опити да ги откаже - но нищо не се получаваше.Една зима се разболя много тежко и като запалил цигара е усетил,че му става лошо.От тогава 2 г и малко той не пуши.Аз също много съм говорила по този въпрос, но без резултат.Убедила съм се,че ако човек вътрешно не е съгласен по даден въпрос,колкото и да му се говори няма резултат.Но въпреки това те съветвам да му поставиш много сериозно въпроса - иска ли дете или не!Това не е шега работа и е време тези мъже да се осъзнаят.Кажи му,че 50 гр.алкохол убиват 5 мил.сперматозоиди.Ако не са му мили да продължава в този дух.Успех ти желая,ще се радвам да ме уведомиш ако има някакъв резултат! :balk_50:
*

    kremi74

  • *
  • 31
  • Музиката е моят живот
Re: Алкохола - влияние върху спермограмата
« Отговор #22 -: Март 19, 2007, 12:09:24 pm »
Благодаря ви за това,че сте загрижени за мен и всички с този проблем.При нас нещата са много по-сложни,аз също имам проблем,но правя всичко каквото трябва.Аз съм с ендометриоза и се лекувах и сега сме пред инсеминация,но не му е тук мястото да коментираме този въпрос.Вчера потърсих в нет-а информация за цигари без никотин и намерих доста интересни неща.Има нов продукт,казва се електронна цигара и моят съпруг се заинтересува,ще видим до кога.Сега проучвам какво точно представлява и от къде мога да е купя и така.Ако желаете може и вие да пробвате.Благодаря ви за съветите,желая и на вас успех!!! :D