0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Kak да си поставя прегнила? Помощ!
« Отговор #20 -: Януари 25, 2007, 20:15:41 pm »
пусти страх, него трябва да преборим..  :lol:
Няма нищо страшно, при предния опит аз също си поставях сама подкожните инжекции в корема. Изобщо не боли.  :lol:
За Декапептила говориш,нали?Само той ли се поставя подкожно?А Пурегона как се бие?
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*
Re: Kak да си поставя прегнила? Помощ!
« Отговор #21 -: Януари 25, 2007, 21:45:52 pm »
Пурегона на мен ми го слагаха мускулно, но мисля, че може и в корема.
*
Re: Kak да си поставя прегнила? Помощ!
« Отговор #22 -: Януари 25, 2007, 22:12:14 pm »
На мен пурегона ми го слагаха подкожно в корема.
« Последна редакция: Януари 25, 2007, 22:19:10 pm от annaaa »

Re: Kak да си поставя прегнила? Помощ!
« Отговор #23 -: Януари 26, 2007, 13:41:06 pm »
Декапептила и Пурегона ми ги поставяха подкожно в корема. Няма болка, стига да се поставя бавно и внимателно. Мускулно ми поставиха единствено Меногон. Аз лично нямам никакъв страх от игли, но убий ме не мога да си поставя сама инжекция и затова ходех всяка сутрин и вечер в клиниката.
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
*
Re: Kak да си поставя прегнила? Помощ!
« Отговор #24 -: Януари 26, 2007, 21:37:46 pm »
За Декапептила говориш,нали?Само той ли се поставя подкожно?А Пурегона как се бие?
Не, говоря за пурегона. Декапептил Депо ми го биха в клиниката мускулно, а пурегона след това си го слагах сама подкожно в корема с изключение на дните в които бях на преглед, тогава сутрешната доза ми я биеха те.
*
Re: Kak да си поставя прегнила? Помощ!
« Отговор #25 -: Януари 26, 2007, 21:53:21 pm »
днес съм много горда от мъжа ми.би ми прегнил,под вещите напътствия на сестрата.въобще не боля,заби ми я отраз и много внимателно ми я изкара.просто съм възхитена,скрит талант!
*
Re: Kak да си поставя прегнила? Помощ!
« Отговор #26 -: Януари 27, 2007, 00:31:18 am »
Декапептила и Пурегона ми ги поставяха подкожно в корема. Няма болка, стига да се поставя бавно и внимателно. Мускулно ми поставиха единствено Меногон. Аз лично нямам никакъв страх от игли, но убий ме не мога да си поставя сама инжекция и затова ходех всяка сутрин и вечер в клиниката.
И аз съм така. Притръпнала съм на убождания, взимания на кръв, обаче сама - е не мога. Не че не знам как.  :)
*
Re: Kak да си поставя прегнила? Помощ!
« Отговор #27 -: Януари 27, 2007, 18:57:22 pm »
Декапептила и Пурегона ми ги поставяха подкожно в корема. Няма болка, стига да се поставя бавно и внимателно. Мускулно ми поставиха единствено Меногон. Аз лично нямам никакъв страх от игли, но убий ме не мога да си поставя сама инжекция и затова ходех всяка сутрин и вечер в клиниката.
И аз съм така. Притръпнала съм на убождания, взимания на кръв, обаче сама - е не мога. Не че не знам как.  :)

  :lol: :lol: :lol: мда позната история. Е, ама един ден се пристраших и сега нямам проблеми. Ами то след толкова много стимулации, как няма да притръпне човек  :D
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Kak да си поставя прегнила? Помощ!
« Отговор #28 -: Януари 28, 2007, 10:33:44 am »
днес съм много горда от мъжа ми.би ми прегнил,под вещите напътствия на сестрата.въобще не боля,заби ми я отраз и много внимателно ми я изкара.просто съм възхитена,скрит талант!
И моя мъж ми постави всички инжекции - подкожни и мускулни - след като му показа една сестра. И той е много внимателен и много се старае. По-добре се справя от сестрите в болницата, за които това е рутинна дейност и я правят много бързо и припряно.  :needleani: