0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Днес трябваше да направя вливане на Интралипид при Щерев но ми отказаха. Не съм била тяхна пациентка и трябвало да ме види техен доктор за да ми направят вливането. Казаха че съм нямала схема. Д-р Конова е написала Интралипид (2-4мл) + 250мл. разтвор. Друго няма. Обадих се в Плевен и ми казаха че това била схемата друга нямало. Искам да ви попитам вашите схеми различни ли са ???? Освен я Щерев и Клиника Надежда на друго място правят ли вливания??? 8O
Re: Не искат да ми направят вливане при Щерев.
« Отговор #1 -: Януари 27, 2007, 16:30:43 pm »
На мен ми правиха в Шейново преди година и 3-4 месеца, а тогава никъде не правеха такива неща. При Щерев ми отказаха, но после разбрах, че са се светнали и вече правят!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Не искат да ми направят вливане при Щерев.
« Отговор #2 -: Януари 28, 2007, 09:58:19 am »
Днес трябваше да направя вливане на Интралипид при Щерев но ми отказаха. Не съм била тяхна пациентка и трябвало да ме види техен доктор за да ми направят вливането. Казаха че съм нямала схема. Д-р Конова е написала Интралипид (2-4мл) + 250мл. разтвор. Друго няма. Обадих се в Плевен и ми казаха че това била схемата друга нямало. Искам да ви попитам вашите схеми различни ли са ???? Освен я Щерев и Клиника Надежда на друго място правят ли вливания??? 8O
Да си гледат работата.Интралипида можеш да го направиш във всяка една амбулатория или болница.Ако имаш познато мед.лице още по добре.Не е нужно да си плащаш и за това :DАз го направих в болница и съм ОК,така че споко и този отказ да не те отчайва :D
*
Re: Не искат да ми направят вливане при Щерев.
« Отговор #3 -: Януари 28, 2007, 10:08:46 am »
Д-р Конова е написала Интралипид (2-4мл) + 250мл. разтвор. Друго няма. Обадих се в Плевен и ми казаха че това била схемата друга нямало. Искам да ви попитам вашите схеми различни ли са ???? Освен я Щерев и Клиника Надежда на друго място правят ли вливания??? 8O
Моята схема е същата. Друго няма и аз звънях в Плевен.
Re: Не искат да ми направят вливане при Щерев.
« Отговор #4 -: Януари 29, 2007, 08:38:26 am »
Искам да ви попитам вашите схеми различни ли са ????

Това е схемата. Вливането отнема около половин час.
*
Re: Не искат да ми направят вливане при Щерев.
« Отговор #5 -: Януари 30, 2007, 09:49:45 am »
И моята схема е такава, купих си и двете неща от аптеката.
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
Re: Не искат да ми направят вливане при Щерев.
« Отговор #6 -: Януари 30, 2007, 10:04:58 am »
Ами и по-добре,че не искат да ти направят вливането там,защото аз лично не съм доволна от лекарите в тази клиника,а и доста разочарована.Имам две неуспешни ин-витро при тях и дори не проявиха малко съчувствие и състрадание,а само ми казаха след поредния неуспех-"Е,няма нищо,ще видим какво ще правим".как така няма нищо.Как може да кажат на една жена,която толкова време прави опити да забременее и не се получава,да ми я успокояват с такива думи.Освен това имам възпалителен процес на лявата тръба,който при една стимулация създава огромен проблем,а те това не го взеха под внимание....Исторята е дълга и не искам да се връщам назад,а да гледам напред.Затова съвета ми е да не съжаляваш,че са ти отказали вливането там ами си потърси друг лекар.Чао.
Re: Не искат да ми направят вливане при Щерев.
« Отговор #7 -: Януари 30, 2007, 13:33:05 pm »
Направих първото вливане  в болница Токуда бяха страшно любезни и стана веднага.  :D
*
Re: Не искат да ми направят вливане при Щерев.
« Отговор #8 -: Януари 30, 2007, 14:46:03 pm »
Направих първото вливане  в болница Токуда бяха страшно любезни и стана веднага.  :D

А хубаво е да знаем, че има още едно място в София. Колко ти взеха за самото вливане?
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
Re: Не искат да ми направят вливане при Щерев.
« Отговор #9 -: Февруари 01, 2007, 13:07:19 pm »
Ами 15,00лв. за тричасово вливане иначе колко е в другите болници?
*
Re: Не искат да ми направят вливане при Щерев.
« Отговор #10 -: Февруари 01, 2007, 15:41:15 pm »
Ами 15,00лв. за тричасово вливане иначе колко е в другите болници?
Ами аз ще вливам другия месец и още не знам цената, ако някой вече е вливал интралипид да каже?
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!