0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fraia

Д-р Конова
« -: Януари 24, 2007, 20:46:03 pm »
iskah da otida pri Konova mn sum 4uvala za neia i tui kato e poslednia mi 6ans ot4sedmizi zamo me motaiat iobadete secdrugata sedmiza i taka ve4e mesez naistina li e tolkova dobra v edin den li se praviat vsi6ki isledvania pri neia i za kakvi pari gore dolu stava duma blagodaria vi

Пиши на кирилица
« Последна редакция: Януари 24, 2007, 20:52:25 pm от Lali »
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Д-р Конова
« Отговор #1 -: Януари 25, 2007, 09:53:57 am »
Fraia,

Почти във всички под-форуми момичетата са те помолили да пишеш на кирилица!

Сега за въпросите ти: мненията относно лекарите (в това число и доц. Конова) са толкова на брой, колкото и момичетата пишещи тук :D.
Почети повече из темите и сама ще си съставиш мнение за Конова и ще прецениш дали да се довериш на нея или на друг специалист :D.

От клиниката й "не те мотаят", а ако си прочела тези теми:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=8535.0
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=8164.0
сама ще разбереш отговора на въпроса си  :D.

Пълният пакет имунологични изследвания наброява над 1000 вида, НО доц. Конова е тази, която преценява кои да бъдат направени на конкретните пациенти. От там и разликата в цената е доста различна при различните двойки. А това дали ще успеят да ги направят всичките в един ден пак зависи от факта какви точно изследвания са необходими във вашия случай.

И един съвет, ако позволиш: тук момичетата са безкрайно толератни и готови винаги да помогнат. Не ги предизвиквай с острите си думи!
Намерихме нашето синче.
*

    fraia

Re: Д-р Конова
« Отговор #2 -: Януари 25, 2007, 22:25:31 pm »
мн.жалко че не четете докраи написах причината заради коиато сьм писала аз сьшто искам да пиша на кир.но имах сериозен проблем  с комп. А и се извиних .Момичетата от форумите по скоро се эаяждат отколкото да съчувстват !!!
А за толерантноста не познавам по толерантен;принципен и всеотдаен човек жалко че не ме познаваш !!
Думите ми не са остри а справедливи !1
желая ти мн.кьсмет ш збьдгати мечти 

Fraia, пиши с отделни изречения, защото така трудно се следи мисълта ти. Не обиждай другите потребители!
« Последна редакция: Януари 26, 2007, 08:33:43 am от Lali »
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Д-р Конова
« Отговор #3 -: Януари 26, 2007, 09:12:21 am »
Можеше поне едно "благодаря" да напишеш за това, че все пак съм отговорила на всичките ти въпроси тук :x.
Но щом предпочиташ да акцентираш на забележките и молбите - твоя си работа.
Човек като влиза в някой клуб е съгласен априори да се съобразява с установените порядки в него.
Хайде, със здраве и дано скоро получиш това, за което мечтаеш :D.
Намерихме нашето синче.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Д-р Конова
« Отговор #4 -: Януари 26, 2007, 22:13:00 pm »
фрая преди да постнеш това си мнение
Цитат
мн.жалко че не четете докраи написах причината заради коиато сьм писала аз сьшто искам да пиша на кир.но имах сериозен проблем  с комп. А и се извиних .Момичетата от форумите по скоро се эаяждат отколкото да съчувстват !!!
А за толерантноста не познавам по толерантен;принципен и всеотдаен човек жалко че не ме познаваш !!
Думите ми не са остри а справедливи !1
желая ти мн.кьсмет ш збьдгати мечти 
прочете ли го. а разбра ли го. ако да значи си единствената успяла да го разбере. мненията ти на маймуница изобщо не коментирам - няма смисъл просто
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!