0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ревалид и опити за забременяване
« -: Май 04, 2005, 15:32:31 pm »
Не знам къде да я пусна тази тема, затова тук!
Имам ужасен косопад, който може да се дължи на диетата, на отслабването, на зимата на какво ли не. Препоръчаха ми ревалид за целта, попитах в няколко аптеки- според едните не може, другите са на обратно мнение и ми препоръчаха матерна, защото явно си мислят като кажа опити и този месец ще съм бременна.
Ако някой има повече инфо...ще съм благодарна
Ревалид и опити за забременяване
« Отговор #1 -: Май 04, 2005, 16:20:59 pm »
За косопада мога да ти препоръчам лечебен шампоан Фито, моята етърва има кръгово оплешивяване и с негова помощ вече и порасна косица. Той е по-точно лечебен гел. А аз лично преди време за косопад ползвах Прегаин - шампоан и съм доволна. Дано съм полезна.
Ревалид и опити за забременяване
« Отговор #2 -: Май 04, 2005, 16:35:18 pm »
А какво ще кажеш за кламацин. Дейва заздравяващо и  всичките ми съставки имат добро действие. Ти не пиеше ли нещо за щитовидната.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Ревалид и опити за забременяване
« Отговор #3 -: Май 04, 2005, 16:41:08 pm »
Не, не пия нищо за щитовидната, пия за високата кръвна захар. Това, което си ми препоръчал Луничке помага ли?
Ревалид и опити за забременяване
« Отговор #4 -: Май 04, 2005, 16:48:15 pm »
Аз лично не съм ги пробвала, една приятелка пи водорасли току що си сверих данните и каза че вече няма проблеми.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Ревалид и опити за забременяване
« Отговор #5 -: Май 04, 2005, 18:55:41 pm »
Никакъв ревалид!

Съдържа някакви фитоестрогени, макар да не е изрично упоменато в съдържанието, та по тази причина има силни странични ефекти. Писах един път на лекарствения контрол, обещаха да го включат в указанието, но не съм проверила дали са го направили.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Ревалид и опити за забременяване
« Отговор #6 -: Май 04, 2005, 20:02:55 pm »
Благодаря Мели! Няма да пия, ще търся шампоан тогава!
*
Ревалид и опити за забременяване
« Отговор #7 -: Май 05, 2005, 01:06:09 am »
Wa Wa, и аз имам същея проблем и моята фризьорка ми препоръча Фитовал - шампоан, който се продава само в аптеките. Ползвам го само от една седмица така че още не мога да кажа дали съм доволна.


Ревалид и опити за забременяване
« Отговор #8 -: Май 05, 2005, 12:28:54 pm »
Аз от доста време използвам Фитовал. Има два вида - против пърхот /жълт/ и за задравяване на косъма /виненочервена опаковка/. Вторият мисля, че е по-добър.
При мен е проблем кожата на главата. Какъвто и шампоан да ползвам, все се опъва като .... и почва да се лющи. :?