0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Искам бебе
« -: Януари 10, 2007, 22:12:41 pm »
Здравейте! Казвам се Борислав и съм на 23 години от София. Искам да имам дете, но не мога по нормалния начин. Нямам приятелка, защото не мога да й дам това, което би й дал един нормален мъж. Консултирах се с лекари-специалисти, които ми дадоха последната надежда. Търся сурогатна майка, която да ме дари чрез изкуствено оплождане с детенце. Срещу заплащане. Звучи много необичайна тази моя молба, но тук може би ще сбъдна мечтата си. Моля ви, сбъднете тази почти недостижима за мен мечта.

e-mail: borislav_sf@mail.bg
ICQ: 471257923
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Искам бебе
« Отговор #1 -: Януари 10, 2007, 22:15:38 pm »
Разкажи малко по-подробно? Защо не можеш да имаш дете по нормален начин? Ако имаш физически недъг знай че все някога ще се намери подходяща жена за теб.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Искам бебе
« Отговор #2 -: Януари 10, 2007, 22:19:50 pm »
Нещо май не разбираш, Бориславе. Я обясни пак. Защото не ми се ще да мисля, че се подиграваш с форума.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Искам бебе
« Отговор #3 -: Януари 10, 2007, 22:29:55 pm »
Не се подигравам с форума. Проблемът ми е, че нямам нормална ерекция. Т.е. съм безполезен за жените. Имал съм приятелки, но когато разберат за моя проблем си тръгват по една или друга причина. Това ме убива. Когато разбрах, че мога да имам дете единствено по този начин - със сурогатна майка, ми стана много тежко, но все пак е някаква надежда. Ако нямам дете, то тогава няма за какво да живея.
*
Re: Искам бебе
« Отговор #4 -: Януари 10, 2007, 22:36:37 pm »
Борислав, човек винаги има и трябва да намира смисъл да живее. Предполагам, че имаш близки, приятели, хора, които те уважават и ценят такъв какъвто си. Защото си ти!

Но мисля, че си объркал форума. Тук всички сме жени с проблеми при забременяване, задържане, износване и т.н. Правим скъпоструващи процедури и се борим за това, което казваш, че искаш и ти - бебче.

