0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    мерилин

нормално ли е ?
« -: Декември 29, 2006, 22:16:51 pm »
нормална ли е спермограма 101000000бр. и 55% жизнени.Като диагноза пише нормогенеза ,но лаборантката казала ,че ако не стане до два месеца инсеминация ,а в същото време казала ,че спермограмата била хубава.Нещо не ми се връзва.........
« Последна редакция: Декември 30, 2006, 08:05:45 am от mini »
Re: нормално ли е ?
« Отговор #1 -: Декември 29, 2006, 22:31:18 pm »
Наистина ли пише "нормогенеза"? 
« Последна редакция: Декември 30, 2006, 08:06:01 am от mini »


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: нормално ли е ?
« Отговор #2 -: Декември 29, 2006, 22:49:29 pm »
Не слушай лаборантката, а намери ембриолог.
« Последна редакция: Декември 30, 2006, 08:06:20 am от mini »


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    мерилин

Re: нормално ли е ?
« Отговор #3 -: Декември 30, 2006, 16:58:40 pm »
Да ,пише нормогенеза.А колко % трябва за да е нормално .Има ли лечение на този наш %  и дали инсеминацията е решение и трябва ли да разчитаме само на нея?Много станаха въпросите ,но ако въпреки приготовленията за Новата Година имате време ще се радвам.Весели Новогодишни празници!
Re: нормално ли е ?
« Отговор #4 -: Декември 30, 2006, 21:08:04 pm »
Мерилин, терминът е нормокинеза= нормална подвижност. Ако тъкмо това  55% нормокинеза е супер резултат. Но както и сама си установила, работата понамирисва. Говориш за лаборантка, която ви дала срок от 2 месеца за зарбременяване. Къде е това? Със сигурност на ненадеждно място!!! Важно е спермограмата да се прави при специалист, повторете я задължително тук: www.ivf.bg, в противен случай рискувате да загубите много време. Успех! 


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika