0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Фраксипарин
« -: Януари 23, 2007, 10:20:43 am »
Здравейте искам да попитам тези които са ползвали или ползват Фраксипарин - инжекции. Болезнени ли са?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Фраксипарин
« Отговор #1 -: Януари 23, 2007, 10:22:57 am »
Понякога да, понякога - не. Но болката е много слаба и краткотрайна.
*
Re: Фраксипарин
« Отговор #2 -: Януари 24, 2007, 13:55:40 pm »
И при мен беше на моменти - понякога болеше, понякога не. Но честно казано повечето пъти не ги усетих.
*
Re: Фраксипарин
« Отговор #3 -: Януари 26, 2007, 22:07:36 pm »

     Мими,аз цял живот съм се страхувала от инжекции и игли ,но нали знаеш от каквото те е най-много старх ,това ти се пада.На фраксипарин съм от 4.5месеца и ще съм до 33 седмица.Иглите са малки като инсулинови,ако си виждала,не болят и се свиква с тях.Вече въобще не ме притесняват и сама си ги бия понякога.По -важен е резултата!
  Мари,искам да те питам ти до коя седмица ги поставя и за какъв проблем ти ги изписаха?
   
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Фраксипарин
« Отговор #4 -: Януари 26, 2007, 22:23:15 pm »
Фраксипаринът не е болезнен. но все пак - да се слага бааавно, не както правят повечето сестри - прас и готово.
Клексанът е по-болезнен и прави синини.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Фраксипарин
« Отговор #5 -: Януари 27, 2007, 12:39:50 pm »
Много ви благодаря момичета аз ще трябва да си ги слагам през цялата бременност като започна още от овулацията. И аз умирам от страх при мисълта за игли  и сигурно за това все до тях опирам :?
*
Re: Фраксипарин
« Отговор #6 -: Януари 30, 2007, 16:29:38 pm »

     Мими,аз цял живот съм се страхувала от инжекции и игли ,но нали знаеш от каквото те е най-много старх ,това ти се пада.На фраксипарин съм от 4.5месеца и ще съм до 33 седмица.Иглите са малки като инсулинови,ако си виждала,не болят и се свиква с тях.Вече въобще не ме притесняват и сама си ги бия понякога.По -важен е резултата!
  Мари,искам да те питам ти до коя седмица ги поставя и за какъв проблем ти ги изписаха?
   

За съжаление, аз си поставях фраксипарина твърде малко време - около 20 дни. Въпреки това пометнах. Имам три днк мутации и те са причината за фраксипарина.
*
Re: Фраксипарин
« Отговор #7 -: Януари 30, 2007, 19:01:11 pm »


  Много съжалявам,Мари!Сигурна съм ,че и на твойта  улица ще изгрее слънце в най-скоро време.Трябва само да бъдеш последователна и да слушаш и да вярваш на  докторите.
  Прегръщам те и с нетърпение очаквам хубави новини от теб.
Re: Фраксипарин
« Отговор #8 -: Февруари 01, 2007, 15:31:22 pm »
Много ви благодаря момичета аз ще трябва да си ги слагам през цялата бременност като започна още от овулацията. И аз умирам от страх при мисълта за игли  и сигурно за това все до тях опирам :?
Спокойно мила, и аз не можех да гледам как ми поставят инжекция, даже по време на стимулацията си затварях очите при всяка инжекция. А после като ми се наложи сама си слагах клексана  :) Никога не казвай никога  :wink: