0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #100 -: Октомври 19, 2007, 00:40:36 am »
Освен това страничен ефект на клостилбегита е, че изтънява лигавицата, затова стимулациите обикновено са съпровождани с меногон
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #101 -: Октомври 22, 2007, 16:57:31 pm »
Здравейте мили момичета повярвали на некомпетентните лекари, които с лопата да ги ринеш в нашата малка държава!!!!
Много късно открих този сайт и всичко в него!
За Клостилбегита мога да кажа, че и аз съм от многото дето са го пили без нужните изследвания или наблюдения. Но още по-престъпно е, че когато запитах лекаря си какво да очаквам от това лекерство, той ми отговори " Не се притеснявай, това е като всеки един хормонален препарат....????" Престъпление е да се гаврите с жените, които Ви вярват уважаеми лекари, престъпление е да ни вземате парите и да ни претупвате за 15 мин. Вече 3 години слушам лекар подир лекар как съм в "перфектна форма", и след Клостилбегита се почувствах като опитно зайче... дай да й стимулираме яйцата, все едно може да хване... Аз не съм лабораторна мишка!!!
Вече не мога да се доверя на никого, не знам по кой път да поема - дали да зарежа всичко или да продължавам да търся точния лекар!!! :(
Сега ме е страх да отида на лекар (а и не знам при кого), за да проверя дали съм ОК след тазгодишния прием на "любимото" на всички лекарство!!!
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #102 -: Октомври 23, 2007, 10:35:39 am »
Отиди при д-р Даскалов в Пловдив, преди 2 седмици бях при него и мога да кажа че е доста внимателен д-р и си разбира от работата а това е най-важното.


Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #103 -: Ноември 10, 2007, 13:56:19 pm »
Здравейте, искам малко помощ от вас. Мен също ме стимулираха два пъти с клостилбегит. Не ми е правена снимка , само ми е изследван простеронът, който се оказа че е много нисък - 0,8. Винаги съм имала нередовен цикъл и стана ясно че нямам овулация. Сега докторът иска да ми прави лапароскопия. Казва че се увеличавал шанса много повече да имам овилация и да забременея след лапароскопия. Вярно ли е това или и моят доктор е за смяна. Моля ви които може нека ми даде колкото се може повече информация за тази лапароскопия и за това какви са процедурите и изследванията, които трябва да ми се направят при липса на овулация.
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #104 -: Ноември 10, 2007, 14:01:45 pm »
Искам да помоля tina да ми даде координатите на доктор Даскалов в Пловдив. Благодаря
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #105 -: Ноември 10, 2007, 14:09:15 pm »
Радост :balk_132: без изследване на проходимостта на тръбите Не се изписва клостилбегит.Смени лекаря-мое мнение :wink:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #106 -: Ноември 10, 2007, 14:10:46 pm »
Sugari_75, а за лапароскопията какво повече можеш да ми кажеш
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #107 -: Ноември 10, 2007, 14:41:37 pm »
Радост има доста написано тук във форума.Дори в търсачката горе в дясно ако напишеш лапароскопия-ще излязат доста написано от момичетата тук.На мен не ми е правено лапаро за това и не мога да ти помогна с конкретно мнение..но инфо има и то доста.Късмет миличка :wink:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #109 -: Ноември 10, 2007, 21:24:20 pm »
Д-р Даскалов работи в Медикус алфа 032 63 44 63-това е телефона на регистратурата-там може да си запишеш час.
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #110 -: Ноември 13, 2007, 22:34:23 pm »
 :oops: Аз не разбирам какво цели точно този доктор с лапароскопията. Как след лапаро ще се появи овулация? Как (по какъв начин) е станало ясно, че нямаш ову? Дали пък проблемът с овулацията не е хормонален?
Може да се помисли за доста изследвания и причини за липсата на ову.
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #111 -: Ноември 15, 2007, 09:35:03 am »
Радост - според мен това е много краен взриант за решение на проблема ти. Моя съвет е да си намериш добър ендрокринолог и нов гинеколог и да започнете последователно стъпка по стъпка към откриването на проблема. Аз също нямах ову оказа се проблем със щитовидна жлеза. След като го реших този проблем и с лека стимулация с Клостилбегит и нещата се получиха още в първия месец след стимулацията. Така, че потърси добри специалисти и си направи нужните хормонални изследвания! Успех мила!