Пожелавам ти късмет и дано се сбъднат мечтите ти!  :)
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Искам бебе
« Отговор #5 -: Януари 10, 2007, 22:43:44 pm »
Това не е сурогатна майка.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Искам бебе
« Отговор #6 -: Януари 10, 2007, 22:48:02 pm »
Как е спермограмата? И това че можеш да имаш дете единствено по изкуствен начин, не означава че няма как да стане с твоята приятелка примерно. Не е казано, че трябва да е единствено от жена, на която ще платиш.
Дори и да търсиш такава жена тук - не мисля че ще намериш, за съжаление.
« Последна редакция: Януари 10, 2007, 22:54:58 pm от BLACK_ROSE »
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Искам бебе
« Отговор #7 -: Януари 11, 2007, 07:38:01 am »
borislav_sf ,мисля че си сбъркал форума!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Искам бебе
« Отговор #8 -: Януари 11, 2007, 09:41:48 am »
Да не съдим човека предварително. Аз мисля, че има проблем и го разбирам, да му дадем шанс да разкаже.
Ако няма ерекция, наистина му е тежко точно толкова, колкото и на всяка от нас. Защото без ерекция няма да се задържи никое момиче около него, камо ли до дете да се стигне.
Разкажи, Борислав, лекарите какво казват, защо нямаш ерекция, това непроправимо ли е?
*
Re: Искам бебе
« Отговор #9 -: Януари 11, 2007, 10:44:18 am »
Съвсем по приятелски те съветвам, Бориславе, да си направиш консултация с психолог и ако е нужно да се подложиш на психотерапия. Напълно е възможно да ти се възстанови ерекцията, ако няма друга, физическа причина за проблема ти.
Re: Искам бебе
« Отговор #10 -: Януари 11, 2007, 11:14:51 am »
Ще се присъединя към мненията на другите.
Фактът, че имаш проблем, не значи че животът ти е провален.
Щом са ти казали че ще можеш да имаш деца, макар и по нетрадиционен начин, това е шанс за теб и надежда.
По отношение на проблема с ерекцията предполагам може би съществува нещо, което може да се направи. Потърси специалист, лекар, който може да ти помогне.
*
Re: Искам бебе
« Отговор #11 -: Януари 11, 2007, 16:12:00 pm »
Сурогатна майка се търси, когато жената има проблем и не може да износи.
Друг е въпроса, ако ти си сам и искаш сам да отгледаш дете - затова търсиш жена да го зачене с твой материал, да го износи и роди.
Доколкото разбирам проблемът е в теб. Това че нямаш нормална ерекция, не означава, че нямаш сперма. По-добре дай малко повече подробности и тогава ще получиш и по-адекватен съвет.
Само моля те, пиши, ако историята наистина е реална. Тук всички момичета работят и нямат време за измишльотини  :)
Поздрави
В очакване ....
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Искам бебе
« Отговор #12 -: Януари 11, 2007, 18:04:29 pm »
Познавам няколко прекрасни семейства, при които мъжът няма ерекция. Познавам и няколко също толкова прекрасни семейства, които не правят секс по други причини.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Искам бебе
« Отговор #13 -: Януари 11, 2007, 22:06:22 pm »
Благодаря за доверието на повечето посетителки на този форум. Отчаяно поствам темата навсякъде, където има връзка с раждане и др. Преди известно време имах оток на десния тестис. Когато минах на прегледите преди казармата тестиса ми беше огромен. Казаха ми, че имам хидроцеле. Това е заболяване, при което тестиса се пълни с водниста течност поради запушване на някакви канали. Оперираха ме. След възстановителния период се оказа, че не мога да получавам нормална ерекция. Лекарите казаха, че ще отшуми, но когато последния път отидох на преглед (преди половин година) ми казаха, че нещо се е объркало при операцията. Мога да еякулирам, но само чрез стимулация, т.е. за нормален секс не може да става дума. Положението ми е критично. Навсякъде, където пиша хората не ми вярват и ме отблъскват. Какво да направя? Искам да оставя следа след себе си - да имам дете. Едва сега се реших да пусна такава обява, защото се консултирах с лекари, работещи в клиники по репродукция. Не споменавам имена, за да не се спекулира излишно. След тяхната подкрепа надеждата ми се върна и няма да изпусна шанса да намеря такава жена. Дано тя чете в момента това, което съм написал.  :(
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Искам бебе
« Отговор #14 -: Януари 11, 2007, 22:20:51 pm »
Да видим дали съм разбрала. Искаш да платиш на жена, която да забременее от тебе чрез асистирана репродукция. И после? Очакваш да се откаже от детето и ти да го отглеждаш сам. Така ли е?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Искам бебе
« Отговор #15 -: Януари 11, 2007, 22:24:15 pm »
borislav_sf съжелявам за това,което ти се случи!От все сърце ти желая да сбъднеш мечтата си! По един или друг начин......   ........Дай Боже да намериш сродна душа,която ще те възприеме с твои положителни и отрицателни качества...и с която ще създадеш семейство! :D
« Последна редакция: Януари 11, 2007, 22:26:44 pm от adi »
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Искам бебе
« Отговор #16 -: Януари 12, 2007, 00:29:58 am »
Извинявай, но по принцип липсата на ерекция не е проблем за това, да имаш дете. Има мъже, които в резултат на различни фактори не могат да получат такава, но пък има жени, които с много търпение и любов могат да помогнат на мъжете си. След като при стимулация успяваш да получиш ерекция, какво пречи, ако намериш жена, която те обича и те подкрепя да създадете семейство и съответно деца? Може пък ако нещата са ясни в самото начало тя да се съгласи да ти помага и да й е приятна тази "предварителна игра" например. Ти си още доста млад и не е хубаво да отписваш изцяло надеждите за семейно щастие. А и не вярвам да има такава жена, която да износи дете и да го захвърли така лесно. Най-малкото ще ти струва доста пари :?
« Последна редакция: Януари 12, 2007, 00:31:32 am от Ganka »
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Искам бебе
« Отговор #17 -: Януари 12, 2007, 08:56:11 am »
Абсолютно подкрепям написаното от Ганка. Не би трябвало този проблем да те лиши от правото да имаш семейство, че и дете. Толкова си млад още. И сигурен ли си, че проблемът не може да се коригира с някакво лечение?

Сигурна съм, че ще срещнеш подходящата жена и ще решите проблема ЗАЕДНО! Успех!
« Последна редакция: Януари 12, 2007, 08:59:42 am от cygnus »
Re: Искам бебе
« Отговор #18 -: Януари 12, 2007, 12:11:53 pm »
Бориславе, съжалявам много, че си преживял толкова разочарования и болка, и те подкрепям в желанието да имаш дете каквото и да ти струва! Усещам, че много приличаш на нас, пишещите/четящите в този форум, макар и с по-различен проблем. За съжаление, точно ние не можем да ти помогнем с друго освен с морална подкрепа. Ние сме жени, които имаме проблем да забременеем/износим. И аз мисля, както и останалите, че, първо наистина си много млад и имаш възможности да се лекуваш, и второ, сигурно те чака някъде жена, готова да сподели живота си с теб въпреки проблемите ти с ерекцията. Разбирам желанието ти да имаш дете сега, разочарованието ти от жените, недоверието в бъдещето... Но ще е много трудно да намериш жена, готова да зачене и да се откаже от роденото си дете :(