0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: това ужасно гадене
« Отговор #40 -: Септември 16, 2015, 19:33:04 pm »
Ох не ме успокой месец и нещо съм само на легло и съм вече кожа и кокали. На мене ми помага малко деган в дупето но не смея повече от три дена. Ако го пускат венозно правя припадаци. От два дни хапвам малко вечер, но само ако не съм повръщала следобеда. Но ти направо ме ужаси.
Re: това ужасно гадене
« Отговор #41 -: Ноември 21, 2015, 11:20:04 am »
Здравейте момичета. Да се включа и аз в темата-гадене всеки ден, повръщане не, следобед към пет часа започва да ми става лошо и получавам ужасни тъпи болки в стомаха, подувам се точно над пъпа и става твърд и като почне едно оригване, направо не мога да спа цяла нощ.Вечер изобщо не съм яла от почти месец. В 11 г.с. съм и док ме изпрати на гастроентеролог, оказа се че съм направила остър гастрит. Сега пия сироп Гавискон, Креон, Био баланс и смуча едни билкови таблетки. Всичко съобразено със състоянието ми, но ако не ги пия болките са отново налице. Някоя друга ако има същият проблем като мен, моля да сподели.
Re: това ужасно гадене
« Отговор #42 -: Ноември 21, 2015, 11:21:13 am »
Здравейте момичета. Да се включа и аз в темата-гадене всеки ден, повръщане не, следобед към пет часа започва да ми става лошо и получавам ужасни тъпи болки в стомаха, подувам се точно над пъпа и става твърд и като почне едно оригване, направо не мога да спа цяла нощ.Вечер изобщо не съм яла от почти месец. В 11 г.с. съм и док ме изпрати на гастроентеролог, оказа се че съм направила остър гастрит. Сега пия сироп Гавискон, Креон, Био баланс и смуча едни билкови таблетки. Всичко съобразено със състоянието ми, но ако не ги пия болките са отново налице. Някоя друга ако има същият проблем като мен, моля да сподели.
Re: това ужасно гадене
« Отговор #43 -: Ноември 22, 2015, 08:26:37 am »
Ми какво да ти кажа при мен излезе раздразнен корем и възпален панкреас от толкова повръщане. На диета съм и изядох охлювите в областта. Само те ми помагаха качествено. За повръщането ме държаха на системи с деган оказа се че правя гърчове и припадъци от тях. Това не им пречеше да ме наливат близо два месеца. Помогна и частично само натриевия цитрат първо на шасета по 500млг. После гастрото и АГ-то се събраха и забъркаха един сироп пак с цитрат , мента и не знам какво още. Пия си хаповете и живея в ужас, почвам 22 седмица. Не съм повръщала десетина дни след лечение около месец. Имам заровен запас с охлюви в оранжерийката на нашите. Мама като ме види сутрин в 6 да рева в колата тича направо там, изяждам  6-7 опечени на жар и след няколко часа спя от изтощение. Това са ми лековете. Ако нещо ти помогне, всеки е различен. Гавискон дъфчех на таблетки и помагаше слабо. Моето край нямаше...
П. С. Виж да не ти пада кръвното в този интервал гаденето често се предизвиква от него или на нервна почва. Ако си сама примерно, чувстваш се притеснена да речем.