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #112 -: Ноември 17, 2007, 17:15:58 pm »
Здравейте момичета, моля ви помогнете ми със добър гинеколог и ендрокринолог в Пловдив. омръзна ми да си губя времето с обикновени гинеколози. насочете ме към такива специалисти в Пловдив. Благодаря ви. :(
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #113 -: Ноември 17, 2007, 17:17:50 pm »
Гинеколог-Д-р Даскалов
Ендокринолог- Д-р Орбецова
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #114 -: Ноември 17, 2007, 19:34:57 pm »
Здравейте момичета, моля ви помогнете ми със добър гинеколог и ендрокринолог в Пловдив. омръзна ми да си губя времето с обикновени гинеколози. насочете ме към такива специалисти в Пловдив. Благодаря ви. :(
Zdrawei Radost,az pih nqkolko pati klostilbegit bez nikakwi izsledwaniq,koeto e mnogo negramotno ot strana na lekarq.Po kasno mi naprawiha cwetna snimka i se okaza 4e imam zapu6eni trabi.Wsi4ko e bilo naprazno i samo sam se tapkala s tezi lekarstwa....posledwa laparoskopiq w Sofiq,a 2 meseca po kasno i plastika na trabite.Sega ostawa nadejdata za taka dalgoo4akwanoto sakrawi6te.Ne si gubi wremeto s lekarstwa,a smeni lekarq.Az hodih pri prof.Nalbanski ot mai4in dom i moga da kaja 4e sam dowolna,za6toto moje bi pak 6tqh da piq stimulanti,krawni izsedwaniq i kup drugi ne6ta......pri zapu6eni trabi.Ako iska6 podrobnosti pitai,6te pomogna s kakwoto moga.
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #115 -: Ноември 18, 2007, 11:44:31 am »
А какви са координатите на д-р Орбецова. Дайте ми телефон или къде работи. Благодаря ви.
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #116 -: Ноември 18, 2007, 11:47:21 am »
Иди в адреси на лекари-аз бях пуснала тема за нея-има и кординати.
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #117 -: Ноември 22, 2007, 18:49:14 pm »
Радост,ето и моят опит с Клостилбегит-а.
Пих го два месеца,първия по 1t за 5дни,а после по 2t за 5дни.Разбира се редовно ходих на фоликулометрия.Втория месец дори и Pregnil ми боцнаха.Всеки път доктора ми казваше "всичко точно,всичко точно....",докато вече втори месец в дясно задържам киста,която няма оправяне,освен с лапароскопия!!Точно днес се потвърди със сигурност,че това съм си го довлякла само от факта,че се доверих на доктора за проходимостта на тръбите ми само от обикновен гинек.преглед.
Затова мила потърси наистина по добрите специалисти в твоя град.Аз съм в София и продължавам напред в Майчин дом при доц.Доганов.Не приех с охота лапарото,но все пак това е не толкова травматична манипулация.А и определено това е добър подход както диагностично,така и терапевтично!!
Пожелавам ти много късмет и кураж :goodluck:!!
Пиши как си?А аз със сигурност ще драсна някой друг ред :balk_173:само да напредна в лечението!! :bighug:
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #118 -: Ноември 29, 2007, 14:21:45 pm »
Здравейте,
и аз съм от тези на които без да им е правен тест за проходимост на тръбите им е препоръчано (за другата седмица) започване на "лека" стимулация с клостилбегит. Моля да ми кажете кога се прави цветна снимка, има ли някаква задължителна подготовка преди това и въобще споделете моля всичко, което смятате за важно по отношение правенето  на цветна снимка. благодаря предварително.
*
Re: КЛОСТИЛБЕГИТ И ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИ
« Отговор #119 -: Ноември 29, 2007, 14:26:13 pm »
Цветната снимка се прави в първите чисти дни след менструацията.
Добре е да имаш изследвания  за микробиология, микоплазма и хламидия преди това.